Ekskursija: ,,Iš Kretos: ekskursija su gidu Santorinio saloje"

Apsilankykite visame pasaulyje žinomoje Santorinio saloje be rūpesčių su transportu pirmyn ir atgal. Mėgaukitės apsilankymais su gidu Fira ir Oia, taip pat daug laisvo laiko tyrinėti savarankiškai.

Mėgaukitės kelione į Santorinį. Patogiai keliaukite moderniu laivu ir autobusais su oro kondicionieriumi, mokydamiesi apie šios salos istoriją ir mitologiją. Užfiksuokite garsiosios Santorinio Egėjo architektūros ir siaurų, vingiuotų gatvelių nuotraukas. 

Keliaukite į Herakliono uostą, iš kurio greitaeigiu laivu išplauksite į Santorinį. Mėgaukitės vandenyno vaizdais per 2,5 valandos kruizą į salą ir pasiimkite užkandžių iš laive esančio baro. 

Atvykite į Port Athinios ir įsėskite į autobusą, kad dalyvautumėte ekskursijoje. Keliaukite 40 minučių iki Oia, kur grožėsitės mėlynai baltais namais, pastatytais virš uolų. Sužinokite apie miestą prieš mėgaudamiesi laisvu laiku ir grožėkitės ugnikalnio kaldera savo tempu.

Toliau keliaukite 30 minučių iki Firos, pagrindinio Santorinio miesto, pastatyto ant 300 metrų uolos krašto. Apžiūrėkite jo siauras gatveles, baltus skliautuotus namus ir ryškiai mėlynus kupolus.

Turite galimybę plaukti kruizu iš Firos mediniu laivu iki ugnikalnio ir karštųjų versmių (už papildomą mokestį) arba praleisti daugiau laiko tyrinėjant miestą. Grįžkite į Port Athinios, kur jūsų gidas padės įlipti į atgalinį keltą. 

Prieš atvykdami į Herakliono uostą, pasigrožėkite vėlyvos popietės vaizdais laivu.

Trukmė 9 - 11 val

Tiesioginis kelionių vadovas: anglų, prancūzų, vokiečių

Kaina:

Suauges - 185 Eur

Vaikams - 92,50 Eur

Dėl ekskursijos užimtumo klausti kelionių organizatoriaus!

Sutaupai €42
Tik pas Tedo.lt
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 8.0 iš 56 atsiliepimų
Pirma įmokatik €240
Kaina asmeniui nuo
423
465
Žiūrėti kelionę
Rekomenduojame
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 9.1 iš 1007 atsiliepimų
Pirma įmokatik €300
Kaina asmeniui nuo
587
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Zakintas, Graikija
Booking.com vertinimas 8.1 iš 141 atsiliepimų
Pirma įmokatik €100
Kaina asmeniui nuo
1039
Žiūrėti kelionę