Kutaisis, Gruzija

5 dienų pažintinis nuotykis Gruzijoje!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas pažintinės kelionės Gruzijoje metu0
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Privatus vonios kambarys
Balkonas / terasa
4 naktys
2021-10-122021-10-16
Trukmė
4 naktys
2021-10-122021-10-16
351
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Balkonas / terasa
Oro kondicionierius
Rodyti Daugiau
Pusryčiai
Privatus vonios kambarys
Balkonas / terasa
4 naktys
2021-10-122021-10-16
Trukmė
4 naktys
2021-10-122021-10-16
351
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Balkonas / terasa
Oro kondicionierius
Rodyti Daugiau
Kelionės į Gruziją programa

Dėmesio! Lėktuvo bilietai į Gruziją — neįskaičiuoti.

1 diena. Atvykimas į Gruziją. Martvili Kanjonas - Okace kanjonas - Kolcheti Nacionalinis parkas(pusryčiai, vakarienė)

Atvykus į Kutaisio oro uostą ir praėjus pasų kontrolės postus, Jus pasitiks rusakalbis gidas ir iš karto su juo keliausite į Martvili kanjoną, kur vaikščiosite akmenimis grįstu, ratu einančiu taku, kertančiu Dadiani istorinį taką. Toliau plauksite valtimi kalnų upės kanjonu (neprivaloma) (15 GEL). Tai bus neišdildoma patirtis, tiems kas dar nėra to patyręs, o plaukimą vainikuos supantis neapsakomas Gruzijos gamtos grožis.

Baigę „raftingą" upe, vyksite pietų, kur ragausite gardžius nacionalinius patiekalus vietinėje kavinėje (už papildomą mokestį - nuo 10 iki 25 GEL). Po jų toliau važiuosite į Okace kanjoną. Čia pereisite tiltą nuo kurio matosi apačioje, tarp baltų kanjono akmenų tekanti upė. Tik nepamirškite su savimi pasiimti fotoaparatų, nes čia atsiveriantis vaizdas neapsakomo grožio!

Toliau vyksite Juodosios jūros link, iki Kolcheti kaimelio.

Vakarą leisite visi kartu, arčiau susipažinsite su grupės draugais bei vaišinsitės vakariene Nacionaliniame parke gamtoje prie laužo. Nakvynė viešbutyje/svečių namuose.


2 diena. Didysis Kaukazas. Kolcheti nacionalinis parkas - Zugdidi - Mestija (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite prie išskirtinio grožio Paliastomi ežero, kuris yra Kolcheti Nacionaliniame Parke. Čia su pontonais - lengvais plaustais plauksite link Pičori upės, o beplaukiant galėsite stebėti paukščius bei migruojančius plėšrūnus (priklausomai nuo sezono). Atvyksite į sala Pičori upėje, kurioje turėsite laisvo laiko pasigrožėti gamta, pasivaikščioti takeliais ir jei pasiseks, galėsite išvysti einančių per mišką grupę laukinių arklių. Vėliau plauksite kateriu žemyn Pičori upės kanalais iki Paliastomi ežero santakos. Iš čia plauksite atgal į prieplauką.

*4-6 asmenų grupė plaukia kateriu / plaukimas pontonu + baidarėmis nuo 6 asm.

Toliau keliausite link Svanetijos. Tai vienas gražiausių Gruzijos regionų, kur atrodo, kad kalnų viršūnės remia dangų. Svanetijos regione stūkso ir aukščiausias Gruzijos kalnas – Šhara, siekiantis 5201 m aukštį.

Pakeliui sustosite Dadiani rūmuose, kuriame įrengtas muziejus. Čia saugoma Napoleono Bonaparto mirties kaukė. Toliau vyksite aukštyn į Didžiojo Kaukazo kalnus. Čia turėsite laiko pasigrožėti viena aukščiausia pasaulyje ir didžiausia pačiame Kaukaze arkina Enguri užtvanka. Norintiems, Enguri užtvankoje yra galimybė plaukti laivu (už papildomą kainą) (20 GEL), o taip pat ir papietauti (už papildomą kainą) (nuo 5 iki 25 GEL).

Po pietų vyksite į kalnų miestelį Mestiją įsikūrusį 1500 metrų virš jūros lygio. Šiame miestelyje apsitoja alpinistai, žygiuotojai, slidinėtojai - turistai iš viso pasaulio.

Vakarop galėsite apsilankysite vietinėje kavinėje su vakarine programa (neprivaloma) arba galėsite laiką leisti viešbutyje/svečių namuose.


3 diena. Didysis Kaukazas. Mestija (pusryčiai)

Po gardžių pusryčių keliausite link Gruzijos Svanetijos regiono sostinės - Mestijos, kuriame yra įsikūręs Istorijos ir etnografijos muziejus, kuriame susipažinsite su senoviniais buities įrankiais ir daiktais. Toliau su slidinėjimo keltuvais (už papildomą 15 - 20 GEL mokestį) pasikelsite iki Hacvali slidinėjimo trąsų, iš kur atsiveria nepakartojami vaizdai į kalnus.

Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje/svečių namuose.


4 diena. Ušguli – Salchino - Kutaisi (pusryčiai)

Pusryčiai. Po jų džipais vyksite į Ušguli kaimą, kuris įsikūręs atokioje kalnų vietovėje, net 2200 metrų virš jūros lygio. Ušguli ne tik yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bet ir yra aukščiausia gyvenvietė visoje Europoje. Atvykę į Ušguli apsilankysite X a. Lamaria bažnyčioje, o taip pat galėsite pajodinėti žirgais (už papildomą mokestį) (50 GEL).

Po pietų vyksite į Kutaisį - antrą pagal dydį Gruzijos miestą bei vieną iš seniausių pasaulio miestų.

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje/svečių namuose.


5 diena. Skrydis į Lietuvą (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Vakarienė Nacionaliniame parke
Ekskursijos (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Bagažas
Plaukimas valtimi Martvili kanjone (neprivaloma) (15 GEL)
Programoje nenumatytas maitinimas
Skrydis: Vilnius - Kutaisis - Vilnius
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Turėkite omenyje

Skrydis iš Vilniaus į Kutaisio oro uostą nėra įskaičiuotas į pasiūlymo kainą. Skrydis asmeniui į abi puses gali kainuoti nuo 150€. Tik atminkite, kad kuo ankščiau pirksite kelionės bilietus, tuo pigesni jie bus, nes mažėjant laisvų vietų skaičiui lėktuve - kainos kyla.

Kelionės programa gali nežymiai keistis. Pažintinės kelionės į Gruziją metu turėkite patogią avalynę ir geriamojo vandens. Vidutinė oro temperatūra Gruzijoje spalio mėnesį siekia apie +15 laipsnius šilumos, tad nepamirškite su savimi pasiimti ir šiek tiek šiltesnių drabužių.

Planuojantiems savo išlaidas, žinokite, kad 1 euras bus lygus 3.26 Gruzijos Lariams (GEL). Pietūs bei vakarienės restorane kainuoja palyginus pigiai - nuo 10 iki 20 GEL, o jei vakare norėsite pasimėgauti alkoholiniais gėrimais - naminio vyno butelis kainuos tiek pat kiek ir pietūs, o alus parduotuvėje vos 2,5 GEL.

Kaina asmeniui nuo
351
0
Martvili - Ureki - Kolcheti - Mestia - Ušguli - Kutaisis
Įskaičiuota į kainą
Vakarienė Nacionaliniame parke
Ekskursijos (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja