Trumpa kelionė į Nicą, vasario 1 - 4 d.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, viešbutis su pusryčiais.

Šiandieną Nica — antra dažniausiai lankoma vieta Prancūzijoje po Paryžiaus sulaukianti 4 mln. turistų kiekvienais metais. Yra daug priežasčių apsilankyti Nicoje, nes čia puikus oras, platus paplūdimys, viduramžiškas senamiestis, didingi architektūriniai paminklai, didelis muziejų pasirinkimas, daugybė įvairių barų ir restoranų.

Atostogaudami Nicoje galėsite nuvykti ir į kitus Provanso regiono miestus: Antibus, Kanus ar San Tropezą. Be to turėsite galimybę aplankyti ir Monako karalystę. Prancūzijos pietų pakrantės grožis ir Provanso romantiškoji aplinka tikrai pakerės kiekvieną, taip kaip ir Pilies kalva (Colline du Chateau). Ant jos pakilę pamatysite nusotabią Nicos miesto ir pajūrio panormą.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 02 01 – 2018 02 04

Išvykimas: Vilnius - Nica 2018-02-01 Tiesioginis
19:25 VNO
Vilnius
3 val. 00 min. 21:25 NCE
Nica
Sugrįžimas: Nica - Vilnius 2018-02-04 Tiesioginis
21:55 NCE
Nica
2 val. 55 min. 01:50 VNO
Vilnius

Trocadero

Viešbutis įsikūręs Nicos centre, už 2 minučių kelio pėstute nuo Nicos Ville geležinkelio ir Gare Thriers tramvajų stočių bei už 15 minučių kelio pėstute nuo paplūdimio. Per 15 minučių iš viešbučio nueisite iki Promenade des Anglais pajūrio alėjos ir senamiesčio (Vieux-Nice).

Numeriai nepralaidūs garsui, tad tikrai nebūsit trukdomas savo ramaus miego metu. Kambariuose yra oro kondicionieriai, televizoriai, telefonai ir vonios kambariai. Viešbutis turi šeimyninius numerius, todėl čia apsistoti yra patogu keliaujančioms šeimoms su vaikais.

Viešbutyje yra liftas bei seifas. Nemokamas belaidis internetas veikia viešbučio viešose zonose, registratūra dirba visą parą.

Dėmesio! Ši apgyvendinimo įstaiga taiko „pagalvės” mokestį 2€ asmeniui už nakty. Šio mokesčio išvengti nepavyks ir išsiregistruojant iš viešbučio būsite paprašytas šį mokestį sumokėti.

Keletas atsiliepimų:

„Labai gera viešbučio vieta, strategiškai patogioje vietoje, puikiai pasiekiama nuo oro uosto viešuoju transportu. Malonus kolektyvas, pataria ir padeda išsirinkti norimas aplankyti ekskursijas. Švarus erdvus ir jaukus kambarys, su gražiu kalnų vaizdu per langą.”

„Labai patogi vieta mieste, personalas draugiškas ir paslaugus.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese. Pasiūlymo kaina yra dinaminė ir gali keistis po kiekvieno užsakymo. Avansas užlėktuvo bilietus negrąžinamas.

Kelialapiai

Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Trocadero
Kelialapio kaina asmeniui
€203

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €120

Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
3 naktys Trocadero €203

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €120

  • Skrydis: Vilnius - Nica - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Trocadero 2*"
  • Maitinimo tipas: su pusryčiais
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Nica - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Trocadero 2*"
  • Maitinimo tipas: su pusryčiais
  • Dokumentų tvarkymas
203

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €120

Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje