KELIAUTOJŲ ĮSPŪDŽIAI: Kelionės į Tabą įspūdžiai

Keliavome į Tabą rudenį su Tedo.lt kelionių agentūra. Iš karto norime padėkoti organizatoriams už puikią kelionę ir labai gerą kainą. 

Puikus oras, graži gamta ir šilta jūra buvo tai, ko norėjome iš kelionės. 

Pasirinkime keturių žvaigždučių viešbutį ant jūros kranto. Mus pasitiko malonus bei paslaugus personalas. Kambarys atitiko visus poreikius, o vaizdas pro balkoną sužavėjo. Viešbutyje pasirinkome maitinimo tipą viskas įskaičiuota ir tikrai neapsirikome: mėgavomės skaniais pusryčiais, sočiais pietumis ir gausiomis vakarienėmis, taip pat gėrimų įvairove. Asmeniškai man, skaniausias patiekalas buvo kebabas su kariu ir švieži vaisiai, kuriuos skanavome kiekvieną dieną.

Vakarais mėgavomės kalijanu bare, taip pat šou programomis, kuriose grojo skambi įvairių tautybių muzika. Nemažai buvo lietuvių turistų, greit suradome bendraminčių, su kuriais vėliau leidomės į ekskursijas ir vakarojome kavinėse.

Viešbučio paplūdimys buvo pati smagiausia pramoga iš visų, kadangi buvome pasiilgę šilumos, saulės ir maudynių jūroje. Paplūdimio gultai išties puikūs ir nemokami, rankšluosčiai taip pat nemokami, palikus viešbučio kortelę. Vidury dienos galima užkandžiauti maistu lauko bare. Per pietus dalinami ledai. Atrodo, ko daugiau ir norėti, kai svajoji apie tingų ir ramų poilsį... Žinoma, svarbu nepamiršti saulės kremo, nes labai greit galima nudegti, kas ir atsitiko mums, tačiau tai nuotaikos nesugadino. Taip pat mėgavomės masažais ant jūros kranto.

Viešbutyje dideli ir tvarkingi baseinai, yra ir vaikiškas baseinas su čiuožykla, dėl to neliūdės ir mažiausieji. Čia veiklos netrūksta ir suaugusiems, kadangi prie baseino nuo pat ryto jau kviečiama sportuoti, šokti, siūlomi įvairūs pramoginiai žaidimai. Labai patiko žuvyčių SPA. Kainos nėra didelės, o daug kas yra įskaičiuota. 


Atsipalaidavus ir pasimėgavus viešbučio siūlomomis paslaugomis nusprendėme vykti į ekskursiją. Ją pirkome iš Tedo.lt atstovo, kuris mus aplankė viešbutyje - labai paslaugus vaikinas Mino. Jis suteikė mums daug reikalingos informacijos, kuri padėjo pirmą kartą lankantis Egipte. Ekskursija kainavo apie aštuoniasdešimt dolerių. Pasirinkome laipiojimą kanjonais, važiavimą džipais dykuma, arbatos gėrimą su beduinais, jodinėjimą pajūriu su kupranugariais ir paviršinį nardymą jūroje, po kurio laukė pietūs. 


Labiausiai įspūdį paliko paviršinis nardymas: pati nemoku plaukti, todėl profesionalus nardytojas - instruktorius visą valandą kantriai padėjo. Tai išties neįtikėtina už tokią kainą!

Taip pat labai patiko pasivaikščiojimai kanjonuose. Gidas aprodė gražiausias vietas, patarė, kur pasidaryti geriausias nuotraukas. 

Ekskursijoje praleidome visą dieną ir grįžome vakarop. Labai patiko gidų paslaugos, jas galime įvertinti puikiai. Ekskursijos dar ilgai nepamiršime.


Kitomis dienomis iš viešbučio važiavome nemokamu autobusu į kitą viešbutį, kur lankėmės turguje. Čia galima įsigyti aliejų, prieskonių, arbatų, saldumynų. Pasirinkimas iš ties didelis, kainos nėra didelės ir dėl visko galima derėtis. 


Ši septynių dienų kelionė mums labai patiko, būtinai rekomenduotume ir kitiems.

Įspūdžiais dalinasi Viltė Kerševičiūtė.