SEZONO NAUJIENA! Maldyvai, rugsėjo 10 - 19 dienomis.

Skrydis iš Vilniaus, 4* viešbutis, pasirinktas maitinimo tipas, pervežimas.

Maldyvuose ilsėtis keliauja ne tik tie, kurie gamtą ir ramybę vertina labiau negu komfortą ir masinius renginius. Į Maldyvus keliauja ir tie, kurie žino, kad ši salų valstybė yra ideali vieta nardymui, povandeninio pasaulio bei tropinės augmenijos pažinimui.

Sakoma, kad vienas gražiausių Maldyvų paplūdimių yra Maafushi saloje, kurioje beje ir būsite apgyvendinami.

Maafushi saloje galėsite išbandyti paviršinį nardymą, vandens motociklų, baidarių ar vandens slidžių sportą. Pasislėpti nuo kaitrios saulės spindulių Maldyvuose yra ideali vieta po kokosų palmėmis ar bananų plantacijomis.

Jei dar trūksta paskatinimo, tai tūrėtum žinoti, kad Maldyvai ne šiaip sau vadinami rojumi žemėje. It stiklas skaidrus vanduo, baltas ir purus smėlis, ryškiai mėlynas dangus, palmės, mažyčiai namukai ant vandens pateisina šį nuostabiai skambantį pavadinimą.

Tedo.lt Tau siūlo keliauti į šį rojaus kampelį rugsėjo mėnesį, kai Lietuvoje prasideda žvarbesni orai, Tu galėsi mėgautis saulės spinduliais, itin skaidriu Indijos vandenynu ir neapsakomai nuostabiais vaizdais!

Tedo.lt rekomenduojamos salos ir ekskursijos, kurias galėsite aplankyti bei išbandyti atostogų metu!


Ekskursijos, kuriose būtinai turi sudalyvauti:

Pusės dienos nuotykis! (10:00 – 15:00)

Ar esi kada nors matęs vandenyne susiformavusią smėlio kopą? Jei ne, tai šioje ekskursijoje tai įgyvendinsi, nes plauksite pamatyti vadinamųjų Sandbank smėlio kopų, kurios užima itin mažą žemės plotą ir atsiranda tik atoslūgio metu. Vienoje iš daugelio Sandbank kopų pietausite, mėgausitės gėrimais ir nuostabiais vaizdais, kur jei pasiseks, galite pamatyti net ir delfinus. Beje, šioje kelionėje nepamirškite fotoaparato įamžinti savo nuotykiams!

Šioje, net penkių valandų ekskursijų programoje galėsite nardyti net trijuose taškuose! Pasinersite į povandeninį pasaulį, kuriame pamatysite ne tik nuostabius koralus, bet ir laisvai besijaunčiančius vėžlius bei jų kolonijas. Ekskursija su kelione laivu, pietumis, gaiviaisiais gėrimais ir nardymu, kainuoja 25 USD asmeniui.


Vashugiri sala yra negyvenama Maldyvų sala, kurioje mėgausitės tyla ir ramybę. Ši sala yra sukurta puikiam paviršiniui nardymui, kuriuo galėsite mėgautis po gardžių barbekiu pietų. Norintieji galės mėgautis ramybe, nuostabiu horizonto vaizdu ir skaidriu it stiklas vandenyno vandeniu. Ši ekskursija į Vashugiri salą su visomis pramogomis vyks nuo 09:00 ryto iki 17:00 vakaro su vietiniu gidu. Grįždami iš Vashugiri aplankysite žvejų salą Fulidhoo. Plaukdami laivu yra didelė galimybė pamatyti skraidančias žuvis, žaismingus delfinus bei nuostabų Maldyvų saulėlydį! Ekskursijos kaina su įskaičiuotais pietumis, gaiviaisiais gėrimais, paviršiniu nardymu su gidu bei plaukimu laivu – 85 USD asmeniui.


Saulėlydis Maldyvuose yra vienas iš gražiausių vaizdų, kuriuos gali stebėti, o už papildomus 35 USD asmeniui, saulėlydį galėsi stebėti plaukdamas laivu bei gulėdamas vienoje iš daugelio Sandbank kopų Maldyvuose. Romantiška ekskursija prasideda nuo 16 val. iki 18 val. Už ekskursijos kainą galėsi mėgautis užkandžiais bei gėrimais. Beje, per saulėlydį yra didesnė galimybė pamatyti delfinus! Nepamiršk pasiimti fotoaparato!


Jei norėsi ištrūkti iš Maafushi salos, kurioje apsigyvensi, tai tą padaryti gali užsisakydamas pikniką vietinėje saloje, kuris truks visą dieną (09:00 – 17:00) su įvairiomis pramogomis. Iškyloje nardysi net dviejuose taškuose, mėgausies pietumis, gėrimais, maudynėmis šiltame jūros vandenyje ir nuostabiais Maldyvų vaizdais. Ekskursijos kaina su visais išvardytais dalykais – 45 USD asmeniui.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sandbank picnic maldives“


Naktinėje žvejyboje (17:30 – 20:00) galėsi mėgautis vakaro vaizdais ir plaukimu tipiniu Maldyvų laivu. Senosios žvejybos metodų galėsite pasimokyti iš vietinių žvejų, o Jūsų sugautą laimikį, grįžus iš žvejybos jums paruoš ant griliaus. Šio malonumo kaina asmeniui 30 USD.

Dėmesio! Vykimas į ekskursijas priklauso nuo salų užimtumo. Kainos nurodytos vykstant 6 ir daugiau asmenų grupei. Nesusirinkus reikiamam skaičiui žmonių, ekskursijų kainos gali keistis.


Maldyvuose nepraleiskite apsilankymo šiose salose:

Atostogaudami Maldyvuose galite apsilankyti Fihalhohi saloje. Šis kurortas gali pasigirti plačiu smėlio paplūdimiu ir saloje išsidėsčiusiais mažyčiais namukais. Būdami saloje nuo pačio ryto 9 val. iki 17 val. vakaro, mėgausitės pietumis, gėrimais ir bei naujomis spalvingomis nuotraukomis, kurios papildys Jūsų atostogų albumą. Nuplukdimo į salą ir atgal, pietų bei gėrimų kaina asmeniui – 100 USD.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fihalhohi maldives“


Apsilankykite Olhuveli kurorte, kuris yra ypač prabangus. Jame yra labai gražus paplūdimys bei 2 baseinai, kuriuose gali maudytis visi atvykusieji. Saloje nameliai romantiškai išsidėstę ant vandens ir saloje, todėl tikrai rasi puikią vietą pailsėti. Visos dienos (09:00 – 17:00) buvimas pačioje saloje ir plaukimas į ją su pietumis ir gėrimais kainuoja 120 USD asmeniui.


Rihiveli sala yra ypač maža ir labai seklioje vietoje. Įdomiausia tai, kad nuo Rihiveli salos pėsčiomis per 10 minučių galima nubristi į dar dvi negyvenamas salas, o vakarais prie salos restorano atplaukia rykliai! Plaukimas į šią salą ir pietūs restorane kainuoja 85 USD asmeniui. Saloje būsite nuo 9 val. ryto iki 17 val. vakaro.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rihiveli maldives“

Dėmesio! Vykimas į salas priklauso nuo jų užimtumo. Kainos nurodytos vykstant 4 ir daugiau asmenų grupei.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 09 10 – 2018 09 19

Išvykimas: Vilnius - Stambulas 2018-09-10 Turkish Airlines
20:00 VNO
Vilnius
22:40 IST
Stambulas
Išvykimas: Stambulas - Malė 2018-09-11 Persėdimo laikas 3 val. 15 min.
01:55 IST
Stambulas
Kelionės trukmė 13 val. 55 min. 11:55 MLE
Malė
Sugrįžimas: Malė - Stambulas 2018-09-18 Turkish Airlines
22:45 MLE
Malė
05:00 IST
Stambulas
Sugrįžimas: Stambulas - Vilnius 2018-09-19 Persėdimo laikas 3 val. 10 min.
08:10 IST
Stambulas
Kelionės trukmė 14 val. 15 min. 11:00 VNO
Vilnius

Arena Beach

Maldyvuose, palei Maafushio pakrantę įsikūrusiame 4 žvaigdučių viešbutyje „Arena Beach“ svečiams siūloma apsistoti tyliuose moderniuose numeriuose ir naudotis juose bei kitose patalpose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu.

Viešnagės metu, už papildomą mokestį, galėsite mėgautis giluminiu bei paviršiniu nardymu, burlenčių sportu ir kitomis vandens pramogomis. Viešbučio darbuotojai Jums suorganizuos įvairias pramogas.

Smėlio paplūdimyje įrengtame viešbučio restorane ruošiami gardūs vietiniai ir vakarietiški valgiai, kuriais galėsite mėgautis grožėdamiesi žydra lagūna.

„Arena Beach Hotel“ viešbučio svečiai kviečiami atsipalaiduoti bendroje sūkurinėje vonioje ir mėgautis saulės spinduliais ant gultų, pastatytų ant viešbučio stogo.

Draugiškas, visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins bilietų užsakymu, bagažo saugojimu ir ekskursijų planavimu.

Ši apgyvendinimo įstaiga booking.com svetainėje įvertinta 8,9 balo!

Dėmesio! Viešbutis įsikūręs Maafushio saloje, kurioje pagal vyriausybės įstatymus viešose vietose draudžiama dėvėti bikinius ir panašius maudymosi kostiumėlius, tačiau viešbutis turi savo privatų paplūdimį, kur šis draudimas negalioja.

Keletas atsiliepimų:

„Profesionalus personalas, kuris stengėsi mūsų medaus mėnesį padaryti dar nuostabesniu. Kambarys buvo įpatingai tvarkingas, kasdien keičiami rankšluosčiai, patalynės. Maistas dieviško skonio! Atostogos šiame viešbutyje buvo nuostabios!”

„Viešbučio darbuotojai mums mielai suorganizavo pramogas ir išvykas į kitas Maldyvų salas, nuostabus vaizdas iš viešbučio, puikus aptarnavimas, viskas labai patiko!”

„Viešbučio personalas itin malonus ir paslaugus, labai šiltas priėmimas, puikus maistas, erdvus kambarys.”

Dėmesio! Kelionės kaina keliaujant ir gyvenant dviese.
Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelialapiai

Viešbutis
Arena Beach
Kambarys
Standartinis ištaigingas numeris
 • Kambario dydis 16 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€1215

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €852

Trukmė
10 dienų
Viešbutis
Arena Beach
Kambarys
Standartinis ištaigingas numeris
 • Kambario dydis 16 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais ir vakarienėmis

Kelialapio kaina asmeniui
€1285

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €852

Trukmė
10 dienų
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Arena Beach Standartinis ištaigingas numeris

Su pusryčiais

 • Kambario dydis 16 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas nešiojamam kompiuteriui
 • Daugiau privalumų
€1215

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €852

10 dienų
Arena Beach Standartinis ištaigingas numeris

Su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Kambario dydis 16 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas nešiojamam kompiuteriui
 • Daugiau privalumų
€1285

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €852

10 dienų
 • Skrydis: Vilnius - Malė - Vilnius
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Arena Beach Hotel 4*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Malė - Vilnius
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Arena Beach Hotel 4*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas
1215

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €852

Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai