Trumpos atostogos Berlyne, kovo 24 - 27 d.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus, viešbutis 3*

Vokietijos sostinė Berlynas, nėra tas miestas, kuris ateina į galvą pirmiausia, pagalvojus apie įdomią kelionę ar atostogas. Tačiau Berlynas, iš tikrųjų, be galo įdomus miestas. Čia didelė kultūros renginių gausa, naktinis gyvenimas — ypač populiarus tarp jaunimo, o skaniai pavalgyti čia galės visi.

Atvyke čia, į Vokietijos sostinę būtinai turite pajusti šio miesto dvasią. Tai puikiai galite padaryti nuėję į kokį restoraną, barą, kurių čia yra tikrai daug, ar tiesiog eidami vėlai vakare gatve, nes Berlynas yra didelis, vėlai einantis miegoti miestas.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 03 24 – 2018 03 27

Išvykimas: Vilnius - Berlynas Šenefeldas 2018-03-24 Tiesioginis
16:35 VNO
Vilnius
1 val. 40 min. 17:15 SXF
Berlynas
Sugrįžimas: Berlynas Šenefeldas - Vilnius 2018-03-27 Tiesioginis
12:55 SXF
Berlynas
1 val. 35 min. 15:30 VNO
Vilnius

Hotel Berlin-Mitte Campanile

Viešbutis įsikūręs visai šalia Gamtos istorijos muziejaus. Nuo viešbučio iki Berlyno centrinės geležinkelio stoties nueisite per 10 minučių, taip pat per 10 minučių pėsčiomis nueisite iki garsiosios Friedrichstraße parduotuvių gatvės. Apylinkėse gausu restoranų bei kavinių.

Viešbučio numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai su „Sky” kino kanalais, vonios kambariai su dušais atžrba voniomis.

Svečiams teikiamos dviračių nuomos paslaugos už papildomą mokestį.

Kiekvieną rytą viešbučio bare tiekiamus savitarnos pusryčius galima užsisakyti į numerius. Svečiai taip pat gali pasistiprinti skandinaviškais pusryčiais ir pasimėgauti bare visą parą siūlomais gėrimais.

Nemokamas belaidis internetas veikia viešbučio kambariuose. Registratūra dirba visą parą. Yra ekskursijų informacijos punktas bei bagažo saugykla.

Ši apgyvendinimo įstaiga booking.com svetainėje įvertina 8,0 balo.

Keletas atsiliepimų

„Labai švarus ir jaukus kambarys, skanūs pusryčiai.”

„Viešbutis patogioje vietoje, personalas labai malonus ir paslaugus.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese. Pasiūlymų kainos yra dinaminės ir gali keistis po kiekvieno užsakymo.

Kelialapiai

Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Hotel Berlin-Mitte Campanile (be maitinimo)
Kelialapio kaina asmeniui
€150
Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Hotel Berlin-Mitte Campanile (su pusryčiais)
Kelialapio kaina asmeniui
€203
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
3 naktys Hotel Berlin-Mitte Campanile (be maitinimo) €150
3 naktys Hotel Berlin-Mitte Campanile (su pusryčiais) €203
 • Skrydis: Vilnius - Berlynas - Vilnius
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel Berlin-Mitte Campanile 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Dokumentų tvarkymas likus 4-ioms ir mažiau dienų iki skrydžio

Ką pamatyti

Ką pamatyti Berlyne?

Niekam nėra paslaptis, kad Berlynas – ne tik vienas didžiausių Europos Sąjungos miestų, bet ir trečias pagal lankomumą miestas po Londono ir Paryžiaus visoje Europoje.

Skrydis į Vokietijos sostinę reikš, jog atsidursite multikultūriškiausiame mieste visoje šalyje – jame gyvena žmonių net iš 184 pasaulio šalių. Berlyne gausu įvairių regionų restoranų, kavinių, užeigų. Veikia begalės klubų, rengiama daugybė festivalių, o išvykti iš Berlyno neparagavus garsiųjų vokiškųjų Currywurst dešrelių – nevalia. Bet nesijaudinkite, jomis prekiaujama beveik visur – juk patys vokiečiai jų suvalgo net 800 milijonų per metus!

berlynas-vokietija-panorama

Berlynas taip pat gali pasigirti ir ypatingai marga istorija, architektūra, apie garsiausius ir įtakingiausius meno kūrinius primena galerijos. Mieste veikia net 175 muziejai, o įdomiausia – šiame didmiestyje yra net 1700 tiltų bei 180 kilometrų ilgio vandens kanalų, todėl šis miestas tikrai gali varžytis su vandens miestų karaliene Venecija. Be to, Berlynas yra vienintelis miestas pasaulyje, kuriame yra net trys veikiantys operos teatrai.

Tiesa, miesto teritorija tokia didelė, kad į jį sutilptų net 9 Paryžiaus miestai! Tad kelionė į Berlyną nenuliūdins: veiklos mieste tikrai ras kiekvienas, o kas svarbiausia  – visiškai nemokamai!

BRADENBURGO VARTAI

Brandenburgo vartai (vok. Brandenburger Tor) –  tai senieji Berlyno miesto vartai, kurie įsikūrę Paryžiaus aikštės (vok. Pariser plads) pašonėje, todėl jų nepastebėti tikrai yra neįmanoma. Tai buvęs Vokietijos padalinimo simbolis, o po 1989 m.  įvykusio istorinio Berlyno sienos griovimo, tapo ne tik miesto, bet ir visos Vokietijos susivienijimo simboliu. Įspūdingą klasicistinio stiliaus architektūrinį statinį dailina bareljefai su vaizdais iš graikų mitologijos. Pačiame Bradenburgo vartų viršuje įtaisyta didinga kvadriga – keturių arklių tempiamas karo vežimas.

Adresas: Pariser Platz 5, 10117, Berlynas, Vokietija.

bradenburgo-vartai-berlynas-vokietija

POTSDAMO AIKŠTĖ

Potsdamo aikštė (vok. Potsdamer Platz) pasižymi išskirtiniausia architektūra visame mieste. Prie jos atkūrimo dirbo garsūs architektai kai II–ojo pasaulinio karo metais ji buvo visiškai sugriauta. Dabar čia įsikūrę daug modernių biurų, viešbučių, prekybos centrų, kino salių. Čia pat vyksta ir garsusis Berlyno kino festivalis!

Adresas: Potsdamer Platz, Berlynas, Vokietija

potsdamo-aikste-berlynas-vokietija

PERGALĖS KOLONA

Ši pergalės kolona stovi pagrindinėje Tiergarten parko aikštėje. Ji buvo atidengta 1873 metais ir yra viena žymiausių statulų Berlyne. Jos aukštis siekia net 67 metrus, o pačioje jos viršūnėje išdidžiai stovi kiek daugiau nei 8 metrų auksinė romėnų pergalės deivės statula primenanti apie Prūsijos pergalės prieš Daniją, Austriją bei Prancūziją. Tiesa, ši vieta įrengta labai išskirtinėje vietoje – viduryje milžiniškos sankryžos, tad ją pasiekti reikia požeminėmis perėjomis.  Taip pat ši vieta traukia lankytojus. dėl galimybės pamatyti Berlyno miestą iš viršaus.  Tokio vaizdo kaina– 270 laiptelių aukštyn.

Adresas: Grossen Stern, 10557 Berlynas, Vokietija

pergales-kolona-berlynas-vokietija

HOLOKAUSTO MEMORIALAS

Tai –  2005 metais atidarytas memorialas, skirtas šešiems milijonams nužudytų Europos žydų atminti.  Didžiulis memorialas užima beveik 19 tūkst. kvadratinių metrų ploto ir yra visai netoli Bradenburgo vartų. Šią įspūdingą memorialą tarsi labirintą sukūrė architektas Peter Eisenman. Šiam kūriniui panaudota 2011 didžiulių, pilkų, įvairaus aukščio stačiakampio formos betoninių luitų. Pilka spalva simbolizuoja pelenus, o skirtingos figūros byloja apie žydų vežimą į naikinimo stovyklas.

Adresas: Cora-Berliner-Straße 1, 10117 Berlynas, Vokietija

holokausto-memorialas-vokietija-berlynas

REICHSTAGO KUPOLAS

Lankantis Berlyne praleisti Vokietijos parlamento rūmus dar vadinamus Reichtag dome nevalia.  Jo viduje ne tik pamatysite dirbančius deputatus, bet jums taip pat atsivers įspūdinga Berlyno miesto stogų panorama. Norint pasidairyti į miestą iš viršaus nemokamai – privaloma išankstinė registracija internetu.

Adresas: Platz der Republik 1, 11011 Berlynas, Vokietija

Darbo laikas: 08:00 – 00:00. Žmonės įleidžiami kas 15 minučių.

Registracija: http://www.bundestag.de/en/visittheBundestag/dome/registration/245686

reichstago-kupolas-vokietija-berlynas

BERLYNO SIENA – RYTŲ GALERIJA

Berlyno siena arba bent jau tai, kas iš jos liko, geriausiai matosi Rytų Galerijoje (East Side Gallery). Ji driekiasi 1,3 km Šprė upės pakrantėje bei yra viena didžiausių galerijų pasaulyje po atviru dangumi. Sienos piešinius tapė 120 menininkų iš 21 pasaulio šalių.

Adresas:  Muehlenstrasse 1, 14059 Berlynas, Vokietija

berlyno-siena-berlynas-vokietija

ČARLIO KONTROLĖS PUNKTAS

Kai Berlynas buvo padalintas į dvi dalis Šaltojo karo metais, Čarlio kontrolės punktas buvo naudojamas kaip vienintelis perėjimo punktas tarp Rytų ir Vakarų Berlyno. Juo galėjo naudotis tik aukšto rango pareigūnai bei užsieniečiai, todėl gretimoje, Zimmerstraße gatvėje, yra įrengti stendai, kurie informuoja kiekvieną lankytoją, apie Čarlio kontrolės punkto skaudžius gyvavimo laikus.

Dabar, ši vieta yra viena labiausiai lankomų atrakcijų Berlyne, todėl čia galima ne tik gauti simbolinį antspaudą į savo pasą, kad buvote tokioje svarbioje vietoje, bet ir nusifotografuoti su rusiškomis kareiviškomis uniformomis dėvinčiais aktoriais bei nusipirkti suvenyrų.

Adresas: Friedrichstraße 43-45, 10117 Berlynas, Vokietija

carlio-kontroles-punktas-berlynas-vokietija

BERLYNO KATEDRA

Tai įspūdinga neobarokinio stiliaus katedra (vok. Berliner dom) bei pati didžiausia protestantų bažnyčia visoje Vokietijoje. Nors įėjimas yra mokamas, bet apžiūrėti katedrą iš išorės yra tiesiog privaloma. Visai šalia garsiosios katedros, yra milžiniškas sodas pavadinimu Lustgarten – tai ne tik dažna susitikimų, bet ir poilsio, trumpų pasivaikščiojimų vieta.

Adresas: Am Lustgarten, Berlynas, Vokietija

berlyno-katedra-berlynas-vokietija

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Berlynas - Vilnius
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel Berlin-Mitte Campanile 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Dokumentų tvarkymas likus 4-ioms ir mažiau dienų iki skrydžio
150
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje