Ekskursija: ,,Atėnai: Akropolis, Partenonas ir Akropolio muziejaus ekskursija su gidu"

Aplankydami Akropolio paminklus ir Akropolio muziejų stebėkite archeologą, klausykitės pasakojimų, kurie atgaivina senovės Graikiją.

Susipažinkite su licencijuotu kelionių vadovu, patyrusiu archeologu ir pradėkite savo unikalų kelionių derinį. Įeikite iš pietinio akropolio šlaito ir leiskitės į savo neskubią ekskursiją pėsčiomis po kai kuriuos geriausius pasaulio paminklus.

Pakeliui klausykite, kaip jūsų gidas dalijasi žiniomis apie citadelės griuvėsius, įskaitant kasinėjimų detales. Apsilankykite Dioniso teatre – amfiteatre, kuris, be abejo, yra scenos meno gimtinė.

Atsisėskite ant akmeninės sėdynės ir įsivaizduokite, kokius vaizdus ir garsus patyrė senovės teatro žiūrovai, atvykę žiūrėti graikų rašytojų Aischilo, Sofoklio ir Euripido pjesių.

Taip pat praeikite Erodo Atiko Odeoną; teatras vis dar naudojamas ir šiandien per Atėnų festivalį nuo gegužės iki spalio. Atraskite ramybę ir tylą Asklepijaus – gydomojoje šventykloje, kuri pagerbė medicinos dievą Asklepijų prieš Partenoną.

Pasivaikščiokite po šventyklą ir sužinokite, kaip ji buvo pastatyta deivei Atėnei. Susipažinę su vietos klasikine architektūra, užsukite į Naujojo Akropolio muziejų, kur trumpai pailsėkite ir atsigaivinkite (už savo lėšas) kavinėje.

Naujajame Akropolio muziejuje, kuris yra vienas iš 5 geriausių pasaulio muziejų, keliose galerijose yra statulų ir kitų kasdienio gyvenimo relikvijų kolekcijos. Akropolio šlaitų galerijoje stiklinės grindys retkarčiais atskleidžia archeologinių kasinėjimų vietą.

Susitikimo vieta

Susipažinkite su savo gidu Athens Walks biure, esančiame už 60 metrų nuo Akropolio metro stoties. Jei naudojate „Google“ žemėlapius, būtinai prie adreso pridėkite pašto kodą. Jei atvykstate iš Akropolio metro stoties, naudokite Athanasiou Diakou gatvės išvažiavimą ir pakilkite laiptais aukštyn. Toliau važiuokite šia gatve 60 metrų ir dešinėje pamatysite parduotuvę.


Svarbi informacija

Ką reikia turėti su savimi:

1) Pasas arba asmens tapatybės kortelė

2) Patogūs batai

3) Skrybėlė nuo saulės

Neleidžiama

1) Augintiniai

2) Negabaritinis bagažas

3) Kūdikių vežimėliai

4) Rūkymas

Žinokite prieš eidami

1) Prašome iš anksto užsisakyti bilietus. Jei neturite įėjimo bilietų, juos įsigysite iš gido

2) Atkreipkite dėmesį, kad Akropolio ekskursija trunka 2 valandas. Jei nuspręsite pratęsti šią ekskursiją įtraukiant Akropolio muziejų, ji truks 4 valandas


Trukmė 4 val.

Tiesioginis kelionių vadovas: Anglų

Kaina:

Suauges - 60Eur

Vaikams iki 18m. - 30Eur

Dėl ekskursijos užimtumo klausti kelionių organizatoriaus!

Maitinimas: viskas įskaičiuota
Iš Kauno
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 7.2 iš 57 atsiliepimų
Pirma įmokatik €120
Kaina asmeniui nuo
455
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: su pusryčiais
Tasas, Graikija
Booking.com vertinimas 7.9 iš 99 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
609
Žiūrėti kelionę
Rekomenduojame
Rodo sala, Graikija
Booking.com vertinimas 8,1 iš 326 atsiliepimų
Jau užsakyta5 kartus
Pirma įmokatik €215
Kaina asmeniui nuo
359
Žiūrėti kelionę