Trūksta naujų įspūdžių? 10 išskirtinių viešbučių Europoje

Ar jūs ieškote to, kas jūsų atostogas paverstų išskirtinėmis? Pristatome jums 10 unikalių viešbučių Europoje, kurie garantuos, kad ši kelionė bus ta, kurios dar ilgai nepamiršite. 

Lankytinos vietosCRAZY BEAR BEACONSFIELD viešbutis Anglijoje

Bikonsfildo mieste Anglijoje, seniausiame miesto pastate, kuris anksčiau buvo eilinė užeiga, dabar yra įkurtas vienas išskirtiniausių viešbučių visoje Anglijoje. Daugiau nei keturiasdešimt prabangių kambarių ir kiekvieno iš jų dizainas unikalus - kambariai įrengti taip, kad dvelktų prabanga ir šiek tiek dramatiška ar net mistiška nuotaika: auksiniai veidrodžių rėmai, varinės vonios kambario viduryje, nuo lubų tįsantys prabangūs šviečiantys sietynai, ypatingai tamsios spalvos ir daugelis kitų išsirtinių detalių. Tiesa, viešnagė šiame viešbutyje kainuoja nuo 400 eurų, bet verta tiems, kuriuos žavi ypatinga prabanga ir norisi pasijausti lyg senovinio filmo scenoje.

FAIRY CHIMNEY INN viešbutis Turkijoje

Goreme slėnis Turkijoje yra viena populiariausių šalies vietų dėl įspūdingų uolų, kuriose yra iškaltas ištisas požeminių miestų tinklas. Šiose uolose yra įkurtas ir Fairy Chimney Inn viešbutis. Autentiškai įrengti kambariai, išskirtinis kambarių dizainas poilsį šioje vietoje padarys ypatingą ir nukels jus į tolimą praeitį Legendomis apipinta vieta saugo daugybę istorijų, kurių dalis galite tapti ir jūs. Išbandyti verta, nes garantuojame, kad turbūt dar neteko nakvoti į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktame objekte. Nakvynė šiame viešbutyje kainuoja apie 80 eurų.

MANOIR DE LEBIOLES viešbutis Belgijoje

Belgijoje tai vienas įspūdingiausių architektūrinių statinių, kuris dar kartais vadinamas mažaisiais Versalio rūmais. Belgijos kaime įkurtas viešbutis ne tik šalyje, bet ir visoje Europoje yra išskirtinis dėl ypatingai prabangaus spa. Iš išorės pastatas primena ištaigingus rūmus, o viduje įrengti modernūs ir prabanga dvelkiantys kambariai. Tai puiki vieta tiems, kurie nori mėgautis ramybe ir ypatingu poilsiu: spa paslaugų įvairovė, prabangūs restoranai, golfo laukai ir daugelis kitų pramogų, kurios šią viešnagę pavers tikru karališku poilsiu!

BUBBLE LUXURY EMOTION viešbutis Italijoje

Turbūt negalima pavadinti šios vietos viešbučiu, nes labiau tai primena palapinę su patogumais. Tokio tipo apgyvendinimas buvo sukurtas tam, kad leistų žmogui būti kartu su gamta ir mėgautis nuostabiais jos vaizdais ne tik dienos metu, bet ir naktį. Burbule yra įrengti visi patogumai reikalingi komfortiškam gyvenimui, taip pat yra užtikrinta oro vėdinimo sistema, todėl tikrai nekils jokių problemų dėl drėgmės viduje. Palapinės pastatytos kieme, kur galėsite naudotis specialia barbekiu vieta ar plaukioti baseine. Viskas yra sukurta minimalistiniu dizainu, kuris leidžia susilieti su gamta ir tapti natūralia jos dalimi.

TREEHOTEL viešbutis Švedijoje

Jei vaikystėje svajojote turėti savo namelį medyje, šiaurinėje Švedijos dalyje esantis Treehotel viešbutis yra puiki galimybė tas svajones įgyvendinti. Unikalūs ir išskirtiniai nameliai miške, kuriuose įrengti nedideli, komfortiški kambariukai. Įspūdingiausi turbūt būtų paukščio lizdo ar NSO primenantys nameliai, arba nedideli namukai, kurių sienos padarytos iš veidrodžių, atspindinčių aplinkui esančio miško vaizdą. Viešbutis tiems, kurie nebijo aukščio ir buvimo laukinėje gamtoje. Čia susipina modernus architektūrinis dizainas ir natūralumas, kas ir paverčia šį poilsį išskirtiniu. Brangiausia nakvynė yra didžiausiame šio viešbučio namelyje, apie 1100 eurų, o mažesniųjų kainos prasideda nuo 400 eurų.

JUMBO STAY viešbutis Švedijoje

Keliauti lėktuvu jau tapo įprasta. Bet ar kada galvojote, kad lėktuvu nukeliausite į Švedijos sostinę Stokholmą ir ten, oro uoste, pereisite į kitą lėktuvą, kuris ir bus jūsų viešbutis? Jumbo stay viešbutis yra įkurtas sename, jau nebenaudojame boinge. Hostelio tipo viešbutyje turi 29 kambarius, kuriuose telpa iki keturių žmonių. Dizainu šis viešbutis nėra labai ypatingas, tai ekonomiškai ir minimalistiškai įrengta vieta, bet jei esate didelis lėktuvų gerbėjas ir skrydžių nepakanka, šis viešbutis yra tai, ko jums reikia. Kainos čia prasideda nuo 110 eurų, priklausomai nuo to, kokio tipo kambaryje norėtumėte gyventi.

V8 viešbutis Vokietijoje

Visiems automobilių ir lenktynių gerbėjams Vokietijos mieste Štutgarte įkurtas V8 viešbutis, kuris suteikia unikalią galimybę viešbučio svečiams pasijusti tikrais lenktynininkais ar senų automobilių kolekcionieriais. Kiekvienas kambarys įrengtas išskirtiniu dizainu: kambaryje galite jaustis lyg degalinėje, lenktynių trasoje ar mechaniko servise. Viskas priklauso nuo jūsų norų! O lovos yra įrengtos originaliuose senuose automobiliuose, todėl miegas ten lyg kelionė laiku į praeitį, kur atsidursite kadaise gatve riedėjusio automobilio salone. Kambarių kaina čia prasideda nuo 150 eurų.

ARCTIC FOX IGLOOS viešbutis Suomijoje

Eskimų namelius, iglu, primenantys maži stikliniai nameliai yra išskirtinė galimybė praleisti naktį stebint nuostabius šiaurės pašvaistės vaizdus. Miegamasis apgaubtas stikliniu kupolu, per kurį atsiveria viso dangaus vaizdas. Taip pat kiekviename namelyje įrengta ir privati erdvė, kurioje rasite nedidelį vonios kambarį ir ,žinoma, nedidelę pirtį. Naktis šiame viešbutyje kainuoja nuo 400 eurų. Žiemos laikotarpiu, o ypatingai prieš Kalėdas, viešbutis būna pilnas, todėl norėdami išbandyti neįprastą nakvynę čia, planuokite iš anksto.

Unikalus DASPARKHOTEL viešbutis Austrijoje

Ar galėtumėte įsivaizduoti viešbučio kambarį, įrengtą perdirbtame nuotekų vamzdyje? Turbūt nelabai galite arba turite itin lakią vaizduotę. Tačiau Austrijos menininkams pavyko ir jie sukūrė vieną išskirtiniausių viešbučių Europoje. Minimalaus dizaino vamzdyje - kambaryje yra lova, staliukas ir nedidelė lempa, o sienas puošia išskirtinai pritaikytos dekoracijos ir mažas langelis, pro kurį patenka dienos šviesa. Čia tikrai nėra daug vietos, todėl aukštesniems žmonėms tai gali būti tikras išbandymas, tačiau čia tik dalis jūsų kelionės nuotykio. Kaina? Ji prasideda nuo 0. Mokate tiek, kiek galvojate, kad yra verta ši nakvynė.

NULL STERN viešbutis Šveicarijoje

Ar kada galėjote įsivaizduoti nakvynę viešbutyje, kuriame nėra nei stogo, nei sienų? Tokią patirtį jums gali padovanoti Šveicarijos Alpėse esantis nulio žvaigždučių viešbutis, kuriame vienintelė žvaigždė būsite jūs. Tai ypatingai minimalistinio stiliaus viešbutis: yra tik lova, staliukas prie jos ir lempa. Ir viso to užtenka, kad galėtumėte stebėti žvaigždėtą dangų, ilsėdamiesi vidury laukinės gamtos. Rezervuoti nakvynę reikėtų bent metus į priekį, o taip pat reikėtų nepamiršti, kad viešbutis priklausomas nuo oro sąlygų (sezonas šiame viešbutyje - nuo pavasario iki rudens), o norinčių patirti šį natūralų buvimą gamtoje yra apstu. Naktis šiame viešbutyje kainuoja maždaug 350 eurų