Trumpos atostogos Gdankse! Sausio 6 - 9 d.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus!

Gdanskas — puiki trumpos kelionės idėja ilgajam savaitgaliui. Na, o jei norite ko nors daugiau, tuomet pakeliaukite Lenkijos pajūriu ir savo akimis pamatykite šios šalies „dykumą”, vaizdingus pusiasalius, šurmuliuojančius kurortus ir jaukius žvejų kaimelius.

Leidžiant trumpas atostogas Gdanske, rekomenduojame aplankyti Gdansko senamiestį. Jis yra palyginti nemažas – jame apstu dailių renesanso stiliaus namų. Tiesa, dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalį miesto pastatų.

Gdanske aplankyti tūrėtumėte ir Šv. Mergelės katedrą. Ji yra pati didžiausia plytinė katedra Europoje. Viena pagrindinių šios katedros įžymybių – tai XV amžiuje pagamintas astronominis laikrodis. Pasakojama, kad šio laikrodžio autoriui buvo išdurtos akys, kad jis nepagamintų kito tokio šedevro. Norintys po Gdanską pasižvalgyti iš viršaus gali ryžtis įkopti į katedros bokštą – tam reikia įveikti per 400 laiptelių.

Tiems, kurie domisi istorija, tūrėtų apsilankyti Štuthofo koncentracijos stovykloje. Ji buvo įkurta 1939 m. Stovykloje buvo kalinami politiniai kaliniai ir to meto aktyvistai. Iš buvusios „mirties stovyklos“ nedaug kas belikę, tačiau ir to pakanka susidaryti įspūdį apie kraupią realybę, su kuria susidūrė per 100 tūkstančių čia kalėjusių žmonių.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 01 06 – 2018 01 09

Išvykimas: Vilnius - Gdanskas 2018-01-06 Tiesioginis
17:10 VNO
Vilnius
1 val. 15 min. 17:25 GDN
Gdanskas
Sugrįžimas: Gdanskas - Vilnius 2018-01-09 Tiesioginis
14:30 GDN
Gdanskas
1 val. 10 min. 16:40 VNO
Vilnius

Focus Gdansk

Viešbutis įsikūręs vos už 20 minučių kelio pėsčiomis nuo Gdansko senamiesčio. Už 3 km nuo viešbučio yra pagrindinė Gdansko stotis. Į paplūdimį tramvajumi nuvažiuosite per 20 minučių.

Viešbučio numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, kavos ir arbatos ruošimo rinkiniai bei vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.

Viešnagės metu galėsite nemokamai lankytis treniruoklių salėje ir saunoje.

Šios apgyvendinimo įstaigos restorane patiekiami šiuolaikinės tarptautinės virtuvės valgiai. Apsilankę vestibiulio bare galėsite pailsėti gurkšnodami gėrimus.

Nemokamas belaidis internetas veikia visame viešbutyje. Registratūra dirba visą parą. Yra galimybė pasinaudoti bagažo saugyklos paslaugomis.

Ši apgyvendinimo įstaiga booking.com svetainėje įvertinta 8,0 balo.

Keletas atsiliepimų:

„Viešbutis geroje vietoje, netoli centro. Kagangi grįždavome tik nakvoti, radome sutvarkytą numerį, papildytas arbatos ir kavos atsargas. Pusryčiams pasirinkimas puikus.”

„Malonus ir paslaugus personalas. Kambaryje garso izoliacija buvo labai gera, nors langai į pagrindinio kelio pusę. Iki senamiesčio 20 min. kelio pėsčiomis, pasivaikščiojant, tai tikrai nedaug.“

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese.

Kelialapiai

Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Focus Gdansk (be maitinimo)
Kelialapio kaina asmeniui
€92
Trukmė
3 naktys
Viešbutis
Focus Gdansk (su pusryčiais)
Kelialapio kaina asmeniui
€118
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
3 naktys Focus Gdansk (be maitinimo) €92
3 naktys Focus Gdansk (su pusryčiais) €118
  • Skrydis: Vilnius - Gdanskas - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Focus Gdansk 3*"
  • Pasirinktas maitinimo tipas
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Gdanskas - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Focus Gdansk 3*"
  • Pasirinktas maitinimo tipas
  • Dokumentų tvarkymas
92
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai