Savaitės atostogos Nicoje, 03.27 - 04.03 d.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus.

Nebegalioja

Nica – gražiausias Prancūzijos miestas įsikūręs ant Viduržemio jūros pakrantės. Miestas pilnas parduotuvių, turgelių, barų ir restoranų, tad tikrai čia rasite veiklos.

Atvykus čia rekomenduojama pasivaikščioti po Nicos senamiestį tarp siaurių, namais apstatytų, labirintą primenančių gatvelių. Tiems, kurie negali atsispirti miesto panoramoms, siūlome pakilti ant Pilies kalvos (Colline du Chateau). Nuo čia atsiveria Viso miesto ir pajūrio panorama.

Šiandieną Nica yra antra dažniausiai lankoma vieta Prancūzijoje po Paryžiaus. Ji sulaukia net 4 mln. turistų kiekvienais metais. Yra daug priežasčių apsilankyti Nicoje – puikus oras, platus paplūdimys, viduramžiškas senamiestis, didingi architektūriniai paminklai, didelis muziejų pasirinkimas, daugybė įvairių barų ir restoranų. Nica garsėja dar ir kvepalų gamyba, tad tai puiki proga parvežti draugams dovanų.

Atostogaudami Nicoje, galite aplankyti Promenade des Anglais. Tai yra žinomiausias Nicos simbolis. Ji tęsiasi 7 km. nuo oro uosto vakaruose iki Quai des Etats Unis (Jungtinių valstijų krantinė) rytuose. Joje galima pamatyti besivaikščiojančius miesto gyventojus ir svečius.

Cours Saleya — tai Nicos turgus. Jį sudaro keturi turgūs, iš kurių pats žymiausias – gėlių. Kiti trys – daržovių, vaisių ir mėsos. Taip pat čia pardavinėjami ir rankdarbiai. Lygiagrečiai kelio per Cours Saleya tęsiasi eilės restoranų, kavinių ir barų. Apsilankydami čia nepamirškite derėtis dėl kainų.

Place Massena — tai pagrindinė Nicos aikštė. Šiandieną šalia šios aikštės daug raudonų Italijos Turino stiliaus pastatų, parduotuvių, restoranų ir kavinių. Šalia Du Soleil fontano – tramvajai, mini traukinys ir rikšos.

Šiuos objektus, vietas ir dar daugiau, galite aplankyti per savaitę, kurią atostogausite Nicoje.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 03 27 – 2018 04 03

Išvykimas: Vilnius - Nica 2018-03-27 Tiesioginis
16:35 VNO
Vilnius
3 val. 00 min. 18:35 NCE
Nica
Sugrįžimas: Nica - Vilnius 2018-04-03 Tiesioginis
19:10 NCE
Nica
2 val. 45 min. 22:55 VNO
Vilnius

Trocadero

iešbutis įsikūręs Nicos centre, už 2 minučių kelio pėstute nuo Nicos Ville geležinkelio ir Gare Thriers tramvajų stočių bei už 15 minučių kelio pėstute nuo paplūdimio. Per 15 minučių iš viešbučio nueisite iki Promenade des Anglais pajūrio alėjos ir senamiesčio (Vieux-Nice).

Numeriai nepralaidūs garsui, tad tikrai nebūsit trukdomas savo ramaus miego metu. Kambariuose yra oro kondicionieriai, televizoriai, telefonai ir vonios kambariai. Viešbutis turi šeimyninius numerius, todėl čia apsistoti yra patogu keliaujančioms šeimoms su vaikais.

Viešbutyje yra liftas bei seifas. Nemokamas belaidis internetas veikia viešbučio viešose zonose, registratūra dirba visą parą.

Dėmesio! Ši apgyvendinimo įstaiga taiko „pagalvės” mokestį 2€ asmeniui už nakty. Šio mokesčio išvengti nepavyks ir išsiregistruojant iš viešbučio būsite paprašytas šį mokestį sumokėti.

Keletas atsiliepimų:

„Gera viešbučio vieta, svarbiausias vietas galima pasiekti pėstute. Mielai priėme pasaugoti bagažą.”

„Malonus personalas, puiki viešbučio lokacija, patogu naudotis viešuoju transportu, patiko, kad kambariai tvarkomi kadien.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese. Pasiūlymo kainos yra dinaminės ir gali keistis po kiekvieno užsakymo.

Kelialapiai

Viešbutis
Trocadero (dvivietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€405
Trukmė
7 naktys
Užsakyti
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Trocadero (dvivietis) €405 7 naktys Užsakyti
  • Skrydis: Vilnius - Nica - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Trocadero 2*"
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Nica - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Trocadero 2*"
  • Dokumentų tvarkymas
405
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai