Ką pamatyti

Rasta rezultatų: 70
Paskelbta: 2018-03-26

Nežinai kur patogiausia būtų skristi atostogų su mažais vaikais, ka jimes būtų įdomų? Kodėl gi nepabandžius atostogauti Tailande?

Paskelbta: 2017-11-19

Laukinė Kosta Bravos pakrantė Ispanijoje turistus traukia išskirtiniais laukiniais paplūdimiais, kuriuose privalai apsilankyti.

kreta-graikija-pagrindine
Paskelbta: 2017-07-04

Kreta - supama keturių jūrų ir esanti tarp trijų žemynų

Didžioji Britanija Londonas
Paskelbta: 2017-05-30

Didžiosios Britanijos sostinė - Londonas! Ką nuveikti ir pamatyti mieste, kuris tiesiog alsuoja daugybe vertų pamatyti vietų ir vaizdų! Virtuali kelionė po Londoną prasideda dabar!

Kelionė iš Vilniaus į Varšuvos oro uostus lengvai ir greitai
Paskelbta: 2017-08-07

Kiekvieną dieną atsiranda vis daugiau poilsiautojų norinčių išbandyti naujas skrydžių kryptis, kurias siulo Varšuvos oro uostai, tačiau daugelį vis dar gasdina sąvarankiška kelionė į Lenkijos sostinę, mat ne vienam trūksta žinių apie pervežimo kainas, laiką bei kitas detales. Šiame tekste su jomis ir susipažindinsime.

zakintas-graikija-pagrindine
Paskelbta: 2017-07-04

Gražiausių paplūdimių kraštas Zakintas

Paskelbta: 2017-07-12

Lietuvių pamėgtą, marga ir garsiausiems kurortams nenusileidžianti Odesa

rodas-graikija-pagrindine
Paskelbta: 2017-07-05

Visus metus svečių laukianti Rodo sala

sarm-el-seichas-egiptas-pagrindine
Paskelbta: 2017-08-05

Šar el Šeichas - puikus pasirinkimas ne tik poilsinių, bet ir aktyvių atostogų ieškantiems keliautojams.

Malta-miestai-pagrindine
Paskelbta: 2017-06-30

Šeši miestai, kuriuos privalai pamatyti apsilankęs Maltoje

Indijos Andamanų ir Nikobarų salos
Paskelbta: 2017-06-16

Nieko negirdėjusiems apie šias salas galime pasakyti, jog atostogaujant Andamanuose, žavi balto smėlio paplūdimiai, ramybė ir šiltas tropinis klimatas.

Ką pamatyti Tailande
Paskelbta: 2017-06-17

Tailandas ir jį supančios salos yra bene populiariausias turistinis maršrutas Pietryčių Azijoje, todėl sudarėme net 10 salų sąrašą, kurias būtina pamatyti. | Tedo.lt

Paskelbta: 2018-03-26

Pasaulyje yra daug įdomių ir Tavo dėmesio vertų objektų. Čia išrinkome penkias vietoves, kurias turi pamatyti kiekvienas atostogaujantis Tailande.

Paskelbta: 2018-03-26

Leisti atostogas Tailande ir neparagauti tradicinių tailandiečių patiekalų būtų tiesiog nuodėmė. Čia rasi mūsų rekomenduojamus valgius, kuriuos tikrai verta paragauti Tailande.

Paskelbta: 2018-03-26

Ar žinojai koks yra ilgiausias vieno iš Tailando miestų pavadinimas? Kodėl jie saugo orchidėjas? Čia sužinosi atsakymus į iškulisius klausimus apie Tailandą.

Ką pamatyti Danijos sostinėje Kopenhagoje
Paskelbta: 2017-06-16

Tiems, kurie nuspręsite paviešėti Danijos sostinėje Kopenhagoje, gali prireikti orientyro, ką ir kur verta pamatyti! Tad Tedo.lt komanda nusprendė pasirūpinti šiuo dalyku. Keliautojai, štai Jums mūsų patarimai, kad atostogų laikas Kopenhagoje neprailgtų ir būtų turiningas!

Brazilija Rio de Žaneiras
Paskelbta: 2017-05-30

Ketinate atostogauti antrajame pagal dydį Brazilijos mieste Rio de Žaneire su šeima? Tačiau nežinote. kur apsistoti čia atvykus? Tedo.lt komanda parengė Jums trijų viešbučių sąrašą, kuris gali praversti svečiuojantis Rio de Žaneire.

Paskelbta: 2017-07-18

Atostogų kurortas - Alikantė, neatsiginantis poilsiautojų dėmesio. Saulė, žydras vanduo ir daugybė veiklos ir lankytinų vietų! Kelionė po Alikantę prasideda jau dabar!

Ką pamatyti Ispanijos kurorte Alikantėje
Paskelbta: 2017-06-16

Nuostabioji Alikantė! Daug žodžių apie Ispanijos kurortus tikrai nereikia. Veikla ir lankytini objektai kalba patys už save. O tam, kad per savo atostogas pamatytumėte kuo daugiau kelionių agentūra "Tedo.lt" dalinasi su Jumis patarimais, ką pamatyti Alikantėje! Antroji gido keliautojams dalis jau čia!

Populiariausi viešbučiai Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Atostogose visada norisi gyventi nebrangiame, tačiau prabangiame viešbutyje, todėl siūlome keletą populiariausių ir geriausių viešbučių Tenerifėje.

maldyvai-pagrindine
Paskelbta: 2017-10-11

Medaus mėnesio Meka, rojus žemėje, baltojo smėlio kraštas - tai tik keli iš asociacijų, neretai pritaikomų Indijos vandenyne įsikūrusiam Maldyvų salynui. Beveik visus metus džiuginantis turkio žydrumo dangus, vanduo bei aksominė saulė verčia kiekvieną Maldyvus turėti savo "bucketlist'e".

Ispanijos kurortinis uostamiestis Malaga
Paskelbta: 2017-06-13

Žavingieji Ispanijos miestai! Malaga vienas iš tokių! Kelionių agentūra "Tedo.lt" leidosi į nepamirštamus įspūdžius dovanojančių vietų ir veiklų Malagoje paieškas! Nuostabias akimirkos, kurias poilsiautojams pažers šis miestas, atsiminsite ilgai!

Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Gran Kanarija
Paskelbta: 2017-06-16

Gran Kanarija - trečia didžiausia sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne! Susirengėte čia atostogauti? Žvilgtelėkite į patarimus. Tikimės, jog jie bus naudingi ir padovanos dar daugiau nuostabių akimirkų!

Ką pamatyti Kanarų saloje Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Kanarų salos žavi dažną keliautoją. Viena iš tokių - it magnetas turistus traukianti Tenerifė. Parengėme Jums išsamų kelionės gidą, kurį perskaitę suprasite, jog ši sala turi ką pasiūlyti visiems, pasirinksiantiems praleisti atostogas joje.

Toledas yra miestas Ispanijoje, Kastilijoje
Paskelbta: 2017-06-16

Šį kartą savo skaitytojams pateikiame Toledo, miesto Ispanijoje, gidą. Jis - vienas iš istorijos ir kultūros centrų šalyje. Kadaise Toledas buvo vestgotų Ispanijos karalystės sostine. Tad dabar apie tai, ką verta pamatyti, čia atvykus.

Paskelbta: 2017-07-12

Malta - garsi ne tik įspūdinga supančia gamta bei reljefu, bet ir nepamirštamu naktiniu gyvenimu

atenai-graikija-pagrindine
Paskelbta: 2017-07-08

Graikų deivės baltasis miestas - Atėnai

Nauji maršrutai su ,,Wizz Air"
Paskelbta: 2017-05-31

Oro linijų bendrovė "Wizz Air" džiugina naujovėmis! Puiki žinia keliautojams - nauja skrydžio kryptis: Vilnius-Lenkija jau maršrutų sąraše!

Paskelbta: 2017-06-18

Tedo.lt komanda parengė Jums trumpą aprašą, ką veikti nuostabiajame Ispanijos mieste - Barselonoje. | Tedo.lt

Ispanijos miestas Benidormas
Paskelbta: 2017-06-18

Keliaujantiems į Benidormo miestą prie Ispanijos krantų turėtų praversti šis patarimų gidas. Atsivertę neapsiriksite! Juk vietų, semtis įspūdžiams atostogų metu, niekada nebūna per daug! | Tedo.lt.

top salos graikija
Paskelbta: 2017-07-08

Atvykti kviečiančios ir viduržemio klimatu viliojančios 7 Graikijos salos. kurias pasieksite iš Lietuvos

Kanarų sala Fuerteventūra
Paskelbta: 2017-06-18

Fuerteventūra - viena iš turistų itin pamėgtų Kanarų salų. Šiame virtualiame kelionės gide sudėjome ne tik įdomiausias vietas bei veiklas, bet ir tikrą "Tedo.lt" komandos nario Tado patirtį viešint Fuerteventūroje. | Tedo.lt.

Paskelbta: 2017-06-05

Daug pasakoti apie Turkiją nereikia! Užtenka vieną kartą pabuvoti šioje šalyje ir, neabejojame, norėsite čia grįžti vėl ir vėl. Dalinamės su Jumis gido keliautojams šioje šalyje pirmąja dalimi, nes pramogų ir grožio akims atostogaujant niekada nebus per daug!

Paskelbta: 2017-07-08

Planuojant savo atostogas užsienyje, būtina žinoti kada keliauti, kurioje šalyje yra atostogų sezonas, o kurioje yra pigu, bet dar ne sezonas. Paskaityk apie Graikiją. Sezonus Graikijos salose ir kada verčiau rinktis Graikiją savo atostogoms, o kada geriau keliauti atostogauti kitur.

Ką aplankyti Turkijoje
Paskelbta: 2017-06-16

Pirmojoje "Ką pamatyti Turkijoje?" dalyje rasite turistams rekomenduojamų aplankyti vietų šešetuką. Tačiau tai - tikrai ne viskas! Tad tęsiame kelionę po gražiausias šios šalies vietas, nes kiekvienos atostogos nusipelno nuostabių akimirkų, o kas gi kitas jas suteiks, jei ne pamatytų grožybių visuma?

egiptas-hurghada-pagrindine
Paskelbta: 2017-08-04

Hurgada - visos Europos ir lietuvių itin mėgstamas kurortas. Nepaisant prabangių viešbučių, paplūdimių ir naktinio gyvenimo, šis kurortas ne mažiau žinomas savo itin spalvotu bei kerinčiu povandeniniu pasauliu. Būtent dėl šios priežasties čia plūsta nardymo megėjai ir naujokai.

Paskelbta: 2017-10-24

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair" nuo sausio 15 d. keičia bagažo nuostatas.

Ką aplankyti Stambule
Paskelbta: 2017-06-16

Atostogaujant Stambule yra lengva pasiklysti tarp mirguliuojančių parduotuvių. Kad taip neįvyktų, siūlome keletą svarbiausių vietą ką pamatyti Stambule.

Paskelbta: 2017-06-16

Atostogose, norint išnaršyti šalį ir pamatyti jos grožį, yra geriausia automobiliu. Pateikiame įdomiausius maršrutus atsotogaujant Turkijoje su automobiliu.

Turkijos kurortas Alanija
Paskelbta: 2017-06-16

Alanija - vienas iš turistų itin pamėgtų kurortų Turkijoje. Jei susikrovėte lagaminus ir rengiatės čia atostogauti, ar vis dar svarstote ir klausiate, ar verta? Atsiverskite šį kelionės gidą. Čia rasite viską, kas svarbiausia, keliaujant šia kryptimi.

Ryanair privataus lėktuvo nuoma bei verslo klasė
Paskelbta: 2017-05-31

Skrydžių kompanijos "Ryanair" paslaugų sąraše - naujovė. Keleiviams nuo šiol bus galima išsinuomoti privatų lėktuvą bei įgulą.

Patarimai banglenčių sporto mėgėjams
Paskelbta: 2017-05-31

Na, o dabar metas suklusti banglenčių sporto aistruoliams! Čia rasite banglenčių mokyklos Fuerteventūroje įkūrėjo Manto Peštenio patarimus.

Nauji maršrutai su ,,Lux Express"
Paskelbta: 2017-05-31

Bendrovė"Lux Express", keičia visus Lietuvos pietų krypties maršrutus. Nuo 04 mėn. autobusai, važiuojantys į Varšuvą, vyks pro Kauną ir stabtels Suvalkuose.

Lėktuvo ,,Dreamliner" privalumai
Paskelbta: 2017-05-31

Dažnai mūsų keliautojai klausia kas yra tas Dreamliner'is, kai užsimename apie tai jog, kelionė vyks su šiuo lėktuvo modeliu. Bandysiu atsakyti į "kas yra tas DREAMLINER?"

Italų nuomonė apie itališkus patiekalus kitose šalyse
Paskelbta: 2017-05-31

Mes visi mylime itališką maistą ir juo gardžiuojamės tikrai dažnai, bet ar tikrai, tai, kas mums atrodo itališki patiekalai, tas pats yra italams?

Paskelbta: 2018-01-29

Visi atsakymai į mūsų klientams rūpimus ir dažniausiai užduodamus klausimus apie pagalvės mokesčius, bagažo taisykles ir kita.

Geriausios vietos keliaujant vienam
Paskelbta: 2017-05-31

Keliaujant vienam nereikia spręsti kurią vietą aplankyti, kai draugas nori į vieną pusę, o tu į kitą. Čia pateikiame geriausias vietas atostogaujant vienam.

Paskelbta: 2017-11-16

Savaitgalis Briuselyje maloniai nustebins net ir išrankiausią maisto mėgėją: 5 dalykai, kurių privalai paragauti Briuselyje.

Ką daryti, kai pasimeta lagaminai
Paskelbta: 2017-05-31

Ką daryti, kai pasimeta lagaminai.

Italijos sostinė Roma
Paskelbta: 2018-08-06

Italijos sostinė Roma! Taip, šįkart naudinga informacija, nusprendusiems keliauti būtent į šį miestą. Tam, kad idėjų ir įspūdžių nepritrūktų, "Tedo.lt" komanda parengė Jums turistinį gidą. Tikimės, jog poilsiautojams jis pravers.

Paskelbta: 2018-03-30

Savaitgalio atostogų keliauji į Odesą, tačiau nežinai ką tikrai vertėtų pamatyti per daug neužsikraunant? Čia rasi svarbesnius lankytinus objektus Odesoje.

Paskelbta: 2018-03-30

Ieškai kur nebrangiai nuvykti atostogų, tačiau nieko nerandi? Siūlome nebrangias atostogas Odesoje, o čia pateikiame, kodėl vis dėl to yra verta į ją vykti.

gudauri-gruzija-pagrindine-nuotrauka
Paskelbta: 2017-06-27

Gudauri - sparčiai populiarėjantis slidininkų rojus Gruzijoje.

pagrindine-tailandas
Paskelbta: 2017-08-16

Visus metus turistų laukiantis Tailandas - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori ištrūkti iš rutinos ir pasinerti į pietryčių Azijoje įsikūrusią egzotiką. Tropinis klimatas, žydras vanduo, augalija nusėtos uolos, nepamirštamas maisto skonis - būtent tokie prisiminimai ilgam įsirėžia po kelionės į Tailandą.

Ką pamatyti Kopenhagoje
Paskelbta: 2017-06-16

Kelionė į Kopenhagą vos už vieną eurą! Ketveriukės lankytinų objektų bei kainų gidas...

old-hotel-tbilisis-gruzija
Paskelbta: 2017-06-27

Gruzijos širdis Tbilisis - paslaptingoji sostinė, kupina įdomių staigmenų

Paskelbta: 2017-11-27

Atostogos Rimini kurorte: 15 kilometrų pakrantėje galima rasti viską. Auksiniai paplūdimiai, restoranai, istoriniai paminklai bei daug kitų pramogų.

Paskelbta: 2017-06-27

Gozas - Maltos sesė, kurios gamtos ir žmogaus kurti stebuklai nepalieka abejingų

Egiptas-taba-pagrindine
Paskelbta: 2017-10-04

Taba - pilnavertis Egipto kurortų šeimos narys. Taip teigti leidžiantys faktai akivaizdūs - nuostabi jūros flora ir fauna, supančios margaspalvės kalvos, sąlygos įvairiam vandens sportui bei galimybė mėgautis viešbučių teikiamu komfortu.

Tailandas-pataja-pagrindine
Paskelbta: 2017-08-17

Tailando naktinio gyvenimo gyvenimo Meka praminta Pataja turi pasiūlyti daug daugiau nei tik linksmybių kupinas naktis. Žmonių sukurti architektūros ir meno kūriniai, egzotiniai miškai, zoologijos sodai, vandens parkai - dalis pramogų, kurios ilgam įsirėž į keliautojų atmintį.

senamiestis-old-town-gruzija-tbilisis
Paskelbta: 2017-06-23

Tbilisis - spalvotoji ir staigmenų kupina Gruzijos sostinė

vaizdas-batumis-gruzija-adzarija
Paskelbta: 2017-06-23

Gruzijos kurortas Batumis - mažas, tačiau turtingas architektūra ir laukine gamta

Paskelbta: 2018-03-28

Nori aplankyti į Tailandą, tačiau nežinai kaip kuo pigiau nukeliauti? Oragnizuotis pačiam ar pasikliauti kelionių agentūromis?

Paskelbta: 2017-09-20

Miestas, kuriame sutelpa šimtai metų architektūros ir istorijos. Berlynas - vienas iš labiausiai lankomų miestų Europoje.

Paskelbta: 2018-03-26

Keliauji į Puketą, tačiau nežinai ką tikrai verta pamatyti? Čia rasi keletą priežasčių, kodėl dauguma atostogų traukia į Puketo salą Tailande.

Paskelbta: 2018-03-28

Nežinai kaip kuo geriau pasiruoši kelionei į egzotinę šalį? Čia rasi visus atsakymus į klausimus.

gudauri-gruzija-pagrindine
Paskelbta: 2017-06-26

Bene seniausias pasaulyje miestas Kutaisis, stebinantis savo turtinga istorija bei lankytinais objektais.

Paskelbta: 2018-03-26

Atostogaudamas nori egzotikos, tačiau nežinai kurią vietovę rinktis? Čia pateikiame tris variantus: Krabi sala, Puketas ir Šri Lanka.