Pekinas, Sindziangas

Pažintinės vasaros atostogos Kinijoje!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas pažintinės ekskursijos Kinijoje metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Privatus vonios kambarys
13 naktys(ų)
2020-06-162020-06-29
Trukmė
13 naktys(ų)
2020-06-162020-06-29
1449
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 DIENA. Dalyvių susirinkimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Kiniją.

2 DIENA. Atvykimas į Pekiną, Kinijos sostinę, šalies kultūrinį, ekonominį ir politinį centrą. Miestas, kurio veidas keičiasi nepaprastai sparčiai, yra žavingas hipermodernumo, stiklinių dangoraižių ir ramių, taikių skersgatvių su nuostabia tradicine architektūra derinys. Apsilankymas Dangaus šventykloje, kuri laikoma ryšiu su dangumi, vienoje labiausiai vertinamų ir atpažįstamų Pekino orientyrų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvalaikis. Vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Apsilankymas Tiananmenio aikštėje, esančioje pačiame Pekino centre. Tiananmenio aikštė yra didžiausia viešoji aikštė pasaulyje, prie jos yra parlamento pastatas ir Mao Dzedongo mauzoliejus. Kelionė į Uždraustąjį miestą ir apsilankymas imperatoriškuosiuose XV a. rūmuose, dviejų paskutinių dinastijų: Mingų i Čingų rezidencijoje. Apsilankymas imperatoriškuosiuose rūmuose prasidės nuo Dangiškojo tyrumo vartų, toliau - rūmų administracinė dalis, kiemai ir paviljonai, skirti tik pačiam imperatoriui, imperatoriškajai šeimai ir aukščiausiems valstybės didžiūnams, privatūs miegamieji ir kiemeliai, kuriuose gyveno daugybė imperatoriškųjų sugulovių. Laisvalaikis Uždraustojo miesto soduose. Pasivaikščiojimas Anglies kalno parke, kuris yra žalumos ir ramybės oazė šurmuliuojančio metropolio centre. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė rikšomis po tradicinį Pekino rajoną (apie 17 USD), vadinamuosius hutongus. Vaizdingai išsidėstę aplink ežerus, jie yra gausiai turistų ir pačių Pekino gyventojų lankoma vieta.

Laisvalaikis.

Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA. Pusryčiai. Pervežimas prie DIDŽIOSIOS KINŲ SIENOS – vienos didžiausių turistinių Kinijos atrakcijų. Įspūdingas statinys yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Laisvalaikis pasivaikščiojimui po vieną geriausiai išsilaikiusių sienos ruožų. Vykimas į Mingų dinastijos imperatorių kapus. Apsilankymas Chang Ling kapavietėje. Čia galima apžiūrėti įdomią imperatoriškųjų kostiumų, papuošalų ir kasdienių daiktų parodą. Grįžtant į Pekiną, sustojimas Olimpiniame parke ir galimybė iš išorės pasigrožėti Nacionalinio stadionu, kuris dar vadinamas Paukščių lizdu. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): Kung fu šou (apie 35 USD) – nepaprastai įdomus kinų kovos menų šou, budistų vienuolių pasaulis, atvaizduotas puikios muzikos aplinkoje ir spalvingos scenografijos fone.

Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Lamos šventykloje - vienoje svarbiausių lamaistų šventyklų šioje Kinijos dalyje. Joje yra didžiausia pasaulyje Budos statula, išdrožta iš vieno medžio gabalo. Vykimas į Vasaros rūmus, pastatytus prieštaringai vertinamos imperatorienės Cisi nurodymu. Rūmai su įspūdingais sodais, beveik 3 tūkst. paviljonų ir vaizdingas Kunmingo ežeras, kuriame galima grožėtis marmurine valtimi, yra viena svarbiausių Pekino lankytinų vietų. Pasivaikščiojimas garsiąja Ilgąją galerija, norintiems (už papildomą mokestį vietoje - apie 30 CNY - trumpas kruizas Kunmingo ežeru, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į aplinkines kalvas ir rūmų paviljonus.

Grįžimas į Pekiną, vakarienė. Vakare pervežimas į traukinių stotį. Naktinė kelionė į Sianą (miegamosios kupė).

6 DIENA. Vykimas į SIANĄ, kinų civilizacijos lopšį. Kelionė į viešbutį pusryčių. Vykimas į Terakotinės armijos muziejų. Ginkluoti pulkai iš maždaug 8 tūkst. natūralaus dydžio terakotos karių turėjo saugoti priėjimą prie imperatoriaus Čin Ši Huango kapo. UNESCO paveldo sąraše įrašyta armija yra vienas svarbiausių ir įspūdingiausių liudijimų žmonijos istorijoje.

Grįžimas į Sianą. Pasivaikščiojimas po musulmonų kvartalą ‑‑ žaviausias miesto kampelis, pilnas parduotuvių ir krautuvėlių. Laisvalaikis pirkiniams ir pietums. Apsilankymas Didžiojoje mečetėje - didžiausioje musulmonų šventykloje Kinijoje. Vakarienė. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): dalyvavimas Tang Dynasty šou (apie 25 USD), nepaprastai spalvingame Tangų dinastijos laikų, kuriuos kinai laiko geriausiu šalies istorijos periodu, muzikos ir šokių spektaklyje.

Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė greituoju traukiniu į LUOJANGĄ – vieną iš seniausių miesto tipo gyvenamųjų vietovių Kinijoje. Aplankymas: Longmen grotos – įspūdingas budistų šventyklų kompleksas uolų nišose ir urvuose. Tūkstančiai miniatiūrinių ir monumentalių Budos statulų puošia uolą beveik vieno kilometro ilgyje.

Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas ŠAOLINO VIENUOLYNE – kinų kovos meno lopšyje, įsikūrusiame vieno iš taoistams šventų kalnų, vadinamų Sung Šan, papėdėje. Kiekvienais metais Šaoliną aplanko tūkstančiai kung fu entuziastų, kuriuos sužavėjo Bruce'o Lee legenda, o aplink vienuolyną susirenka daugybė kovos menus studijuojančių grupių. Apsilankymas vienuolyne ir vadinamajame Pagodų miške – vienuolyno vienuolių laidojimo vietoje.

Vykimas į Džengdžou. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA. Ankstyvi pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Sudžou – sodų miestą ir garsųjį šilko gamybos centrą. Ši vieta garsėja vaizdingais kanalais ir pasakų sodais, įrašytais į UNESCO sąrašą, kuriais žavėjosi dar Markas Polas. Apsilankymas Tinklų meistro sode. Apsilankymas šilko fabrike – susipažinimas su šios medžiagos gamybos procesu, galimybė apsipirkti gamyklos parduotuvėje.

Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

10 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į HANGDŽOU – miestą, kurį Markas Polas apibūdino kaip patį gražiausią pasaulyje. Aplankymas: Lingyin šventykla, vadinama Sielos vienatvės šventykla, viena garsiausių budistų šventyklų kompleksų Kinijoje. Apsilankymas arbatos plantacijoje netoliese esančioje Longjing vietovėje, kurio pavadinimas reiškia Drakono šulinį. Vykimas prie vaizdingo Vakarų ežero. Pasivaikščiojimas po Huagango parką, esantį ant Vakarų ežero kranto. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pasiplaukiojimas valtimis Vakarų ežeru (apie 15 USD), kuris yra miesto simbolis ir didžiausia jo atrakcija.

Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

11 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė ir apsilankymas WUZHEN – vaizdingame miestelyje, įsikūrusiame kaip Venecija ir žavinčiame kanalų labirintu. Apsilankymas miestelyje yra tarsi kelionė laiku - čia tvyro unikali senosios Kinijos atmosfera, šiandien žinoma tik iš senų filmų. Pasivaikščiojimas po miestelį, galimybė pasigrožėti vandenyje atspindinčiais mediniais namukais. Kelionė į SHANCHAJŲ, dangoraižių ir modernios architektūros miestą. Šanchajus yra miestas, kuris dinamiškai vystėsi pastaruosius kelis dešimtmečius, išpildydamas milijonų Kinijos žmonių svajones ir viltis dėl geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Pasivaikščiojimas garsiąja Nankino gatve – pagrindine prekybos gatve, apšviesta tūkstančiu neoninių lempučių, kur veikia daugybė parduotuvių ir restoranų, siūlančių beveik viso pasaulio virtuves. Pasivaikščiojimas Bundo promenada. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Huang Pu upe (apie 35 USD).

Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

12 DIENA. Pusryčiai. Apsilankymas Nefrito Budos šventykloje, kurioje saugomas nuostabus sakralinio meno lobis – 1,9 metro aukščio Budos statula, inkrustuota brangenybėmis. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis, kurios vilioja nepakartojama atmosfera. Tradicinė senamiesčio architektūra kontrastuoja su kraštovaizdyje dominuojančiais dangoraižiais. Laisvalaikis pirkiniams. Dienos metu pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas į Rytų perlo apžvalgos aikštelę (apie 35 USD) – aukščiausias Azijos televizijos bokštas, iškilęs virš Pudongo.

Grįžimas į viešbutį.

13 DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė supergreituoju traukiniu į Pekiną. Pervežimas į Silk Market prekybos centrą, kuriame galima nusipirkti drabužių, suvenyrų, tipiškų vietinių gaminių. Laisvalaikis pirkiniams.

Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

14 DIENA. Pusryčiai paketo pavidalu. Išsiregistravimas iš viešbučio, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Itaka Lietuva
į kainą įskaičiuota:
Tiesioginis skrydis: Vilnius - Pekinas - Vilnius
Registruotas bagažas 15 kg (kiekvienam asmeniui)
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Ekskursijos (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Rankinis bagažas 5 kg (kiekvienam asmeniui)
Dokumentų tvarkymas
į kainą neįskaičiuota:
Ekskursijų vadovai
Įėjimo bilietai į lankomus objektus
Traukinio bilietai: apie 360 USD
Kinijos viza
Vietinių gidų paslaugos
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti

Kaip gauti Kinijos vizą?

Vykstant į Kiniją Lietuvos Respublikos piliečiams reikalinga viza, kurią galite gauti Kinijos ambasadoje Vilniuje. Visą reikalingą informaciją rasite čia.

Kelionėje yra būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos (pase turi būti bent du tušti puslapiai) ir Kinijos viza.

Kinijos valiuta yra Juanis (SNY). Planuojantiems savo išlaidas žinokite, kad 1 EUR yra lygus 7.74 CNY. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.

Kelionių naktiniu traukiniu metu lagaminai išsiunčiami atskiru transportu. Pasiėmimui su savimi susipakuokite rankinį bagažą.

Turėkite omenyje, kad į kelionės kainą įskaičiuoti ne visi lankytini objektai.

Į kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas: 12 pusryčių, 9 vakarienės.

Skrydžių laikus patikslinsime vėliau.

Kaina asmeniui nuo
1449
Tiesioginis skrydis iš Vilniaus
Įskaičiuota į kainą
Tiesioginis skrydis: Vilnius - Pekinas - Vilnius
Registruotas bagažas 15 kg (kiekvienam asmeniui)
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Ekskursijos (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Rankinis bagažas 5 kg (kiekvienam asmeniui)
Dokumentų tvarkymas
Pasiūlymas nebegalioja