Kur saugu keliauti?

Remiantis Užsienio reikalų ministerija ir kitomis svarbiomis institucijomis, dėl plintančio koronaviruso yra rekomenduojama šiuo metu nevykti tik į Kiniją, Šiaurės ir Pietų Korėją ir Šiaurės Italijos miestus (Codogno, Castiglione d'Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo, San Fiorano, Vo’ Euganeo). Kitomis kryptimis keliauti yra saugu. Patariame toliau planuotis savo atostogas įprastai ir nepasiduoti žiniasklaidos skleidžiamai panikai. Čia rasite mūsų visus kelionių pasiūlymus į šalis, kuriose nėra nustatytas koronaviruso pavojus:

EGIPTAS. Paskutinės minutės pasiūlymai į populiarius Hurgados, Šarm el Šeicho ir Marsa Alamo kurortus su tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus. O žiemos sezono metu siūlome keliauti į Tabą tiesiogiai iš Vilniaus arba Kauno su galimybe aplankyti Jeruzalę. Egiptas vis dar išlieka viena populiariausių atostogų krypčių dėl saulėto oro, gražių smėlėtų paplūdimių ir aukšto lygio viešbučių pasirinkimo. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

TURKIJA. Rinkitės Jums patinkančius viešbučius ir kelionės datas. Pavasario, vasaros ir rudens atostogos su viskas įskaičiuota maitinimu ir tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus įvairiuose kurortiniuose miestuose: Alanijoje, Antalijoje, Beleke, Bodrume ir daugelyje kitų. Turkija dažnai vadinama puikių atostogų šalimi, kur jūsų laukia aukšto lygio viešbučiai ir aptarnavimas, puikus oras, gražūs paplūdimiai ir gausybė pramogų. Visus pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

BULGARIJA. Pigūs vasaros atostogų pasiūlymai įvairiuose šalies kurortuose. Kelionės į Bulgariją tiesiogiai iš Vilniaus ir su viskas įskaičiuota maitinimo tipu: galime pasiūlyti ekonomiškus ir prabangius viešbučius - viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Ši kryptis turistų mėgstama ne tik dėl mažų kainų šalyje, bet ir smėlėtų paplūdimių bei įspūdingo kraštovaizdžio. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

TAILANDAS. Siūlome jau dabar pradėti planuotis rudens atostogas: rinkitės poilsines arba pažintines keliones į Tailandą. Pažintinės kelionės metu aplankysite Bankoką, Patają ir Ko Čhango salą, susipažinsite su vietinių kultūra ir pasimėgausite poilsiu įspūdingo grožio paplūdimiuose. Poilsinės kelionės metu siūlome apsistoti Patajoje, viešbučiuose netoli jūros. Kelionės į Tailandą su vienomis geriausių Europoje oro linijomis - Turkish airlines. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI. Turime pigių paskutinės minutės kelionių pasiūlymų į vis labiau populiarėjančią valstybę Persijos įlankoje. Kelionės su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus ir apgyvendinimu pasirinktuose viešbučiuose. Galite rinktis praleisti atostogas Dubajuje, Abu Dabyje arba Ras al Chaimą miestuose. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

ODESA. Šis Ukrainos kurortas šalia Juodosios jūros puikiai tinka pigioms vasaros atostogoms. Kelionės į Odesą su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus ir pasirinktu viešbučiu bei maitinimu. Šis miestas įdomus ne tik dėl tobulų poilsiui sąlygų, bet ir dėl išskirtinių lankytinų vietų. Todėl atostogų metu galėsite papildomai užsisakyti ir ekskursiją po didžiausią požeminių tunelių tinklą visame pasaulyje. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

MAROKAS. Turime pasiūlymų į šią egzotišką šalį tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį. Savaitės atostogų metu galėsite išmokti plaukti banglente: jus mokys profesionalūs instruktoriai, kurie padės kiekvienam, net ir pradedančiajam, atsistoti ant lentos ir skrosti bangas. Galite rinktis ir poilsines keliones į žymiausią miestą Afrikoje - Marakešą. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

MADAGASKARAS. Rinkitės pažintinę arba poilsinę kelionę į šią egzotišką salą. Poilsinės kelionės metu apsistosite nedidelėje Nosy Be saloje, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Kelionė su tiesioginiu skrydžiu iš Varšuvos ir viskas įskaičiuota maitinimo tipu prabangiame viešbutyje. O pažintinės kelionės metu aplankysite gražiausias Madagaskaro salas, susipažinsite su vietine kultūra ir mėgausitės poilsiu balto smėlio paplūdimiuose šalia turkio spalvos vandenyno. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.

LIETUVA. Turime puikių pasiūlymų įvairiuose Lietuvos miestuose, kur galėsite mėgautis ramybe ir SPA poilsiu. Poilsis savaitgaliais arba darbo dienomis populiariuose Palangos, Birštono ir Druskinkų kurortuose su jau įskaičiuotais apsilankymais SPA ir galimybe mėgautis įvairiomis sveikatinimo bei grožio procedūromis. Pasiūlymus rasi paspaudęs čia.