KELIAUTOJŲ ĮSPŪDŽIAI: Įspūdžiai iš Tabos

Prieš du metus nusprendėme mūsų šaltą lietuvišką žiemą iškeisti į Egipto saulę. Pradėjus dairytis po gausybę poilsinių kelionių pasiūlymų, netyčia atradome dar negirdėtą kelionių organizatorių Tedo.lt. Labiausiai akį patraukė kelionė į Tabą, kurios kaina su viskas įskaičiuota atrodė neįtikėtina - turbut žiemą į mūsų pajūrį už tiek nenukeliautume, o ką jau kalbėti apie visuomet gerą orą. Šiek tiek pasidomėję apie Tabos regioną ir jo viešbučius, nusprendėme - Bandom, kas bus tas bus”. Ir ką -viskas buvo puikiai!

Pradedant nuo pradžių, kelionė buvo šiek tiek varginanti, tačiau ryte atsikėlus ir išvydus smėlio paplūdimį, žydrą jūrą ir nosį kaitinančią saulę net nesuvokei, kad ką tik žygiavai per sniegą ir nušalai visas savo turimas galūnes :D. Papusryčiavus lauko terasoje sutikome tautiečių porelę su trimis nuostabiais vaikučiais, nuo tada ir prasidėjo mūsų linksmybės. Visas 7 dienas praleidome kartu. 

Pusryčiaudavome, pietaudavome ir vakarieniaudavome kartu. Vakarus leisdavome lauko terasoje su skanausiausiais sulčių kokteiliais. Per dienas kaitindavomės paplūdimyje arba prie šildomo baseino, kuriame ne tik vaikai, bet ir mes rasdavome ką veikti. 

Nors Taba yra gan nuošalus regionas, tačiau sulaukėme tikrai daug pramoginių kelionių pasiūlymų, kadangi tikslas buvo poilsiauti ramiai, o ir vaikų nenorėjome varginti tolimomis kelionėmis, pasirinkome plaukimą laivu ir paviršinį nardymą Raudonojoje jūroje. Likę sužavėti povandeninio grožio, sužinojome, kad netoliese yra ilgas tiltas į jūrą, nuo kurio atsiveria nuostabus gyvūnijos pilnas rifas. Ilgai nelaukę viešbutyje esančioje pardotuvėlėje nusipirkome nardymo akinius ir nužygiavome tobulinti plaukimo įgūdžių.

O šiaip galėčiau pasakoti ir pasakoti apie mūsų puikias atostogas:

•Skanų maistą- kuris tikrai nepabodo per visas 7 dienas, ir pasirinkimas buvo gan didelis, nes net išrankiausi rasdavome ką valgyti: nuo grilyje kepamos mėsos, naminių mini hamburgeriukų, ar tavo pasirinktais pagardais gaminamų makaronų iki šviežiai kepamų šiltų spurgyčių su karštu šokoladu. 

•Begalo gražią aplinką. Ne tik mūsų apsistotame, bet ir kituose viešbučiuose, po kuriuos galėdavai laisvai vaikščioti ir pasisvečiuoti pas kaimynus, pasiklausyti vakarais grojamos gyvos muzikos ar nueiti į animatorių rengiamą pasirodymą.

•Vietinių svetingumą. Iš viešbučio į miestelio centrą gali nuvykti su autobusiuku, kurio vairuotojas nustebins tave dainomis ir savo vairavimo sugebėjimais. Centre rasi ne tik parduotuvių, bet ir vietinių kavinukių, kuriose gali užkąsti ir išgerti arbatos. 

•Personalo paslaugumas. Visi darbuotojai visuomet šypsosi ir yra draugiški. Iškilus bet kokioms problemoms padėdavo (ABI ačiū, kad visuomet gelbėdavai prie baseino). Mielai pasišnekučiuodavo ir papasakodavo apie vietinius įpatumus ir netgi savo šeimas, bei gyvenimo istorijas.

Ir visa tai tikrai atpirkdavo kokius nors nesklandumus ar minusiukus, nes norėdamas prikibti, visuomet rasi prie ko. Tiesiog džiaugėmes tuo ką turime, nes labai daug dalykų slypi paprastume ir pačio požiūryje į gyvenimą. Bet svarbiausia tai, kad susiradome draugus. Tokius draugus, kad nesiskiriame iki šiol ir šiais metais vėl kartojame savo kelionę į Tabą! Tik mes jau keliaujame ne dviese, o tryse! Vežamės savo mažajį parodyti, kur įvyksta stebuklai:)

Ačiū Tedo.lt, kad vėl padėjai mums suorganizuoti atostogas į saulėtą kraštą. Ir tikimės, kad ši kelionė nustebins dar labiau! O visus kitus sveikiname su Naujaisiais metais ir linkime - keliauti, keliauti ir dar kartą keliauti!

Įspūdžiais dalinasi Evelina.