Ką reiškia užrašai ant mano Ryanair bilieto?


  1. Čia matote kokie bagažai yra leistini. Kiekvienam keliautojui nemokamai į lėktuvo saloną galima įsinešti po mažą rankinį bagažą, kurio išmatavimai ne didesni kaip: 40 x 20 x 25 cm. Jei papildomai užsisakėte 10kg (55 x 40 x 20 cm) bagažą jis bus nurodytas šioje bilieto vietoje. Atkreipkite dėmesį ar papildomą 10kg bagažą galite neštis į lėktuvą (tokiu atveju ant bilieto būna parašyta “PIRMENYBĖ”) ar turite priduoti į lėktuvo bagažo skyrių prie registracijos langelio.
  2. Šioje vietoje nurodyta jūsų vieta lėktuve. Skaičiai nurodo eilę, kurioje sėdite, o raidė – vietą.
  3. Šioje vietoje nurodyta eilė NEREIŠKIA jūsų sėdimos vietos lėktuve eilės. Tai aptarnavimo eilės numeris, taigi į šį skaičių galite nekreipti dėmesio.
  4. Šioje bilieto dalyje nurodyti laikai: pirmas laikas nurodo kada užsidaro vartai – tai laikas po kurio NEBEGALĖSITE patekti į skrydį, tad būkite atidūs, kad ne vėliau kaip nurodytu laiku būtumėte praėję visas patikras ir stovėtumėte prie įlaipinimo vartų. “Atvyk.laikas” nurodo lėktuvo pakilimo laiką.
  5. Jei užsisakėte papildomą 20kg registruotą bagažą – jis bus nurodytas šioje bilieto vietoje. Šioje vietoje taip pat būna parašyta, jei užsisakėte 10kg (55 x 40 x 20 cm) registruotą bagažą, tad atkreipkite dėmesį į nurodytą bagažo svorį. Šį bagažą turite priduoti į lėktuvo bagažo skyrių prie registracijos langelio iki skrydžio registracijos pabaigos (dažniausiai: ne vėliau kaip valanda iki skrydžio).


Tedo.lt rekomenduoja į oro uostą atvykti ne vėliau kaip 2 valandos iki jūsų skrydžio! Prieš išvykstant iš namų įsitikinkite, kad turite atspausdintus lėktuvo bilietus ir visų keliautojų asmens dokumentus, kurių duomenis buvote pateikę Tedo.lt