PROFESIONALŪS ATOSTOGAUTOJAI: užburiantis Balis

Tie, kas seka Instagram'e lietuvių nuotykius pasaulyje, turbūt atpažįsta šią keliautojų porą, socialiniame tinkle pasivadinusius partners_in_crime_jj vardu. Jų istorija įkvepia rinktis gyvenime tai, ko iš tikrųjų trokšta širdis. Kelionės yra šios poros didžiausia gyvenimo aistra, o kaitavimas - pagrindinis hobis. Apie tai, kaip savo pomėgius paversti pagrindine veikla gyvenime ir kaip šiai porai sekėsi praleisti karantiną Balio saloje, dalinasi profesionalūs atostogautojai - Justina ir Justinas.

Kas mes?

J&J Partners in crime, Atostogautojai.lt arba tiesiog - Justė ir Jusc, paprasti žmogeliai, vyras ir žmona, metę savo standartinius gyvenimus Lietuvoje ir išvykę peržiemoti bei pakeliauti po pietryčių Aziją.

Kodėl išvykome iš Lietuvos?

Išvykom, nes norėjom kardinalių pokyčių savo gyvenime. Abu daug metų (8 ir 13 m.) dirbome tose pačiose įmonėse ir nors ir turėjom smagių pomėgių, kaip kaitavimas, kelionės, aktyviai gyvenome, bet jautėme, kad kažkaip ne taip norisi praleisti likusį savo gyvenimą. Todėl nusprendėme, kad norime klausyti savo vidinio balso, kuris stipriai šaukė - norim keliauti. Pradžioje šie pokyčiai gąsdino, bet diena po dienos prisijaukinome šią mintį ir 2019 spalį, palikę viską Lietuvoje, pradėjome savo kelionę po Azijos šalis nuo Balio. Per visą kelionės laikotarpį aplankėme Balį, Tailandą, Filipinus, Vietnamą ir vėl grįžome į Balį.

Kodėl vis dar čia?

Atgalinius bilietus turėjome iš Balio į Lietuvą gegužės mėnesiui. Manėme, kad ir kaip pasisuks mūsų kelionė, vis tiek norėsime vasaroti Lietuvoje. Dievinam vasaras čia!

Tačiau situacija, kaip visi žinote, pasisuko visiškai kita linkme. Tik atvykus į Balį buvo pradėta imtis griežtų priemonių dėl COVID-19 situacijos, oro uostai pradėjo užsidarinėti, buvo įvedami griežti karantinai ir daugelis kitų apribojimų. Tad ir mes strigome čia. Šiuo metu Balyje esame jau trys mėnesiai ir tikrai negalim skųstis - atvirkščiai, tikim, kad tai tiesiog dovana praleisti karantiną tokioje vietoje. Nepatyrėm beveik jokio streso, griežto karantino čia nebuvo, tad galėjom gyventi šiek tiek apribotai vasaros ir atostogų rėžimu.

Kas toliau?

Šiuo metu gyvename lėtu Balio ritmu, šiek tiek darbuojamės nuotoliniu būdu ir laukiame, kada pradės veiklą komerciniai skrydžiai. Norime patirti vasarą Lietuvoje, tačiau jau vėl svajojame apie galimybę šaltąjį žiemos sezoną praleisti kažkur po palmėmis prie jūros.

Ko pasiilgsime?

Labiausiai pasiilgsime amžinos vasaros: oras čia nuostabus, ypatinga gamta, žmonės ir tiesiog išskirtinė atmosfera, kokios nesame patyrę niekur kitur. Jeigu čia būtų geros sąlygos kaituoti, gali būti, jog liktume čia dar ilgesniam laikui. Abu esame kaituotojai, tad norime ilgiau nutūpti ten, kur galėtume mėgautis savo hobiu nuolatos.