Nukeliauk į Maljorką vos už 30€!

Labas! Čia Tedo.lt redaktorė, Gabrielė! Labai mėgstu keliauti, o kelionės planavimas dažnai būna viena smagiausių kelionės dalių... Ypač, kai pavyksta rasti itin pigių pasiūlymų!

Noriu su Jumis pasidalinti idėja, kaip pigiai praleisti savaitę Maljorkoje!

Dėl dabartinės situacijos (virusas, karantinai ir kiti reikalai...) skrydžių bilietai dabar tikrai LABAI PIGŪS! Turbūt niekada nebuvo, kad rugsėjo mėnesį skrydis į Maljorką, pirmyn - atgal, kainuotų tik 30€! Kadangi turiu galimybę dirbti iš namų, dviejų savaičių izoliacija manęs visiškai negąsdina.

Apgyvendinimo dažniausiai ieškau per Airbnb platformą. Labai patinka, kad už panašią kainą, kurią išleidi viešbučiui, gali gauti visą butą - ir dar dažnai žymiai geresnėje vietoje. Šiuo atveju, Maljorkoje norėjosi gyventi kuo arčiau paplūdimio ir radau puikų pasiūlymą už tikrai gerą kainą.

Planuojame keliauti keturių žmonių kompanija, todėl visa kelionė su skrydžiais ir apgyvendinimu žmogui kainuos TIK 119€!

Tiesa, dar šiek tiek kainuos transportas iš oro uosto iki Alcudia miestelio, tačiau dar nensuprendėme, ar keliauti viešuoju transportu ar nuomotis automobilį.

Toliau dalinuosi nuorodomis, kur ir jūs galite pasinaudoti šia galimybe ir praleisti atostogos Maljorkoje itin PIGIAI!

Skrydis

Skrydis KAUNAS-PALMA MALJORKA-KAUNAS (09.15-09.22) - TIK 30€ žmogui!

Skrydį galėsite UŽSISAKYTI paspaudę ant nuorodos čia:

SKRYDŽIO NUORODA

Paspaudus nuorodą Jums iškart rodomas pigiausias skrydžio pasiūlymas (čia kaina nurodyta dviem suaugusiems). Jeigu norite pridėti daugiau keliautojų, viršuje, prie paieškos lango, yra žmogeliuko ikona: ją paspaudę galite pridėti daugiau keliautojų. Taip pat, jei norite pridėti papildomą bagažą, atsidariusiame lange pridedate tiek, kiek norite rankinių ar registruotų bagažų. Ir spaudžiate search mygtuką. Sistema automatiškai sugeneruos kainą ir jums reikės paspausti book mygtuką. Atsidariusiame lange suvesite savo kontaktinę informaciją, keleivių duomenis ir kitame žingsnyje galėsite apmokėti lėktuvo bilietus.

Ir viskas - skrydis jau tavo rankose!

Apgyvendinimas

Jaukus ir renovuotas butas ALCUDIA kurortiniame mieste, visai netoli paplūdimio (apie 200 m). Yra du atskiri miegamieji, svetainė, nedidelė virtuvė, vonios kambarys ir balkonas. Visas butas - 353€ savaitei!

Atkreipkite dėmesį, kad šiame bute gali gyventi iki 6 žmonių, o kaina nuo žmonių skaičiaus nesikeičia.

Apgyvendinimą galėsite UŽSISAKYTI paspaudę ant nuorodos čia:

APGYVENDINIMO NUORODA

Jeigu neturite Airbnb profilio, galite registruotis per šią nuorodą ir gausite papildomą 50€ pirmam užsakymui! Tuomet visas butas kainuos tik 303€!

Užsakymas Airbnb platformoje taip pat vyksta labai paprastai: dešinėje pusėje esančiame lange, kur parašyta galutinė buto kaina, spaudžiate mygtuką Reserve. Kitame lange dar kartą turite galimybę pasitikrinti apgyvendinimo datas, kainas ir nuomotojo reikalavimus. Jei su visuo sutinkate, spaudžiate Agree and continue mygtuką. Toliau patvirtinate svečių skaičių ir trumpai prisistatote buto savininkui (užtenka tiesiog pasisveikinti ir pranešti, kad atvykstate su šeima ar draugais praleisti atostogas). Žinoma, jei turite kokių specialių poreikių, būtinai juos pažymėkite čia. Ir viskas - kitame žingsnyje galite apmokėti savo apgyvendinimą!

Kaip nuvykti iš oro uosto iki miestelio?

Maljorkoje puikiai išvystytas keliavimas viešuoju transportu. Todėl pigiausias ir turbūt saugiausias būdas būtų keliauti autobusu.

Iš oro uosto iki Alcudia miestelio kas valandą kursuoja vietinis autobusas. Bilieto kaina suaugusiam į vieną pusę - apie 9€. Bilietus galima įsigyti vietoje pas vairuotoją.