ATSIGAVIMAS PO EKONOMINIO NUOSMUKIO

UAB "Dovilta" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ,,Atsigvimas po ekonominio nuosmukio“. UAB "Dovilta" įgyvendinamo projekto metu bus įsigyjamos konsultacijos ir antikrizinės veiklos valdymo paslaugos, kurios padės priimti sprendimus ir taikyti priemones, užtikrinančias konkurencingą įmonės veiklą, tvarią plėtrą ir skatins greitesnį įmonės atsigavimą po ekonominio nuosmukio.

Projekto biudžetas: 20.000,00 Eur, iš jų ES dalis: 10.000,00 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2023 m. liepa – 2024 m. liepa

Projekto vykdytojas: UAB "Dovilta"

 _________________________________________________UAB „Dovilta” e.komercijos modelio diegimas

E-komercijos modelio diegimas UAB Dovilta


UAB "Dovilta" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ,,E. komercijos modelio diegimas UAB Dovilta, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant“ veikloje Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0110.

Projekto tikslas - informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto biudžetas: 66.500,00 Eur, iš jų ES dalis: 49 875,00 Eur. Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022 m. vasaris – 2023 m. vasaris

UAB „Dovilta“ - lyderiaujantis kelionių portalas Lietuvoje turintis Tedo.lt - prekinį ženklą ir internetinį puslapį www.tedo.lt. Projektu sprendžiama problema, esamos klientų savitarnos paslaugos modifikavimas papildant naujais funkcionalumais, turimą kliento savitarnos elektroninę sistemą. UAB ,,Dovilta“ planuoja savo veikloje stiprinti e-komercijos aspektus ir tokiu būdu sėkmingai prisitaikyti prie esamo klientų poreikio rinkoje. Inicijuojamo projekto tikslas - įdiegti e-komercijos modelį UAB ,,Dovilta“, sudarant sąlygas įmonės konkurencingumui ir pajamoms augti. Projekto siekiami rezultatai – įdiegti e-komercijos sprendimai įmonei bus išskirtiniai, inovatyvūs. Visi įmonei reikalingi/naudingi sprendimai bus sukurti ir įdiegti remiantis naujausiomis technologijomis, kas leis klientams paslaugas teikti kokybiškai ir efektyviai, ir užtikrins patogesnį ir lengvesnį klientų savitarnos kelią.