„Ryanair“ pristato elektroninį skiepų pasą!

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ keliautojams nuo kovo 10 d. pristatė naujieną - elektroninę sveikatos paso programėlę. Reaguodami į didėjančius vakcinavimo rodiklius, „Ryanair“ tikisi, kad vasaros atostogų sezonas šiais metais turėtų vykti. Tam skrydžių bendrovė sukūrė programėlę, kurioje keliautojams bus patogu turėti visus reikalingus dokumentus vienoje vietoje. Tiesa, kiekviena šalis turės savo reikalavimus. Tai gali būti neigiamas Covid-19 testas, skiepų pažymėjimas ar atvykimo į šalį registracijos forma. Ir visus šiuos dokumentus galėsite įsikelti į „Ryanair“ programėlę. Ją galite atsisiųsti čia.

Kodėl ši programėlė tokia patogi? 

Pirmiausia, tai padės sutaupyti laiko ir nereikės stovėti ilgoje eilėje, kol patikrins kiekvieno keleivio dokumentus. Kartu su skrydžio bilietu, „Ryanair“ matys ir visus reikalingus dokumentus, tad tikrai greičiau pateksite į lėktuvą. Taip pat viską turėti savo telefone yra ženkliai patogiau, nei neštis kartu su savimi šūsnį popierių. Ir skrydžio bilietas, ir visi dokumentai bus vienoje vietoje - telefone. Taigi skrydžių bendrovė „Ryanair“ siekia palengvinti keliavimą tokiu sudėtingu laikotarpiu.

„Ryanair“ tikisi, kad didėjantys vakcinavimo rodikliai paskatins šalis greičiau atidaryti savo sienas ir palengvinti šiuo metu taikomus ribojimus dėl kelionių. Tad kelionių pasiilgę keliautojai gali po truputį pradėti ruoštis artėjančiam atostogų sezonui!