Nuo jūros iki meno: neįprasta Italijos kelionė nuo Rimini iki Florencijos ir Bolonijos

Italiją žinoma ne tik dėl savo istorijos, meninio paveldo ir kulinarijos tradicijų, bet ir dėl ypatingos atmosferos ir nuostabių vaizdų, kurie žavi keliautojus iš viso pasaulio. Vienas iš žymiausių šios šalies lankytinų vietų yra nuostabaus grožio miestas - Rimini, esantis Viduržemio jūros pakrantėje. Tai puikus kelionės pradžios taškas į šalia esančias Florenciją ir Boloniją.

Keliavimas į Rimini:

Rimini yra miestas, esantis šiaurinėje Adrijos jūros pakrantėje. Tai vienas iš populiariausių Italijos vasaros kurortų, kuriame keliautojai gali mėgautis saule, smėlio paplūdimiais ir skaidria jūra. 

Rimini yra turistų lankoma vieta, tačiau tai taip pat yra istoriškai turtingas miestas su daugeliu paminklų ir architektūros nuotrupų. Lankytojai gali apsilankyti Augusto triumfo arkoje, kurioje išlikę antikiniai ornamentai bei išvysti Tiberio tiltą, pastatyta dar Romos imperijos laikais.

Florencija: Meno ir architektūros šalis:

Išvykstant iš Rimini, kitas kelionės tikslas yra Florencija, Toskanos regiono sostinė, garsėjanti savo menininkų ir architektų palikimu. Galima pasiekti Florenciją traukiniu arba autobusu iš Rimini, o kelionė užtrunka apie 2-3 valandas.

Florencija laikoma Renesanso menininkų, tokių kaip Leonardo da Vinci, Michelangelo ir Botticelli, gimimo vieta. Lankytojai turėtų tikrai apsilankyti Uffizi galerijoje, kurioje gausu šių ir kitų pasaulinio garso dailininkų kūrinių. Taip pat verta apžiūrėti Florencijos katedrą su Brunelleschi kupolu ir Giotto bokštu, kurių grožis stebina savo architektūrinėmis detalėmis.

Garsioji Ponte Vecchio tiltas, išlikęs dar iš viduramžių laikų, taip pat yra vienas iš ikoniškiausių Florencijos simbolių. 

Bolonija: Mokslas ir kulinarija:

Iš Florencijos galima lengvai pasiekti Boloniją, kelionė traukiniu trunka apie valandą. Bolonija yra vienas iš seniausių ir prestižiškiausių Italijos universitetų miestų, kuriame studijuoja studentai iš viso pasaulio.

Tai taip pat yra tikra kulinarijos sostinė, garsėjanti nuostabiais itališkos virtuvės skoniais. Lankytojai turėtų apsilankyti Bolonijos senamiestyje, kuriame išsiskiria garbingas Terasos ir Neptūno fontanas. Taip pat verta apsilankyti St. Petro katedroje, kuri pasižymi savo gotikiniu stiliumi.

Bolonija taip pat yra garsėjanti savo požeminiais muziejais ir kanalais, kurie leidžia išskirtinai pažvelgti į miesto praeitį.

Kelionė į Italiją, ypač į vietoves kaip Rimini, Florencija ir Bolonija, leis jums patirti šalies įvairiapusiškumą - nuo poilsio ant smėlio paplūdimių iki meninės ir architektūrinės grožio tyrinėjimo.

Maitinimas: su pusryčiais
Iš Rygos
Sicilija, Italija
Booking.com vertinimas 8.3 iš 553 atsiliepimų
Pirma įmokatik €150
Kaina asmeniui nuo
200
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: su pusryčiais
Kalabrija, Italija
Booking.com vertinimas 8.3 iš 638 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
605
Žiūrėti kelionę
Sutaupai €61
Maitinimas: su pusryčiais
Komo ežeras, Italija
Booking.com vertinimas 7.9 iš 4,598 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
290
351
Žiūrėti kelionę