Kutaisis, Sakartvelas

Hotel David 3*

Kelionės data ir kaina
Šios kelionės jau baigėsi. Peržiūrėkite kitas keliones į Sakartvelas

Viešbutis

Hotel David

Kutaisyje, už 700 metrų nuo Kolchidės fontano, įsikūrusiame viešbutyje „David Hotel“ yra sodas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, bendras poilsio salonas ir terasa. Viešbutis yra maždaug už 2,7 km nuo Kutaisio geležinkelio stoties, už 5,2 km nuo Motsameta vienuolyno ir už 8,2 km nuo Gelati vienuolyno. Apgyvendinimo įstaigoje yra visą parą dirbanti registratūra, teikiamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos, teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos ir veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose kambariuose yra oro kondicionierius, šaldytuvas, mini baras, virdulys, dušas, nemokami higienos reikmenys ir rašomasis stalas. Svečių kambariuose yra vonios kambariai, plaukų džiovintuvai ir patalynės užvalkalai.

Kiekvieną rytą viešbutyje patiekiami lengvieji pusryčiai.

Apie kelionę

Atradimų ištroškusiems keliautojams turime puikių pasiūlymą - keliaukite į nuostabaus grožio šalį Sakartvelą (Gruziją)! Ši valstybė yra laikoma Kaukazo kalnų, vyno ir draugiškų bei geraširdžių žmonių šalis. Čia gausu visko: iš žemės trykštančių mineralinių vandenų, alpinistų ir slidininkų pamėgtų snieguotų kalnų, iki šių dienų vienuolių prižiūrimų gruzinų stačiatikių bažnyčių bei specifinio vyno, kuris yra neatsiejama Gruzijos dalis. Šioje šalyje galima ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu ir kulinariniu paveldu, bei atsipalaiduoti įspūdingo grožio paplūdimiuose.

Virtuvė

Lankantis Sakartvele privalu susipažinti su kaukazietiškais papročiais ir išskirtine virtuve, o po vakarienės pasiklausyti tradicinės muzikos ir pasigrožėti ugningais šokiais. Gruzinų virtuvė yra gerai žinoma ir mėgstama visame pasaulyje. Pikantiški ir originalūs patiekalai, tiks visiems norintiems iš arčiau susipažinti su šia virtuve ir kultūra, net ir vegetarams. Vienas svarbiausias dalykas gruzinų virtuvėje- šviežių ir džiovintų prieskonių gausa, sukurianti unikalų patiekalų skonį ir kvapą. Šioje virtuvėje yra gausiai naudojami- kalendra, ožragė, aštrieji pipirai, mėta, raugerškis, granatų sėklos, tarchūnas, bazilikas, svogūnai, česnakai. Taip pat labai dažnai yra naudojami riešutai.

Transportas

Sakartvelas siūlo įvairias galimybes naudotis vietiniu transportu, priklausomai nuo regiono ir miesto. Didesniuose miestuose, tokiuose kaip Tbilisis ir Batumis, veikia troleibusai ir autobusai, suteikiantys galimybę patogiai pasiekti skirtingus miesto rajonus. Be to, Tbilisio metro sistema yra greita ir patikima transporto priemonė. Maršrutiniai arba mikroautobusai čia taip pat yra dažna transporto priemonė. Taip pat galite naudotis taksi paslaugomis, ypač didesniuose miestuose. Tai patogus būdas judėti po miestą, bet būkite atidūs ir pasirinkite oficialias taksi bendroves. Kelionė pėsčiomis arba naudojantis dviračiu yra puikus būdas tyrinėti miestų gatves, ypač Tbilisio senamiestyje. Ten galite pasigrožėti architektūra ir kultūrine aplinka. Gerai išplėtotas geležinkelių tinklas suteiki agalimybę keliauti tarp didžiųjų miestų ir regionų. Tai patogus būdas pasiekti tolimesnes vietas. Svarbu prisiminti, kad vietinio transporto paslaugos gali skirtis priklausomai nuo regiono ir miesto. Vis dėlto apskritai, Sakartvelo viešasis transportas yra palyginti pigus ir patogus, o kelionės per miestus gali būti smagios ir įdomios, leisdamos pažinti šalį ir jos kultūrą.

Kelionės organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel David 3*“
Rankinis bagažas
Skrydis: Vilnius - Kutaisis - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Asmeninės išlaidos
Registruotas bagažas
Kurorto ir miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Gruzija yra viena iš saugiausių valstybių Europoje tačiau nepatartina yra keliauti į regionus tokius kaip: Abchazijos ir Pietų Osetijos. Kiti kalnų regionai yra saugūs. Taip pat rekėtų žinoti, jog Gruziojoje geriau negerti vandens iš krano, gerti nepasterizuotą pieną, valgyti neplautus vaisius ir daržoves.

Oficiali kalba - gruzinų. Tačiau dauguma gyventojų supranta ir kalba rusų kalba, tačiau išskyrus jaunimą, jie mieliau su jumis bendraus anglų kalba.

Gruzijoje klimatas yra pereinamas nuo jūrinio iki žemyninio. Geriausias metas keliauti į šią valstybę: vėlyvas pavasaris, vasara arba ankstyvas ruduo. Žiemos būna šaltos, todėl puikiai tinka slidinėjimo gerbėjams. Vidutinė temperatūra vasarą 20-24˚C, žiemą -2-4˚C.

Valiuta- laris. Aktualus kursas šiai dienai: 3,0125 GEL = 1 EUR, 0,3320 EUR = 1 GEL.

Vizos nereikia. Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Informacijos dėl įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.

Kaina asmeniui nuo
289
295
Jau užsakyta 7 kartus
Booking.com vertinimas 8.0 iš 95 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel David 3*“
Rankinis bagažas
Skrydis: Vilnius - Kutaisis - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Užsakyti