Tedo - Tikslai!

Mūsų misija – Visus Atostogų planavimo rūpesčius, išspręsti vienu paspaudimu!

 

Tedo.lt prekės ženklas gimė dar 2013 m.

 

Naudojantis ir kuriant technologijas, norime pakeisti kelionių pirkimo įpročius keliautojams, kuo greičiau susisteminti ir pateikti geriausius, pigiausius bei patogiausius kelionių pasiūlymus tedo.lt tinklapio lankytojams.

 

Tedo nuolat stebi konkurentų inovacijas ir stengiasi save diferencijuoti, pasiūlydami klientams pirkti iš karto, nesiunčiant užklausų ar laukiant atsakymo el. paštu su patikslinta kaina. Visą procesą supaprastiname iki menkiausios detalės. Tam jog klientui nereikėtų dvejoti ar abejoti.

 

Mūsų tinklapis bei darbo kokybė yra nuolat tobulinama. Tai nesibaigiantis procesas dėl to mes investuojame didelius laiko ir pinigų kaštus. Kuriant inovacijas turime galimybę padaryti klaidų ir jas analizuoti jog sukurtume dar geresnį produktą – galutiniam vartotojui/keliautojui.

 


 

Esame internetinė įmonė, kuri turi didelius pranašumus prieš mūsų konkurentus:

  • Kadangi viską darome internetu, mums nereikia galybės biurų visoje Lietuvoje (kuriuos reikėtu išlaikyti);
  • Per didelius pardavimų kiekius, galime gauti geresnes kainas, negu gautų tradicinės agentūros;
  • Kadangi viskas automatizuota, mes neatostogaujame, nesergame ir esame visada čia, adresu www.tedo.lt;
  • Mūsų kelionių pardavimai vyksta visą parą. Norint kelionės nėra būtina susisiekti su mūsų konsultantais;
  • Jei kyla problemų – prieš perkant, nusipirkus, kelionės metu ar po kelionėsmus pasieksite pagalbos telefonais.

 

Siekiame išlaikyti tokį standartą kokiu norėtume jog keliautu mūsų kolektyvas, šeima ar artimieji. Todėl nekeliame pasiūlymų kuriuose būtų parašyta tik dalis informacijos, netaikome papildomų mokesčių klientams (jei matote kelionės pasiūlymą jame surašome viską kas įskaičiuota ir už ką gali reikėti susimokėti papildomai – viską pateikiame kuo aiškiau jog nekiltų klaustukų ar nesusipratimų – “už ką aš čia susimokėjau”)


 

Tedo įgijo kelionių organizatoriaus statusą. Organizuojame savo keliones, kas leidžia mums pateikti geresnes kainas negu pas mūsų konkurentus. Mūsų veikla yra drausta, todėl klientai gali ramiai miegoti žinodami jog jų kelionės planai niekur nedings.

Kitų organizatorių kelionės Tedo.lt kelionių puslapyje:

Partnerius atsirenkame labai kruopščiai, atsižvelgdami į įmonių finansinę būklę bei vartotojų atsiliepimus. Siekiame jog visos įsigytos kelionės per Tedo.lt būtų aukščiausio standarto ir klientams būtų viskas pateikta aiškiai ir be jokių klaustukų!

 

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai

Pasiūlymas į Šri Lanką