Savarankiška kelionė į Madridą. Gegužės 20 - 23 d.

Kelionė turistui, neturinčiam didelių poreikių.

Tedo.lt Jums siūlo trumpas atostogas Madride, didelių poreikių neturinčiam turistui, nes būsi apgyvendinamas svečių namuose.

Į Madridą nuskrisi tik vėlai vakare, o vėl atgal į Vilnių lėktuvas pakils anksti ryte, tačiau per pilnas dvi dienas tikrai turėsi ką čia pamatyti!

Nepamirškime ir to, kad susipažinti su Madridu gali nemokamai. Taip, nemokamai, nes yra daugelis objektų ir muziejų, kuriuos gali pamatyti ir apžiūrėti iš vidaus neatidaręs piniginės.

Vienas iš tokių objektų yra Prado muziejus — tai vienas žymiausių Madrido muziejų, kuriame eksponuojami garsiausi bei žinomiausi ispanų ir kitų šalių menininkų kūriniai. Beje, nepamiršk, kad šį muziejų aplankyti nemokamai galima tik nuo pirmadienio iki šeštadienio, nuo 18 val. iki 20 val.

Plaza Mayor aikštė — tai pagrindinė, viena žymiausių aikščių Madride, kurioje vykdavo viešos egzekucijos, bulių kautynės, šventės bei karališkosios ceremonijos. Ši aikštė yra istorinis Madrido miesto centras.

Apsilankyk Debod šventykloje — tai egiptiečių šventykla, skirta dievui Amonui ir deivei Izidei, kuri yra Cuartel de la Montana parke. Šis istorinis paminklas, kuriam jau daugiau nei 2000 metų, anksčiau stovėjo Nilo pakrantėje, bet iškilus grėsmei dėl užtvankos statybų, UNESCO nusprendė perkelti šventyklą į saugią vietą. Šventyklos viduje galima daug sužinoti apie Egipto kultūrą, tradicijas. Beje, nemokamas įėjimas tik su Madrido turisto kortele.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 05 20 – 2018 05 23

Išvykimas: Vilnius - Madridas 2018-05-20 Tiesioginis
20:40 VNO
Vilnius
4 val. 00 min. 23:40 MAD
Madridas
Sugrįžimas: Madridas - Vilnius 2018-05-23 Tiesioginis
07:15 MAD
Madridas
4 val. 00 min. 12:15 VNO
Vilnius

Hostal Oliver

Šie puikūs svečių namai yra idealioje vietoje, vos už 100 metrų nuo Madrido Puerta del Sol (Madrido centras). „Oliver“ viešbutis yra už 400 metrų nuo Plaza Mayor ir Plaza Santa Ana bei vos už 100 metrų nuo Sol metro stoties. Iki Prado muziejaus nueisite per 20 minučių.

Jaukiuose svečių namų kambariuose yra televizija, veikia nemokamas belaidis internetas ir centrinis šildymas. Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai arba ventiliatoriai.

„Oliver“ svečių namai pasižymi paprastu, praktišku dizainu ir yra dekoruoti ryškiomis spalvomis. Registratūra dirba visą parą, čia taip pat teikiama informacija apie keliones bei ekskursijas.

Ši apgyvendinimo įstaiga booking.com svetainėje įvertina 7,4 balo.

Dėmesio! Ši apgyvendinimo įstaiga turistui, kuris neturi didelių poreikių.

Keletas atsiliepimų:

„Viešbutis labai patogioje vietoje, viskas visai šalia, pagrindiniai objektai, lankomos vietos — lokacija tiesiog nuostabi!”

„Malonus personalas, puiki viešbučio vieta, kambariai maži, bet jaukūs.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese arba tryse. Keliaujant vienam, pasiūlymo kaina yra didesnė, todėl siūlome susirasti bendrakeleivį.

Kelialapiai

Viešbutis
Hostal Oliver (dvivietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€202
Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Hostal Oliver (vienvietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€277
Trukmė
3 naktys
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Hostal Oliver (dvivietis) €202 3 naktys
Hostal Oliver (vienvietis) €277 3 naktys
  • Skrydis: Vilnius - Madridas - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje „Hostal Oliver"
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Madridas - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje „Hostal Oliver"
  • Dokumentų tvarkymas
202
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai