Dovanok įspūdžius: Tedo.lt dovanų kuponas!

Ar girdėjote, kokia yra geidžiamiausia ir populiariausia Kalėdinė dovana kiekvienais metais? Tai įspūdžiai, šypsenos, juokas ir nepamirštamos akimirkos! Visą tai suteikia atostogos 🙂

Juk ištrūkus iš kasdienybės rutinos, pailsėjus ir dar pažinus naują kultūrą net nuotaika visai kita. Tad savo artimiesiems bei draugams dovanok tai, kas neįkainojama – įspūdžius ir naujas patirtis!

Tedo.lt komanda Jums tikrai gali padėti. Mūsų Kalėdų nykštukai paruošė dovanų kuponus, kuriuos galite įsigyti Jūsų norimai sumai (nuo 20€), kurią dovanos gavėjas galės išleisti norimoms atostogoms.

Norite padovanoti kažkurią konkrečią kelionę, o gal padovanoti nepamirštamą Naujųjų metų sutikimą kitame pasaulio krašte – ne bėda, Tedo.lt tikrai padės suplanuoti kelionę ir paruoš dovanų kuponą, kurį beliks tik padėti po eglute!

Garantuojame, kad tokia dovana nepaliks abejingų 🙂


Kuponą galite įsigyti elektroniniu paštu atostogos@tedo.lt arba paskambinę telefonu +370 650 26644.

Įdomu, kokios populiariausios kelionių kryptys su Tedo.lt? Štai Jums keletas jų!

Taba

Pigių ir komfortiškų atostogų gerbėjai jau puikiai žino ne ką mažiau populiarų Egipto kurortą - Tabą. Jeigu dar neteko susipažinti su šia atostogų kryptimi, tai kurortas šalia Raudonosios jūros su atsiveriančiais vaizdais į Sinajaus kalną. Taba yra mėgstama dėl gerų paplūdimių, puikios vietos ir, žinoma, mažų kainų. Tedo.lt keliones į Tabą organizuoja nuo spalio iki kovo mėnesio, tad niūrų lietuvišką orą galėsite iškeisti į saulėtą poilsį Egipte. Nuvykę į auksinį kurortą galėsite pasinaudoti galimybe išbandyti čia siūlomas ekskursijas į gražiausius kanjonus, šalia esantį Dahabo miestą, ekstremalų safari su džipais po dykumą ar vakarienę su vietiniais beduinais. Tabos kurortas yra puikioje vietoje, nes čia taip pat galima pasiekti ir visai šalia esantį Izraelį, ir Šventąjį miestą - Jeruzalę ar Jordanijos stebuklą - Petros miestą. Tad rinkitės atostogas Taboje, kur galėsite mėgautis ne tik puikiu poilsiu geruose viešbučiuose su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimu, bet ir aktyviai praleisti laiką išskirtinėje gamtoje.

Odesa

Tedo.lt svarbu pasiūlyti kuo labiau ekonomiškas ir patogias atostogas Jums ir Jūsų šeimai, draugams. Ukrainoje esantis miestas šalia Juodosios jūros, Odesa, yra itin lietuvių pamėgtas atostogų kampelis. Čia turistus traukia ne tik išskirtinė miesto architektūra, išlikę istoriniai bei kultūriniai paminklai, bet ir nuostabūs smėlėti paplūdimiai ir, žinoma, itin žemos kainos. Todėl atvykę atostogų į Odesą keliautojai būtinai skiria laiko ir apsipirkinėjimui! Atostogos Odesoje tikrai patiks visiems: tingaus poilsio gerbėjai galės mėgautis saule ir gėrimais paplūdimiuose, o aktyvių atostogų mėgajams Tedo.lt rekomenduoja aplankyti didžiausią požeminių tunelių tinklą visame pasaulyje, kurios metu nusileisite po žeme net 2 km. Na, o naktinio gyvenimo mylėtojai čia neturės laiko nuobodžiauti - mieste veikia daugybe barų, naktinių klubų, tad linksmybės iki paryčių garantuotos. Atostogos Odesoje vyksta vasaros sezono metu, tad tai puiki kryptis praleisti saulėtas atostogas pigiau ir ne ką prasčiau.

Tailandas

Egzotiškų atostogų mylėtojams Tedo.lt organizuoja jau kurį laiką puikiai vertinamas pažintines keliones į tolimąjį Tailandą. Net 14 dienų pažintinėje kelionėje su rusiškai kalbančiu gidu Jūs aplankysite žymiausias šios šalies vietas, susipažinsite su vietinių kultūra, maistu bei nuostabiomis salomis. Kelionė prasideda nuo pažinties su Tailando sostine - Bankoku, kur praleisite porą dienų: nukeliausite į žymiausias miesto vietas, aplankysite populiarųjį naktinį Bankoko turgų ir tiesiog mėgausitės geru oru viešbutyje esančiame baseine. Toliau kelionė tęsiasi į Kačanaburio regioną, kur jūsų laukia nuostabi gamta, žymioji upė Kwai ir išskirtinis viešbutis - pastatytas ant vandens. Lankantis Tailande būtina aplankyti ir linksmybių sostinę tituluojamą Patają, todėl kurį laiką praleisite ir čia. Šiame mieste rasite ne tik įvairiausių naktinių pramogų, bet ir puikius viešbučius bei paplūdimius - todėl geras poilsis garantuotas. Ir paskutinė poilsio stotelė - Ko Čang sala, kuri tarp vietinių ir keliautojų žinoma kaip rojaus sala pietryčių Azijoje. Čia atvykstantys mėgaujasi ramybe, pabėgimu nuo miesto šurmulio, nuostabiais laukiniais paplūdimiais ir kaitinančia saule. Saloje praleisite net keturias dienas, tad garantuojame, kad šis rojaus kampelis ilgai išliks atmintyje. Tedo.lt pažintinės kelionės metu į Tailandą skrisite su vienomis saugiausių oro linijų, Turkish airlines, kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis organizatoriaus atstovas ir, žinoma, rusiškai kalbantis gidas. Tailando atostogų sezonas prasideda nuo spalio iki balandžio mėnesio, tad nepraleiskite galimybės susipažinti iš arčiau su šia egzotiška šalimi.

Kitos kryptys

Tedo.lt taip pat individualiai organizuoja ir atostogas kitomis kryptymis, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Vasaros sezono metu rinkitės poilsį populiariausiuose Europos kurortuose: gražiausiose Ispanijos salose, kurios sezono metu sutraukia itin daug turistų, Graikijos populiariausiuose kampeliuose, kur pakerės išskirtinė gamta, Italijos atostogų sostinėje - Riminyje ar istorijos ir įvairiausių architektūrinių palikimus saugančiuose Kipro kurortuose ir, žinoma, visų keliautojų pamėgtoje saulėtoje Turkijoje. O žiemos metu siūlome rinktis egzotiškesnį poilsį tolimuose šiltuosiuose kraštuose (Meksika, Kuba, Jungtiniai Arabų Emyratai ir kt.) arba pigiai keliauti ir pažinti gražiausius Europos miestus, nes žiemos sezonu tokių kelionių kainos yra itin mažos. Tedo.lt taip pat gali padėti suorganizuoti ir aktyvų poilsį mėgstantiems keliautojams atostogas: banglenčių sporto gerbėjams - puiki galimybė keliauti į Fuerteventūrą ar Maroką, kalnų mylėtojams - aktyvi pažintinė kelionė į Gruziją, o žiemos sporto entuziastai gali rinktis populiariausius slidinėjimo kurortus.

Tedo.lt kelionių organizatorius siekia, kad Jūsų atostogos atneštų tik pačius geriausius įspūdžius, ir net maža atostogų kaina garantuotų komfortišką poilsį bei visų jūsų poreikių išsipildymą.


Primename, kad Tedo.lt dovanų kuponą galite įsigyti elektroniniu paštu atostogos@tedo.lt arba paskambinę telefonu +370 650 26644.