Tunisas, Tunisas

Marabout 3*

Kelionės data ir kaina
Šios kelionės jau baigėsi. Peržiūrėkite kitas keliones į Tunisas

Viešbutis

Hotel Marabout

Viešbutis „Marabout Sousse“ įsikūręs paplūdimyje, už 1 km nuo Suso centro. Jame įrengtas didelis baseinas su vandens čiuožyklomis.

Patogiuose viešbučio numeriuose rasite vonios kambarius, oro kondicionierius ir balkonus, iš kurių atsiveria jūros arba miesto vaizdai.

Apie kelionę

Praleiskite atostogas egzotiškoje Šiaurės Afrikos valstybėje - Tunise. Čia jūsų laukia smėlėtoji Sacharos dykuma, nuostabūs Viduržemio jūros paplūdimiai ir vieni gražiausių saulėlydžių. Tunisas yra puiki vieta atostogoms, nes čia galima mėgautis saule, pailsėti gerai įrengtuose viešbučiuose ir pažinti neatrastą kultūrą!

KĄ PAMATYTI

Tuniso istoriją žymi daugybė civilizacijų, o daugelis nuostabių kultūrinių ir istorinių vietų yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo objektus. Tunise yra daugybė nuostabių turistų lankomų vietų ir ką nuveikti tiems, kurie nori pažinti Tunisą dar labiau. Lankantis Tunise siūlome aplankyti Kartaginos miesto griuvėsius (finikiečių miestas, iš kurio dabar liko tik griuvėsiai), pasivaikščiokite Džemo amfiteatre, įkopkite į Manaro kalną, bei būtinai nuvykite pamatyti Sacharos dykumos! El Djem Amfiteatras – jame vykdavo gladiatorių kovos ir kovos su žvėrimis. Džerba – tobulas pabėgimas į nuostabų balto smėlio paplūdimį. Aplankykite Sidi Bou Saidas – čia pasijausite tarsi Santorini, kadangi čia dominuoja balti namukai su mėlynais stogais ir durimis. Ramiam poilsiui paplūdimyje siūlome aplanktyti Hamametą – šis ramus miestas Cap Bon pusiasalyje yra geriausias Tuniso saulės ir jūros kurortas. Norint patyrinėti senamiesčio apylinkių gatves, mečetes ir paminklus siūlome aplankyti Tuniso Medina. O „Žvaigždžių karai“ gerbėjai privalo aplankyti Matmata – šis berberų kaimas išgarsėjo, kai vienas iš būstų (viešbutis Sidi Driss) buvo naudojamas kaip vieta filmuojant originalų filmą!

VIRTUVĖ

Kuskusas yra pagrindinis Šiaurės Afrikos ir Tuniso virtuvės patiekalas, kurį sukūrė berberai, vis dar gyvenantys pietų Tunise. Lankanti Tunise privalu paraguti ir garsiąją Ojja arba kitaip Šakšuka – šis skanus pomidorų ir kiaušinių patiekalas yra labai populiarūs pusryčių patiekalas/ Nors jis valgomas visoje Šiaurės Afrikoje, manoma, kad jis buvo sukurtas Tunise arba Jemene. Pavadinimas kilęs iš Tuniso arabų slengo, reiškiančio „mišinys“. Taip pat Tunisas garsėja savo datulėmis ir jų oazėmis.

EKSKURSIJOS TUNISE

Tuniso Ekskursijų Karuselė: TOP 10 populiariausių ekskursijų

Visą informaciją apie ekskursijas rasite paspaudę ant nuorodos viršuje (straipsnio pavadinimo).

Kelionės organizatorius:
Novaturas
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje „Marabout 3*“
Skrydis: Vilnius-Enfida-Vilnius
Organizatoriaus atstovo pagalba
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
į kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Skrydžių laikai:

VNO 15:00 - NBE 16:30

NBE 17:30 - VNO 22:55

Skrydžių laikai gali keistis. Artėjant kelionės datai patikslinsime.

Nuo 2022 m. gruodžio 1 d. Tuniso Sveikatos ministerija nereikalauja pateikti neigiamo COVID-19 testo rezultato ar skiepijimo pažymėjimo. Vizos nereikia.

Vietinė valiuta Tunise yra Tuniso dinaras (1 Eur - apie 3 Tuniso dinarai). Tunisas kaip šalis yra ganėtinai pigi, pvz.: vieno patiekalo vakarienė dviems, gerame restorane apie gali kainuoti apie 20 €. Kokteilis su pačiu gražiausiu vaizdu – 2 €. Importinis alus – 1 €, butelis vyno – 5 €, taxi valandai – 4 €.

Tunise vyrauja Viduržemio jūros klimatas didžiojoje šalies dalyje, išskyrus pietus, kur klimatas yra sausesnis ir karštesnis. Žiemos Tunise yra gana švelnios ir drėgnos, o vasaros karštos ir sausos. Geriausias laikas keliauti į Tunisą yra birželio – spalio mėnėsiai.

Lankantis Tunise nepamirškite, kad tai islamiškas kraštas, todėl būdami religinėse vietose laikykitės atitinkamų taisyklių.

Kaina asmeniui nuo
459
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje „Marabout 3*“
Skrydis: Vilnius-Enfida-Vilnius
Organizatoriaus atstovo pagalba
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
Užsakyti

Panašių kelionių pasiūlymai

Rodyti daugiau pasiūlymų
Paskutinės minutės pasiūlymas
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Tunisas, Tunisas
Kaina asmeniui nuo
499
499
asmeniui
Paskutinės minutės pasiūlymas
Iš Vilniaus
Tunisas, Tunisas
Kaina asmeniui nuo
335
335
asmeniui
Jau užsakyta1 kartą
Rodyti daugiau pasiūlymų