Venecija - miestas ant vandens! Lapkričio 7 - 11 d.

Penkių d. atostogos su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus!

Venecija — miestas ant vandens į kurį plūsta begalės turistų. Šis miestas pasaulyje labiausiai žinomas dėl savo karnavalų ir kanalų, kurių čia yra apie 150! Adrijos jūros vandenų skalaujamojoje Venecijoje yra apie 120 salelių, kurias jungia daugiau nei keturi šimtai tiltų, atstojančių kelius. Venecijoje būtinai tūrite praplaukti su tradicine Venecijos valtimi — gondola.

Atostogaujant Venecijoje rekomenduojama aplankyti šiuos objektus:

Jei jau užsiminėm apie plaukiojimą gondolomis, tai kodėl neužsukus į Jūrų istorijos muziejų? Čia eksponuojami istoriniai laivų modeliai, kariniai jūrų laivai ir senovinės gondolos, kurios paliks didelį įspūdį.

Dožų rūmai yra vienas lankomiausių Venecijos objektų, kuris vadinamas gotikinio stiliaus šedevru. Rūmai ankščiau veikė kaip pagrindinė kunigaikščių rezidencija, tačiau čia apsilankę, būsite sužavėti išlikusiais prabangiais gotikos, baroko ir renesanso stilių elemenatais.

San Marco aikštė — tai pagrindinė visuomeninė aikštė Venecijoje. Ji vadinama socialiniu, religiniu ir politiniu miesto centru. San Marco aikštė yra viena iš populiariausių Venecijos miesto gyventojų vietų. Patys turistai ją vadina viena iš gražiausių Europos aikščių, kurią būtina pamatyti. Šioje aikštėje italai dažnai paskiria pasimatymus. Norint ramiai pasivaikščioti ir pasigrožėti San Marco aikšte, geriausia ateiti anksti ryte, kuomet nėra minios žmonių.

Toje pačioje aikštėje esanti Švento Marko varpinė yra aukščiausias bei vienas labiausiai atpažįstamų miesto pastatų Venecijoje. Varpinės bokšto aukštis siekia apie 99 metrus. Lankytojai gali užsikelti į viršūnę, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama.

Venecija yra nedidelis miestas, todėl visus lankomus objektus galite pasiekti pėsčiomis, pasivaikščiodami per nutiestus tiltus. Taip Veneciją pažinsite geriau ir pamatysite tikrą jos grožį.

Venecijoje yra daug kavinių bei restoranų, todėl lengvai rasite vietą, kur papietauti ar vakarieniauti. Venecija yra vienas iš labiausiai lankomų Europos miestų, todėl kainos čia pakankamai aukštos. Kaip ir visoje Italijoje čia dominuoja Italijos virtuvė, su pica, makaronais bei rizoto. Jeigu norite neišlaidauti, patariame priešpiečiauti ar užkandžiauti tiesiog gatvėje, ant suoliuko, šalia vandens kanalų. Tokie priešpiečiai čia įprastas dalykas, o gatvės parduotuvėlėse ir kioskeliuose visada rasite žviežių ir ganėtinai nebrangių produktų.


Patarimas: kaip pasiekti miesto centrą nuo Venecijos Trevizo oro uosto?

ATVO autobusai — tai autobusai, kurie keleivius veža nuo Trevizo oro uosto ir stoja keliose vietose: Mestre miestelyje, Venecijos Santa Lucia geležinkelio stotyje ir galiausiai Piazzale Roma stotyje. Čia jums ir reikėtų išlipti (viešbutis yra apie 15 min. kelio pėsčiomis nuo stotelės). Keliaujant į Venecijos Trevizo oro uostą, autobusas Piazzale Roma stotelę palieka likus trims, dviems valandoms ir pusvalandžiui iki lėktuvų išvykimo, kiekvienam skrydžiui iš Trevizo oro uosto. Autobuso bilietas kainuoja ~10€ asmeniui, grįžimo ~13€ asmeniui. ATVO autobusų bilietus galite įsigyti ATVO bilietų kasose, kurios yra oro uosto atvykimo salėje.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 11 07 – 2018 11 11

Išvykimas: Vilnius - Venecija 2018-11-07 Tiesioginis
11:30 VNO
Vilnius
2 val. 20 min. 12:50 TSF
Trevizas
Sugrįžimas: Venecija - Vilnius 2018-11-11 Tiesioginis
17:30 TSF
Trevizas
2 val. 20 min. 20:50 VNO
Vilnius

Hotel Tintoretto

Šis 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs istoriniame Venecijos miesto centre, priešais Santa Fosca bažnyčią. Netoli viešbučio yra Rialto tiltas. Visą Venecijos miestelį galima apeiti pėsčiomis (per tiltus), tuomet pamatysite tikrąją Veneciją ir visus nuostabius, išskirtinius pastatus ir jaukias kavines. Viešbutis yra ant Didžiojo  Venecijos Kanalo kranto, čia gausu parduotuvėlių bei restoranų.

Jaukiuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir oro kondicionieriai. Pro daugumos kambarių langus matosi Venecijos kanalų vaizdai. Viečbučio svečiams kas rytą į kambarius pristatomi saldūs pusryčiai.

Viešbučio bare galėsite mėgautis įvairiais gėrimais ar kava.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite nudotis visame viešbutyje, o visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins jūsų bagažo saugumu.

Keletas atsiliepimų:

„Puikus viešbutis turistui patogioje vietoje. Labai jaukūs kambariai, patiko interjeras. Personalas paslaugus ir draugiškas.”

„Pusryčiai buvo tikrai gausūs, kas mus ir nustebino. Iš viešbučio lengva pasiekti vietas, kurias nori, nuo parduotuvių iki lankomų objektų.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese arba tryse. Pasiūlymo kaina yra dinaminė ir gali keistis po kiekvieno užsakymo. Avansas už lėktuvo bilietus negrąžinamas.

Kelialapiai

Viešbutis
Hotel Tintoretto (dvivietis)
Kambarys

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€215

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €124

Trukmė
4 naktys
Viešbutis
Hotel Tintoretto (trivietis)
Kambarys

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€222

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €124

Trukmė
4 naktys
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Hotel Tintoretto (dvivietis)

Su pusryčiais

€215

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €124

4 naktys
Hotel Tintoretto (trivietis)

Su pusryčiais

€222

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €124

4 naktys
 • Skrydis: Vilnius - Venecija - Vilnius
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel Tintoretto 3*"
 • Maitinimo tipas: su pusryčiais
 • Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Kurorto/miesto mokesčiai: 3,50€ asm. už naktį
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Venecija - Vilnius
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel Tintoretto 3*"
 • Maitinimo tipas: su pusryčiais
 • Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
215

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €124

Jau užsakyta:
2
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai