KELIAUTOJŲ ĮSPŪDŽIAI: Dėl ko verta rinktis TABĄ?

Arba kodėl dar būnant Taboje, dalis grupės pradėjome dairytis bilietų, tam kad vėl čia sugrįžti?!

Vykau su mama (65 metai) ir sūnumi (6 metai), gavau krūvas gąsdinimų „kur tu čia skrendi? Ir dar su vaiku, ar visai jau... Ten reikės siena kirsti, bus labai viskas sudėtinga“.

Ir žinot kaip buvo? Buvo viskas, sklandu, ganėtinai greitai, visi buvo malonūs, pasienio postas vargino tik tuo, kad teko nuolatos rodyti dokumentus, nueiti papildomus 4500 žingsnių (būtent tiek mano išmanusis suskaičiavo, kai keliavome namo) ir šypsotis žmonėms kurie linki tau gerų atostogų, o po to gero kelio namo ❤️ Mano vaikas buvo sužavėtas pasieniečiais, kurie nuolat jam duodavo „žaibą“, arba „penkis“.

O gi buvo taip: atvykus į viešbutį iškart gavome vakarienę, po to gavome kambarius, ir keliavome savais reikalais, išaušus rytui negalėjome atsigrožėti Sinajaus kalnais kurie mus supo, gulint ant gulto prie baseino, o man už nugaros Akabos įlanka ir Saudo Arabija.

Diena buvo apie 30 laipsnių šilumos, vakare apie 12-15 šilumos, tai man labai patiko, kas pusę valandos vežiojo autobusas prie jūros, man ir mano sūnui važiavimas tuo autobusu buvo didesnė pramoga už jūra 😁 Pakrantė gan laukinė, ji mums nepaliko didelio įspūdžio, bet gultai, gėrimai ir t.t.. Nieko netrūko... Autobusiukas (nemokamai) vežė ir į kitus viešbučius, buvo galima pasisvečiuoti, apžiūrėti jūros pakrantes, pasivaikščioti po kitų viešbučių teritorijas, ir nors kiti viešbučiai buvo labai prabangūs, mūsų El Wekala buvo jaukesnis, jame labai daug parduotuvių, vaistinė, niekas nekibo ir buvo labai malonūs, derėtis buvo galima iki dangaus 😁

Viešbutyje buvo labai skanus maistas, nieko netrūko, buvom kas kelias dienas nustebinti griliaus maistu, avienos šašlykais, žuvimi ant laužo👌

Mes nevykome į ekskursijas, nes nenorėjome palikti mamos, tačiau mūsų bendrakeleiviai buvo sužavėti - paviršinis nardymas, rifai, kupranugariai - geriausi atsiliepimai!

Viešbutis švarus, tvarkingas, personalas beeeegalo mandagus, laabaaai laabaaai draugiškas, daug laiko skyrė vaikui, animatorius piešė ant veido, žaidė su vaiku kortomis magijos triukais, sportas, vandens aerobika, smiginys. Personalas puikiai kalba angliškai, rusiškai, lenkiškai ir net lietuviškai.

Vakarais vykdavo diskoteka vaikams, pilvo šokiai, ugnies šou, kokteilių vakarai❤️

Kiekvienas rytas ir kiekvienas vakaras su kiekviena diena buvo vis gražesnis, TABA tikrai liks mano prisiminimuose labai aukštoje vietoje.

P. S. Tedo.lt komanda atliko savo darbą puikiai, nuosekliai viską rašė, priminė, nuolat klausė, ar kyla kokių klausimų prieš kelionę, ar nereikia pagalbos, ačiū jiems! 

Taip atrodė Kristinos,Poviliuko ir jos mamos 7 dienų atvirukas❤️