Bankokas, Tailandas

13 dienų poilsinė - pažintinė kelionė į Tailandą su skrydžiu iš Vilniaus!

Kelionės data ir kaina
Visos...
Visos...
2024-09-03 - 2024-09-16 (13 naktų)
Kambarys
Privalumai
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
999
Pirma įmoka tik660
2024-10-08 - 2024-10-21 (13 naktų)
Kambarys
Privalumai
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
999
Pirma įmoka tik660
Rodyti daugiau datų variantų

Viešbutis

2/3* viešbutis

Apie kelionę

Paruošėme 13 dienų pažintinio turo po Tailandą paketą, kuris puikiai tik ir pirmą kartą apsilankiusiems saloje, ir norintiems gražiausias jos vietas atrasti iš naujo. Jūsų laukia poilsinė-pažintinė kelionė Bankoke, Patajoje, Ko Chang saloje su rusakalbiu gidu. Skrydis iš Vilniaus, pervežimai ir maitinimas pagal programą, ekskursijos rusų kalba bei daugybė netikėtumų! Užsisakykite jau dabar!

1 DIENA. Bankokas.

Skrydis iš Vilniaus su trumpu persėdimu. Vilniuje atiduotus lagaminus atsiimsite Bankoke.

Atvykimas į Bankoko oro uostą. Jus pasitiks vietinis gidas. Atvykimo į Bankoką dieną būsite pervežti tiesiai į viešbutį, kuriame galėsite atsipalaiduoti, vykti pasivaikščioti į miestą ir apsistoti tame pačiame viešbutyje iki išvykimo į Bankoką.

2 DIENA. Laisva diena Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Su vietiniu gidu, privačiu transportu keliausite į Bankoko centrą. Turėsite laisvą dieną Bankoke, kurios metu, galėsite mėgautis poilsiu prie baseino arba leistis į spalvingus prekybos centrus, aplankyti didžiausią Chatuchak market miesto turgų (patariame čia apsipirkti, dėl didžiulio pasirinkimo ir gerų kainų) arba užsisakyti papildomas vietinių gidų siūlomas ekskursijas.

Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Ekskursija Bankoke - miesto šventyklų turas.

Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliaujate į turą po angelų miestu vadinamą Bankoką. Aplankysite žymiausius objektus.

Pradėsite nuo Wat Traimit šventyklos, kurioje saugoma auksinė Budos statula, sverianti net 5,5 t.

Toliau keliaujate į Wat Pho - vieną didžiausių Budos šventyklos kompleksų visame mieste. Čia pamatysite 46 metrų ilgio ir 15 metrų pločio Budos statulą.

Pietūs vietiniame restorane. Kelionė tęsiasi laivu Chao Phraya upe, kur aplankysite Wat Arun, dar kitaip vadinamą Aušros šventyla, kuri išsiskiria iš kitų Bankoko šventyklų savo dizainu: ji pastatyta iš spalvingai dekoruotų bokštų, į kuriuos žiūrint iš toli, atrodo, kad šventykla stovi ant vandens. 

Kelionė atgal į viešbutį ir likusi dienos dalis - laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Kačanaburio provincija.

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas ir kelionė į Kačanaburio regioną, kuris žinomas dėl laukinės gamtos, žalių kalvų, krioklių, nacionalinių parkų - puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams. Pakeliuj užsuksime į plaukiojantį turgų - Damnaen Saduak, kuriame būsite pavaišinti atogrąžų vaisių užkandžiais.

Kelionės metu aplankysite per Kwai upę nutiestą žymų tiltą, kuris vadinamas mirties keliu. Susipažinsite su šios vietos istorija ir pasimėgausite atsiveriančiais vaizdais.

Atvykstate į viešbutį, kuriame Jūsų laukia poilsis po ilgos kelionės ir egzotiška tailandietiška vakarienė.

Nakvynė viešbutyje.

5 - 12 DIENOS. Laisvas laikas PATAJOJE.

13 DIENA. Pervežimas į oro uostą. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio. Pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis. Grįžimas į Vilnių.

Kyla papildomų klausimų prieš rezervuojant datą? Laukiame Jūsų užklausų tel. nr. +370 650 26644

Jei vis dar dvejojate dėl pažintinės kelionės į Tailandą, kviečiame Jus nusikelti ten virtualiai! Kaip? O gi štai taip - spauskite ČIA. Neabejojame, jog klasika tapę filmai privertė bent kartą užsinorėti kelionės į Tailandą. Kadruose atsiskleidžia nuostabiausi šalies orientyrai, paplūdimiai, kriokliai, kalnai ir besidriekiantys miesto peizažai, pavertę atostogas Tailande geidžiamiausia kelionių kryptimi.

Jeigu norite užsisakyti kelionę, spauskite UŽSAKYTI ir toliau jūsų laukia šie žingsniai:

- Įveskite keleivių vardus/pavardes bei gimimo datas.

- Alternatyvias turo datas rasite Tedo puslapyje.

Kelionės paketo kaina nurodyta be apžvalginio turo. Jį galite įsigyti pasirenkant prie papildomų paslaugų. Apžvalginio paketo kaina 350Eur. Taip pat įėjimo mokesčiai į objektus ir muziejus į kainą neįskaičiuoti.

Kelionės organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas 3* viešbutyje
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Įėjimo bilietai į lankomus objektus
Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Registruotas bagažas
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Skrydžių laikai:

VNO 09:55 - BKK 05:25

skrydžio trukmė: 15 h 30 min, 1 sustojimas.

BKK 07:15 - 21:15 VNO

skrydžio trukmė: 18 h 0 min, 1 sustojimas.

Skrydžių laikai gali keistis. Apie galimus pasikeitimus informuosime artėjant kelionės datai.

Atkreipkite dėmesį:

Kelionės oro linijos bus patikslintos atlikus užsakymą.

Programos eiliškumas, priklausomai nuo užimtumo ar kitų aplinkybių gali keistis.

Programoje nurodyti viešbučiai gali keistis, priklausomai nuo užimtumo ar kitų nepalankių aplinkybių. Atsitikus tokiam atvejui, apgyvendinimo įstaigos bus keičiamos į tos pačios arba aukštesnės klasės viešbučius.

Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Planuodami keistis pinigus, žinokite, jog Tailando valiuta - Tailando batas. 1 euras bus lygus 33.69 THB.

Nepamirškite, jog draudžiama iš Tailando išvežti Budos atvaizdus ir antikvarinius daiktus.

Privalomų skiepų keliaujant į Tailandą nėra, tačiau jei jaudinatės dėl skiepų, čia rasite visą informaciją apie rekomenduojamus skiepus. Taip pat iš anksto pasirūpinkite savo individualia vaistinėle.

Paspaudę UŽSAKYTI papildomai galėsite įsigyti šias paslaugas: medicininių išlaidų draudimą, Vilniaus oro uosto verslo klubo paslaugas, apžvalginį turą.

Svarbu! Turistui nutraukus sutartį dėl kelionės, kuri apima keleivių vežimo paslaugą, teikiamą reguliariuoju skrydžiu, skrydžių bilietų kaina nėra grąžinama.

Ką pamatyti

Tailandas yra itin spalvinga šalis, kurios kultūra gali būti kiek neįprasta europiečiui. Štai keletas dalykų, kurie padės labiau susipažinti su šia egzotiškos šalies kultūra ir pasiruošti ten laukiantiems nuotykiams.

Kaip sveikinasi tailandiečiai?

Įprastas pasisveikinimas, paduodant vienas kitam rankas, Tailande - neįprastas dalykas. Čia vietiniai sveikinasi vadinamu „Wai“ gestu: reikia suglausti delnus ties krūtinės arba nosies sritimi ir šiek tiek nulenkti galvą į priekį. Vadinamasis „Wai“ gestas reiškia pagarbą arba nuolankumą, ypač jei jis yra atliekamas Budos statulos akivaizdoje.

Salos Tailande

Tailande yra apie 1430 salų! Išsirinkti, kurią aplankyti, tikrai turėtų būti sunku. Daugelis salų vis dar yra negyvenamos ir sunkiai pasiekiamos, tačiau vystantis turizmui ir Tailandui tampant vis populiaresne atostogų kryptimi, daugėja įspūdingų salų, kuriose turistai gali mėgautis išskirtiniu poilsiu. Štai kelios populiariausios Tailando salos: Koh Lipe, Koh Tao, Phi Phi, Koh Samui, Koh Tao, Puketas ir Koh Chang. Koh Tao sala mylima nardytojų ir vandens pramogų mylėtojų, Koh Samui - dažniausiai ją renkasi jaunavedžiai praleisti medaus mėnesį, o Koh Chango sala išsiskiria tuo, kad ji pasislėpusi džiunglėse: čia galėsite pamatyti įspūdingus vandens krioklius, koralinius rifus, o balto smėlio paplūdimys primins pasaką.

Spalvos Tailande

Pagal senąsias ikibudistinio tikėjimo tradicijas Tailande yra itin svarbios spalvos. Kiekviena savaitės diena turi sėkmę ir nesėkmę žadančias spalvas. Todėl nenustebkite, jei, pavyzdžiui, pirmadienį sutiksite daugybę vietinių, kurie dėvi geltonos spalvos marškinėlius: taip rodoma pagarba tai diena, kai gimė karalius. Nesėkminga spalva tą dieną yra laikoma raudona. Tuo pačiu geltona spalva pirmadienį yra garbinamas mėnulis ir deivė Chandra.
Kaina asmeniui nuo
999
Pirma įmoka tik 660
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas 3* viešbutyje
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Užsakyti

Panašių kelionių pasiūlymai

Rodyti daugiau pasiūlymų
Sutaupai €225
Tik pas Tedo.lt
Bankokas, Tailandas
2488
14 dienų pažintinė kelionė: Bankokas - Upė Kwai - Pataja - Ko Chang sala
Kaina asmeniui nuo
2263
2488
2263
asmeniui
Jau užsakyta1 kartą
Pirma įmokatik €1221
Rodyti daugiau pasiūlymų