Ekskursija: 2 dienos Stambule

Susipažinkite su įspūdingiausiomis Stambulo vietomis leisdamiesi į specialiai sukurta ekskursiją į Stambulą iš Saulėtojo Kranto. Sužinokite, kodėl Stambulas toks didingas ir istoriškai reikšmingas miestas. Praturtinkite savo laiką Stambule vertingomis žiniomis ir gaukite praktinių patarimų, padėsiančių užtikrintai tyrinėti miestą visą likusį viešnagės laiką.

Mūsų ekskursija apima populiariausias senojo Stambulo vietas:

Hipodromas – buvęs Konstantinopolio sportinės ir politinės veiklos centras. Galėsite pamatyti Obeliską iš Egipto, Serpantino koloną iš Delfų ir Vilhelmo II fontaną.

Mėlynoji mečetė – viena didžiausių Stambulo mečečių iš XVII amžiaus architektūros yra viena iš pagrindinių Stambulo panoramos puošmenų.

Šv. Sofija (Hagia Sophia) – didinga visų laikų Bizantijos bažnyčia. Puikus architektūrinis grožis. Tai vienas geriausių ir didžiausių architektūros meno kūrinių pasaulyje. Šv. Sofija visada buvo savo laiko brangenybė.

St. Stephen of the Bulgars (turkiškai: Sveti Stefan Kilisi) bažnyčia, paprastai vadinama „geležine bažnyčia“, yra ant Auksinio rago kranto. Ypač žinoma dėl savo gotikinės architektūros, ji buvo pastatyta iš liejamų geležies plokščių, kurios buvo atgabentos iš Vienos krovininiais laivais ir buvo sujungtos vietoje. Jos vidaus apdaila ir mozaikinis stiklas traukia akį.

Didysis turgus – be istorinės svarbos, gausia kolekcija suvilios kiekvieną. Didysis turgus yra vienas didžiausių ir seniausių dengtų turgų pasaulyje, kuriame kasdien apsilanko 400 000 lankytojų, 61 dengta gatvelė ir daugiau nei 4500 parduotuvių. Sekmadieniais Gran Bazaar pakeičiamas Prieskonių turgumi.

Kas įtraukta

*Apžvalginė kelionė autobusu po Stambulą, įskaitant Azijos dalį

*Kelionės gidas

*Muziejaus mokesčiai

*Pusryčiai

*Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje, kuriame gyvena 2 žmonės

*Vienvietis priedas už papildomą mokestį

Kelionės į Stambulą išvykimo dienos

Nuo gegužės iki rugsėjo mėn. ekskursijos vykdomos trečiadieniais ir sekmadieniais..

Ekskursinė programa

DIENA 1

21:30 Išvykimas iš Saulėto Kranto

06:00 Atvykimas į Stambulą. Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje ir pusryčiai.

09:00 Apžvalginė ekskursija senamiesčio širdyje - Mėlynoji mečetė, Hipodromas, Teodosijaus obeliskas, Serpentino kolona. Viduje galime pamatyti Šv. Sofiją, o išorėje – Topkapi rūmus. Keliaukite 2-uoju tiltu į Azijos miesto pusę. Apsilankykite odos dirbinių gamykloje.

20:45 Papildoma ekskursija: Naktinė Bosforo kelionė laivu. Į kainą įskaičiuota vakarienė ir gėrimai. Žymių pilvo šokėjų pasirodymas. Tipiškos Anatolijos ir Azijos folkloro grupės bei turkų dainininkai. Papildoma ekskursija kainuoja 30 eurų.

2 DIENA

07:30 Pusryčiai.

08:30 Papildoma ekskursija: kelionė į Bosforą. Apie 2 valandas kelionė su laivu. Apsilankykite Prieskonių turguje/Egipto turguje – mistiškai kvepia skirtingais įvairių prieskonių aromatais. Papildoma ekskursija kainuoja 30 eurų. Laisvalaikis.

18:00 Išvykimas į Bulgariją.

23:50 Atvykimas į Sunny Beach.

Kaina:

Suaugęs - 99Eur 

Vaikams(iki 12 m.) - 49Eur

+ NEMOKAMA EKSKURSIJA
Maitinimas: su pusryčiais
Saulėtas krantas, Bulgarija
Booking.com vertinimas 8,1 iš 773 atsiliepimų
2023 10 072023 10 14
Kaina asmeniui nuo
322
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Saulėtas krantas, Bulgarija
Booking.com vertinimas 8,6 iš 1,151 atsiliepimų
2023 10 102023 10 17
Kaina asmeniui nuo
637
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Saulėtas krantas, Bulgarija
Booking.com vertinimas 8,6 iš 1,151 atsiliepimų
2023 10 072023 10 10
Kaina asmeniui nuo
341
Žiūrėti kelionę