RITERIŠKOJI MALTA: 7 dienų kelionė

Kelialapis su pusryčiais. Skrydis iš Vilniaus 02 18

Pilna tautų kovų ir užkariavimų praeitis, kurios ištakos – pirmykščių žmonių urvuose ir senesnėse už Stounhendžą megalitų šventyklose. Tarp aukštų gynybinių sienų sklandanti riterių dvasia. Pasaulio kino kūrėjus įkvepiantys miestelių horizontai, kuriuos puošia didingos bažnyčios, o po jų skliautais – krikščioniško meno prabanga ir stebuklai. Būtojo laiko paslaptys ant žemės ir po žeme. Sielą raminantys jūros toliai su akmeninėmis arkomis, turkio spalvos vandenis raižantys kruizai, turtuolių jachtų prieplaukos, aukšti skardžiai, fantastinio grožio lagūnos ir druskų laukai… Gardus maistas ir geras vynas. Visa tai – Malta, mažiausia ES šalis su gigantišku istoriniu paveldu ir amžinu Viduržemio jūros žavesiu.

Pirmą kelionės dieną suteiksime jums naudingos informacijos apie keliones po šią šalį, galėsime palydėti į jaukų, pačių vietos gyventojų pamėgtą restoraną.
Apsigyvensite kelionės organizatorių patikrintame, netoli pakrantės įsikūrusiame viešbutyje. Kaitintis ir saulės energijos semtis galėsite prie lauko baseino arba savo nuožiūra pasirinktame paplūdimyje.
Jei troškimas pažinti Maltą nurungs norą ramiai ir pasyviai ilsėtis, mes jums, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, už papildomą mokestį pasiūlysime ekskursijas po Maltos salas ir miestus. Tad turėsite galimybę pabuvoti gražiausiose ir reikšmingiausiose šalies istorinėse vietovėse, pamatyti įstabius architektūros ir meno kūrinius, vaizdingiausias pakrantes. Jei į Maltą vyksite su šeima, rekomenduosime ir išvykas bei pramogas, kurios ypač pradžiugins mažuosius keliautojus. Pasiūlysime ir nestandartinių turų, artimiau supažindinsiančių su vietos kultūra, skoniais bei kvapais.
Maltoje Jūsų laukia saulės, riteriškų įspūdžių ir gurmaninių pojūčių pripildytos dienos!

Poilsiaudami Maltoje rasite keletą kurortų: Silemą, Sant Julianą, Valetą, Meliehą.

Valeta – salos sostinė, į kurią kasmet atvyksta daugiau nei pustrečio šimto kruizinių laivų.
Miesto architektūrą puošia bažnyčios, kurių Valetoje net 25. Čia esantys nuostabūs parkai ir prašmatnūs rūmai, garbingą miesto ir šalies istoriją menantys muziejai, aikštės pritraukia būrius šurmuliuojančių gyventojų bei turistų. Maisto ir transporto kainos Valetoje nėra didelės. Atsiskaityti lengva, nes šalyje galioja euras.

Silemoje galite mėgautis šiltu ir skaidriu Viduržemio jūros vandeniu ir retai kada po debesimis pasislepiančia saule. Vidutinė temperatūra siekia 28 °C. Miestiečiai noriai leidžia laiką miestelio aikštėse, draugiškai bendrauja su atvykėliais. Nardymo mėgėjai taipogi nenusivils – kranto prieigos ypač tinkamos poviršiniui nardymui.

Sant Julianas – tai naktinio gyvenimo ir pramogų rojus. Šioje salos dalyje rasite barus, restoranus ant jūros kranto, triukšmingus naktinius klubus, kazino.

Ramus Melieha miestelis pastatytas ant aukštos kalvos. Nuo jos atsiveria vaizdingi vaizdai į Viduržemio jūrą. Galite aplankyti ir šiek tiek mažesnes, mažiau lankytojų pritraukiančias Ramlos ir Rojaus įlankų paplūdimius arba uolėtoją Anchor įlanką.

1 diena. Vilnius – Malta.

Tiesioginis skrydis į Maltą.

Apie vidurdienį nusileisite Lukos oro uoste. Pervežimas į viešbutį.

Kai įsikursite viešbutyje, mes jus pakviesime smulkiau susipažinti su mūsų kelionių partnerių už papildomą mokestį siūlomais turais ir įteiksime simbolinę pasisveikinimo su Malta dovanėlę. Esant pageidavimui, palydėsime į vietinį restoraną.

Nakvynė viešbutyje.

2–6 dienos. Malta

Savarankiškas poilsis arba kelionės po Maltą.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Malta – Vilnius

Jei užsisakėte 7 dienų trukmės kelionę, šiandien iki 12 val. išsiregistruosite iš kambario, lagaminus paliksite viešbučio saugykloje ir laiką iki išvykimo į oro uostą leisite kaip panorėję arba pagal mūsų rekomendacijas.

Vakare – pervežimas iš viešbučio į Lukos oro uostą.

Tiesioginis skrydis į Vilnių.

Išvykimas: Vilnius - Malta 2018-02-18 Tiesioginis
16:40 VNO
Vilnius
3 val. 25 min. 19:05 MLA
Malta
Sugrįžimas: Malta - Vilnius 2018-02-25 Tiesioginis
19:30 MLA
Malta
3 val. 25 min. 23:55 VNO
Vilnius

San Pawl

3* „San Pawl“. San Paulo il-Baharo rajone, šiaurinėje Maltos dalyje, Šv. Pauliaus įlankoje, įsikūręs 3* „San Pawl“ viešbutis – tvarkingas ir švarus. Kai kuriuose kambariuose įrengti oro kondicionieriai ir minibarai (už papildomą mokestį). Viešbutyje yra uždaras ir lauko baseinas, treniruoklių salė. Viešbučio klientams automobilio parkavimas nemokamas. Veikia belaidis interneto ryšys (už papildomą mokestį).
Skaitmeniniams prietaisams įjungti reikalingas angliškos rozetės adapteris (viešbutyje galima įsigyti).
Iki artimiausios pakrantės – 10 min. pėsčiomis.

Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje, keliaujant dviese.

Kelialapiai

Trukmė
7 d.
Viešbutis
San Pawl
Kelialapio kaina asmeniui
€260

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €160

Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
7 d. San Pawl €260

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €160

  • Skrydis: Vilnius - Malta - Vilnius
  • Bagažas (7 kg asmeniui)
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis
  • Apgyvendinimas viešbutyje „San Pawl" (3*)
  • Pusryčiai

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Malta - Vilnius
  • Bagažas (7 kg asmeniui)
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis
  • Apgyvendinimas viešbutyje „San Pawl" (3*)
  • Pusryčiai
260

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €160

Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje