TOP 10 vietų, kurias rekomenduojame aplankyti Bulgarijoje

Bulgarija yra įspūdinga šalis Balkanų pusiasalyje, turinti ne tik įvairių gamtos grožybių, bet ir įdomių kultūrinių paminklų bei istorinių vietų. Šio straipsnio tikslas - atskleisti TOP 10 vietų, kurias būtinai rekomenduojame aplankyti, keliaujant po šią nuostabią šalį.

1 - Sofija - Bulgarijos sostinė yra privalomas kelionės tikslas. Jame galėsite apžiūrėti įvairius istorinius ir architektūrinius paminklus, tokius kaip Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė ir daug kitų.

2 - Rila vienuolynas - tai vienas seniausių ir didžiausių vienuolynų Europoje. Jame galite pamatyti ne tik religinės reikšmės paminklus, bet ir grožiu spindinčią gamtą, įskaitant Rila kalnų nacionalinį parką.

3 - Plovdiv - antrasis pagal dydį Bulgarijos miestas yra žinomas savo senovės romėnų pastatais, miesto centre esančiu senamiesčiu ir teatru ant kalno.

4 - Nesebaras - ši istorinė jūros kurorto vieta yra UNESCO paveldas. Nesebaras žinomas dėl savo senovės miesto sienų, gražių pliažų ir daugybės kultūrinių lobių.

5 - Bansko - šis kalnų kurortas yra žinomas slidinėjimo galimybėmis žiemą ir nuostabiu gamtos grožiu vasarą. Tai puiki vieta aktyviai poilsiauti.

6 - Veliko Tarnovo - tai buvęs Bulgarijos valstybės centras, žinomas dėl savo viduramžių pilių ir tvirtovių. Aplankyti šį miestą yra lyg kelionė į praeitį.

7 - Bulgarijos juodosios jūros pakrantė - šio regiono kurortai yra žinomi dėl savo gražių paplūdimių.

8 - Pirin kalnai - tai nuostabus gamtos rezervatas su įvairiomis turistinėmis trasomis, vandens kriokliais ir ežerėliais. Tai puiki vieta keliautojams, norintiems praleisti laiką gamtoje.

9 - Rozovo slėnis - ši vieta yra žinoma dėl savo daugybės rožių laukų, iš kurių gaunami kvapnūs rožių aliejai. Tai taip pat puikus regionas pasivaikščiojimams ir aktyviam poilsiui.

10 - Belogradčiko uolos - šios neįprastos uolos yra kaip iš pasakos. Jos yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra vienos įspūdingiausių geologinių stebuklų Europoje.

Bulgarija yra šalis, turinti daugybę nuostabių vietų, kurias verta aplankyti. Šiame straipsnyje paminėtos tik kelių iš jų, tačiau nepriklausomai nuo to, kokį regioną pasirinksit, jūs tikrai rasite daug įspūdingų vietų, kurių neverta praleisti keliaujany po šią šalį. Bulgarija turi daugybę galimybių tiek istoriniams, tiek gamtos mylėtojams, todėl ji tikrai verta būti jūsų keliaujamų vietų sąraše.

Sutaupai €51
Maitinimas: su pusryčiais
Auksinės smiltys, Bulgarija
Booking.com vertinimas 7,1 iš 127 atsiliepimų
Jau užsakyta2 kartus
Kaina asmeniui nuo
206
257
Žiūrėti kelionę
Sutaupai €24
Tik pas Tedo.lt
Saulėtas krantas, Bulgarija
Booking.com vertinimas 7.1 iš 256 atsiliepimų
Kaina asmeniui nuo
327
351
Žiūrėti kelionę
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Auksinės smiltys, Bulgarija
Booking.com vertinimas 8,6 iš 1.339 atsiliepimų
Pirma įmokatik €187
Kaina asmeniui nuo
547
Žiūrėti kelionę