KELIAUTOJŲ ĮSPŪDŽIAI: Iš Ispanijos, Kosta Bravos

2019 metų balandžio mėnesį su šeima lankėmės Kosta Bravoje. Su Tedo.lt pagalba išsirinkome puikų viešbutį ant jūros kranto. Nors orai didele šiluma dar nelepino, bet kelionės įspūdžiai patys nuostabiausi. Kosta Bravoje praleidome keturias aktyvaus poilsio dienas. Išskirtinis kraštovaizdis, kalnai, švelnus klimatas ir įspūdingos Viduržemio jūros bangos- visa tai radome Kosta Bravoje. 

Atostogų metu apsilankėme Blanes kurorte, tai yra piečiausias Kosta Bravos kurortas. Kažkada buvęs nedidelis žvejų miestelis, šiuo metu tai jaukus, ramus kurortas. Mielai jame apsistotume vasaros metu! Čia yra žvejų uostas, sužavi siauros gatvelės, architektūra ir malonūs bei draugiški žmonės.

Įspūdingais vaizdais grožėjomės Botanikos sode, kuris įsikūręs ant kalno šlaito. Šis vieta žavėjo ne tik įspūdingais atsiveriančiais vaizdais, bet ir įvairiais, ne tik vietiniais, bet ir viso pasaulio augalais. Šalia jaukūs takai pasivaikščiojimams, kavinės, restoranai ant jūros kranto. Juose mėgavomės paelijomis bei sangrija ir, žinoma, puikiais vaizdais - į laukines uolas dūžtančiomis bangomis, kalvomis jūroje. Visa tai, taip neįprasta ir gražu...

Pasirinkę šį kurortą gavome ir daug daugiau. Pakrantė tęsėsi nuo vieno miestelio iki kito, tad galėjome vaikštinėti nuostabiomis Ispanijos pakrantėmis. Kiekvieno miestelio pakrantė skirtinga ir tuo pačiu savita. Pakeliui daug parduotuvėlių, kavinukių ir kitų pramogų. Tarp miestelių taip pat kursuoja traukiniai ir autobusai, tačiau rekomenduojame pasivaikščiojimus. Miesteliai sužavėjo jaukia aplinka, nuostabia Viduržemio jūros pakrante ir įvairios veiklos pasiūlymais.

Ypač nustebino maži paplūdimių ruoželiai apaugę pušimis ir kėniais, kuriuose stovyklavo turistai.

Patogus bei nebrangus susisiekimas leido pamatyti ne tiek ir mažai. Su traukiniu važiavome į Barseloną, kelionę palydėjo įspūdingi jūros ir bangų vaizdai.

Barselonoje lankėmės pirmą kartą, tačiau tikrai ne paskutinį! Dieną praleidome vaikštinėdami po miestą pėsčiomis ir tikrai nepasigailėjome. Didelį įspūdį paliko Sagrada Familia (Šv. Šeimynos bažnyčia), gotikos kvartalas, taip pat Barselonos katedra - viską net sunku išvardinti. 

Lankantis Barselonoje, žinoma, negalima nepraeiti La Rambla gatve. Apsilankę joje pamatėme, kad gatvė šurmuliuojanti, gyvybinga. Daug kavinukių, parduotuvių, gatvės muzikantų ir artistų - visa tai sukuria puikią nuotaiką. 

Gatvėse turistams siūloma pasimėgauti įvairiais tradiciniais užkandžiais. Yra nemažai jūros gėrybių, saldžių kepinių, vaflių. Tačiau, atkreipėme dėmesį, kad daugelis prekybos centrų ir parduotuvių sekmadieniais uždarytos. 

Barselona puikiai pasirūpina turistais: daug informacijos centrų, informacijos apie lankytinas vietas, metro žemėlapių, kursuoja turistiniai autobusai. 

Įspūdinga architektūra, fontanai, parkai ir pramogos – tai viskas ir dar daugiau, ką galima rasti šiame mieste.

Džiaugiamės pamatę miestus ankstyvą pavasarį. Tai paliko neišdildomą įspūdį, o švelnus klimatas leido pasimėgauti pavasariu.

Taigi, tai buvo tikrai puiki kelionė, pilna nepamirštamų įspūdžių ir puikių prisiminimų. Tai vieta, į kurią būtinai grįšime dar ne kartą. 

Ačiū Tedo.lt !

Įspūdžiais dalinasi Lina Kerševičiūtė.