Ekskursija: ,,Rodas: „viskas įskaičiuota“ dienos kruizas su kepsnine ir neribotais gėrimais"

Įlipkite į Afroditės kunigaikštienę ir išplaukite su neribotu kiekiu alaus, vyno, gaiviųjų gėrimų ir mėgaukitės graikiškomis kepsninėmis arba dešrainių valandomis ir vafliais. Keliaukite į 3 įlankas ir nueikite nuo lentos į putojančią jūrą.

Patirkite Rodo salos grožį Afroditės kunigaikštienės dienos kruize. Mėgaukitės erdvia valtimi su gultais, plaukiokite ir nardykite, taip pat atvirame bare su neribotais gėrimais. Pradėkite dieną su saldžiomis spurgomis ir ledine frappe kava. 

Mėgaukitės priešpiečių dešrainių valandomis, o po to pietums patiekite tradicinį graikišką ant grotelių keptą maistą. Jūsų stotelės yra Kallithea Springs ir Traganou urvai. Galiausiai aplankykite Anthony Quinn įlanką, kad pamatytumėte turtingą povandeninį gyvenimą. 

Padarykite nepamirštamus prisiminimus ir mėgaukitės atsipalaidavimo bei linksmybių diena. Mėgaukitės atvirame bare su neribotu ledinės „Frappe“ kavos, alaus, baltojo vyno ir gaiviųjų gėrimų kiekiu. Grįžimas į Mandraki uostą 16:00 val. 

Plaukiokite ir nardykite aplink Anthony Quinn įlanką, Afandou įlanką ir Kallithea Springs. Pietums pasinerkite į skanų graikišką ant grotelių keptą maistą, kurį gamina priešais jus stovintis šefas. Pasilepinkite atvirame bare su alumi, vynu, gaiviaisiais gėrimais ir ledine kava. Mėgaukitės dešrainių valanda priešpiečiais ir vaflių valanda grįždami. Atsipalaiduokite ant sėdmaišio saulėje viršutiniame denyje arba rinkitės pavėsingą staliuką!

Susitikimo vieta: Hercogienė Afroditė yra priešais Graikijos nacionalinį banką.

Trukmė 6 val

Šeimininkas arba sveikintojas: anglų, prancūzų, vokiečių, olandų

Kaina:

Suauges - 60Eur

Vaikams - 60Eur

Dėl ekskursijos užimtumo klausti kelionių organizatoriaus!

Lankytinos vietos

Tasos miestas

<p>Tai salos sostinė, turinti istorinį charakterį ir žavingą architektūrą. Čia galite pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, aplankyti turgų, kur galite įsigyti vietinių produktų ir mėgautis tradiciniu graikų maistu vietiniuose restoranuose.</p><p><br></p>

Rekomenduojame
Paskutinės minutės pasiūlymas
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 8.1 iš 213 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
799
Žiūrėti kelionę
Sutaupai €43
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 8.2 iš 126 atsiliepimų
Pirma įmokatik €240
Kaina asmeniui nuo
435
478
Žiūrėti kelionę
Sutaupai €27
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Kreta, Graikija
Booking.com vertinimas 7.9 iš 124 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
578
605
Žiūrėti kelionę