Pafosas, Kipras

Arilena Holiday Apartments

Kelialapio Kaina
Arilena Holiday Apartments
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Be maitinimo
Kambario dydis 46 m²
Nemokamas belaidis internetas
7 naktys
2022-09-162022-09-23
Trukmė
7 naktys
2022-09-162022-09-23
387
Pirma įmoka tik140
Privalumai
Kambario dydis 46 m²
Nemokamas belaidis internetas
Privatus vonios kambarys
Virtuvėlė, jos reikmenys
Balkonas
Oro kondicionierius
Rodyti Daugiau
Be maitinimo
Kambario dydis 67 m²
Oro kondicionierius
7 naktys
2022-09-162022-09-23
Trukmė
7 naktys
2022-09-162022-09-23
339
Pirma įmoka tik140
Privalumai
Kambario dydis 67 m²
Oro kondicionierius
Nemokamas belaidis internetas
Virtuvėlė, jos reikmenys
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Apie kelionę

Tedo.lt siūlo Jums atostogas praleisti Afroditės dvasia apsuptame Pafoso mieste!

Ką pamatyti atras kiekvienas, tiek architektūros mylėtojas, tiek gamtos ir romantikos gerbėjai.

Kipras yra trečia pagal dydį Viduržemio jūros sala ir puikiai tinka atostogoms paplūdimyje.

Krištolo skaidrumo Mėlynosios lagūnos vanduo puikiai tinka kelionei laivu iš Pafoso. Plaukiokite Mėlynojoje lagūnoje, nardykite ir plaukiokite baidarėmis bei tyrinėkite jūros urvus. Leiskitės į pusės dienos kelionę laivu iš uosto. Vaikams patiks susitikti su draugiškais „piratais“ ir linksma pramogų programa. Ši kelionė laivu puikiai tinka vaikams.

Norintys ne tik maudytis ir tyrinėti skaidrius jūros vandenis, galės aplankyti Pafoso archeologinį parką, vieną svarbiausių Kipro objektų. Parkas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir populiariausias turistų traukos objektas Pafose.

Kelionės organizatorius:
tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas "Arilena Holiday Apartments"
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Kaunas - Pafosas - Kaunas
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
į kainą neįskaičiuota:
Maitinimas
Asmeninės išlaidos
Registruotas bagažas
Kurorto/miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Nuo balandžio 18 d. galioja šios atvykimo iš Lietuvos į Kiprą taisyklės:

·        Nebereikia pildyti Cyprus flight pass

·        Vakcinuotiems ir neseniai persirgusiems asmenims, turintiems ES skaitmeninį COVID sertifikatą, papildomi ribojimai atvykimui netaikomi.

·        Neturintiems ES skaitmeninio COVID sertifikato, vyresniems nei 12 metų asmenims, reikalinga pateikti PGR (72 val.) arba greitojo antigenų testo (24 val.) neigiamo rezultato įrodymą .

Vakcinuotu asmeniu laikomas:

·        18 metų amžiaus ir vyresnis asmuo, jei po 2/2 arba 1/1 vakcinos dozės nėra praėję daugiau kaip 270 dienų (9 mėn.) arba asmuo vakcinuotas sustiprinančia doze;

·        Jaunesnis nei 18 metų amžiaus, jei asmuo paskiepytas 2/2 ar 1/1 vakcinos doze.

Neseniai persirgusiu asmeniu laikomas:

·        Bet kurio amžiaus asmuo, jei po teigiamo Covid-19 testo yra praėję ne mažiau kaip 10 dienų, bet ne daugiau nei 180 dienų.

Jei atvykimo į Kiprą metu nustatomas COVID-19 susirgimas:

·        Asmuo sulaukia trumposios sms žinutės dėl teigiamo rezultato.

·        Asmuo pervežamas į karantino viešbutį (atskirais atvejais gali saviizoliuotis ir viešbutyje, kuriame yra apsistojęs)

·        Izoliacija trunka 7 dienas. Izoliacijos laikas imamas skaičiuoti nuo sekančios dienos po sms gavimo.

·        7-ą dieną asmuo, neturintis ligos simptomų, gali palikti saviizoliaciją.

·        Jei asmuo pageidauja baigti saviizoliaciją anksčiau, tą gali padaryti 5-ą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikęs PGR testą bei gavęs neigiamą testo rezultatą.

·        Artimą kontaktą turėję neskiepyti asmenys privalo saviizoliuotis 5 dienas. 3-ą ir 5-ą dieną šie asmenys privalo atlikti greitąjį antigeno testą.

Ribojimai šalies viduje:

·        Privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes uždarose patalpose asmenims, sulaukusiems 6 metų amžiaus ir vyresniems.

·        Šalyje taikomas galimybių pasas „Safe Pass“ (6 metų amžiaus ir vyresniems asmenims), norintiems patekti į daugelį pramogų vietų, kavinių bei restoranų, vaikų žaidimų aikšteles ir kt. Nuo balandžio 11 d. „Safe pass“ nebereikalingas norint patekti į valstybines įstaigas, muziejus bei archeologinius muziejus po atviru dangumi, turgavietes. Taip pat jo nereikalaujama maisto prekių parduotuvėse, kitose atvirose erdvėse, viešbučiuose ir kt. Išsamesnė informacija pateikta čia.

·        „Safe Pass“ atitikmuo gali būti ES skaitmeninis Covid sertifikatas (ar jo ekvivalentas) su skiepų ar persirgimo duomenimis, taip pat neigiamas PGR testo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val., arba greitojo antigenų testo neigiamas rezultatas (greitojo antigenų testo galiojimo terminas skiriasi , priklausomai nuo įstaigos).

·        Jei kaip „Safe Pass“ naudojamas skiepų sertifikatas, kuomet asmuo nepasiskiepijęs sustiprinančia doze, toks dokumentas laikoma, kad galioja 7 mėn., o persirgimo atveju - 3 mėn.

Dėl kelionių į/iš šiaurinę Kipro salos dalį

·        Atkreipiame dėmesį, jog šiaurinė Kipro salos dalis yra Kipro Respublikos Vyriausybės faktiškai nekontroliuojama teritorija, kurios administracijos Lietuvos Respublika nepripažįsta ir su ja santykių nepalaiko.

·        Šiaurinėje Kipro salos dalyje atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams gali būti teikiama tik ribota konsulinė pagalba. Prašome atsakingai įvertinti kelionės į šią teritoriją tikslingumą.

·        Šiuo metu judėjimas per salą dalijančią buferinę zoną leidžiamas.

Vidutinė oro temperatūra rugsėji 27°.

Skrydžiai
Išvykimai:
10:35:00KUN
Kaunas
2022-09-16
Ryanair
FR9114
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 3 val. 25 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
14:00:00PFO
Paphos
2022-09-16
Ryanair
FR9114
Sugrįžimai:
06:35:00PFO
Paphos
2022-09-23
Ryanair
FR9113
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 3 val. 35 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
10:10:00KUN
Kaunas
2022-09-23
Ryanair
FR9113

Ką pamatyti

Meilės deivės Afroditės apdovanotas kampelis gali pasiūlyti daug įspūdingo grožio vietų, kurias privalu pamatyti ir pasisemti jų siunčiamos magiškos energijos. Legendomis apipinti gamtos kampeliai nuolat traukia begalę turistų. Todėl lankantis Pafose siūlome ne tik mėgautis komfortišku poilsiu prie jūros, bet ir aplankyti dėmesio vertas vietas. 


Afroditės akmuo

Vienas pagrindinių traukos objektų Pafose yra Afroditės akmuo, kur net ir vietiniai gyventojai tiki šios vietos didingumu. Pasak legendos, tai yra Afroditės gimimo vieta, nes būtent ties šiuo akmeniu ji išniro iš jūros bangų. Tikima, kad išsimaudžius šalia akmens esančiame vandenyje, žmogų ne tik aplankys laimė, bet taip pat jam pavyks rasti ir savo gyvenimo meilę.

Lara Bay Turtle gamtos rezervatas

Vienas garsiausių Kipro nacionalinių parkų: rezervate galima išvysti nykstančią vėžlių rūšį, kurie kasmet čia deda kiaušinius. Šis parkas apsuptas nuostabios laukinės gamtos, o esantis paplūdimys įtrauktas į gražiausių šalies paplūdimių sąrašą. Tik reikėtų paminėti, jog tai laukinis paplūdimys, todėl čia turistai neras jokių patogumų, tačiau galės pasimėgauti būvimu natūralioje gamtoje.

Pafoso fortas

Tai tvirtovė, kuri buvo pastatyta valdant Aleksandrui Makedoniečiui. Per daugelį metų ši tvirtovė buvo griaunama ir dabar yra išlikusi tik centrinė sienos dalis. Pafoso fortą nuolat aplanko tūkstančiai turistų, nes tai įspūdingas palikimas, menantis seniausius istorinius laikus. Šiuo metu tvirtovės viduje veikia galerija, o užlipus ant stogo – atsiveria įspūdinga Pafoso panorama.

Kaina asmeniui nuo
339
355
Pirma įmoka tik 140
Booking.com vertinimas 8,6 iš 195 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas "Arilena Holiday Apartments"
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Kaunas - Pafosas - Kaunas
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
Užsakyti