Viena, Austrija

Hotel George Vienna 4*

Kelionės data ir kaina
Visos...
Visos...
2024-03-08 - 2024-03-10 (2 naktys)
Kambarys
Privalumai
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Kambario dydis 24 m²
Privatus vonios kambarys
426
Pusryčiai
Kambario dydis 24 m²
Privatus vonios kambarys
339
2024-03-15 - 2024-03-17 (2 naktys)
Kambarys
Privalumai
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Kambario dydis 24 m²
Privatus vonios kambarys
319
Pusryčiai
Kambario dydis 24 m²
Privatus vonios kambarys
226
Rodyti daugiau datų variantų

Viešbutis

Hotel George Vienna

Vienoje, už 1,1 km nuo Schönbrunn rūmų, įsikūrusiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Hotel George Vienna“ yra bendras poilsio kambarys, restoranas ir baras. Viešbutis yra už 2,8 km nuo Wiener Stadthalle, už 4,9 km nuo Austrijos parlamento ir už 4,9 km nuo Leopoldo muziejaus. Svečiams teikiamos pervežimo ir automobilių nuomos paslaugos.

Visuose viešbučio kambariuose yra rašomieji stalai. Viešbučio „George Vienna“ numeriuose yra vonios kambariai su dušais ir nemokamais higienos reikmenimis bei veikia nemokamas belaidis internetas, o iš kai kurių numerių atsiveria miesto vaizdai. Visuose numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir plaukų džiovintuvai.

„Hotel George Vienna“ svečiai gali mėgautis savitarnos pusryčiais.

Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai, kalbantys vokiškai ir angliškai, mielai suteiks praktinės informacijos apie apylinkes.

Apie kelionę

Prabanga, švara, didelės erdvės, architektūriniai šedevrai ir kultūringi vietiniai - tokiais apibūdinimas pasižymi Austrijos sostinė Viena. Planuojant trumpą kelionę į miestą, patartina aplankyti visus sodus, rūmus ir katedras - jų didybė ir prabanga paliks didelį įspūdį. Svarbiausia Vienoje atsipalaiduoti ir niekur neskubėti, o svetinga ir jaukia atmosfera pasirūpins vietiniai gyventojai.

Ką pamatyti

Austrijos sostinė garsėja savo architektūra, menine kultūra ir istorine praeitimi. Šis miestas yra įsikūręs ant Donau upės kranto ir yra žinomas kaip "Imperialinis miestas", nes jame yra daugybės karališkų rūmų, dvarų ir kitų istorinių pastatų. Viena taip pat yra žinoma kaip muzikos sostinė, nes čia gimė daug garsių kompozitorių, tokių kaip Mozartas, Beethovenas ir Straussas. Mieste yra daug muzikos salių ir operų teatrų, kuriuose galima mėgautis klasikine muzika ir operomis.

Viena taip pat yra puiki vieta apsilankyti muziejų ir galerijų mėgėjams. Šio miesto muziejai turi gausybę unikalių kolekcijų, kurios rodo Vienos istoriją ir kultūrą, tarp jų yra pasaulinio garso Meno istorijos muziejus, Knygų meno muziejus ir daugelis kitų. Kiti lankytini objektai Vienoje apima žymius statinius, tokius kaip Švento Stepono katedra, Hofburgo rūmai ir Šonbrunno rūmai. Taip pat verta pasivaikščioti miesto gatvėmis, kuriose galima pamatyti daugybę istorinių pastatų ir paminklų.

Viena taip pat yra žinoma kaip puiki vieta apsipirkti. Mieste yra daugybės parduotuvių, kuriose galima rasti tiek vietinius, tiek tarptautinius prekių ženklus. Čia yra garsusis Mariahilferstrasse.

Šiame mieste dažnai vyksta muzikos festivaliai, parodos, teatro spektakliai ir daugybė kitų renginių. Vienos balandžio mėnesį yra garsusis Vienos muzikos festivalis, kurio metu galima mėgautis klasikine muzika ir operomis. Šis miestas yra puiki vieta, kur galima mėgautis gyvenimu!

Virtuvė

Viena yra taip pat žinoma kaip puiki vieta, kur galima mėgautis autentiška Austrijos virtuve. Čia yra daugybė garsių restoranų, kavinių ir alaus namų, kuriuose galima ragauti tradicinių austriškų patiekalų, tokių kaip: virtinukai, apelsinų ir migdolų tortas ir daugybė kitų skanių patiekalų.

Transportas

Vienos vietinis transportas yra išplėstas ir efektyvus, įskaitant traukinius, tramvajus ir autobusus. Šiame mieste galima lengvai naudotis visais šiais transporto būdais, kad patogiai pasiektumėte norimus taškus. Vienos viešasis transportas taip pat puikiai tinka turistams, norintiems atrasti miesto lankytinas vietas.

Kelionės organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel George Vienna 4*“
Skrydis: Vilnius - Viena - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
į kainą neįskaičiuota:
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Asmeninės išlaidos
Registruotas bagažas
Kurorto ir miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti

Skrydžių laikai:

09:25 Vilnius - 10:15 Viena

06:25 Viena - 09:20 Vilnius

arba

07:45 Vilnius - 08:35 Viena

11:00 Viena - 13:45 Vilnius

Skrydžių laikai gali keistis. Apie galimus pasikeitimus informuosime artėjant kelionės datai.

Vienos oro uostas nuo miesto yra nutolęs 16 kilometrų, ir yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Į miesto centrą galima atvykti traukiniu. Į patį centrą kursuoja tik vadinamasis CAT traukinys („City Airport Train“). Tačiau tuo atveju, jei norima pasiekti kitą kelionės tikslą, esantį kiek toliau nuo centro, galima pasidomėti ir Railjet ar S7 traukiniu. Minėtasis CAT traukinys yra greičiausia ir patogiausia transporto priemonė Vienoje. Šis traukinys nestoja jokiose kitose stotelėse, todėl vos per 16 minučių atveža į miesto centrą – Wien Mitte. Traukiniai kursuoja kasdien nuo 05:37 iki 23:39 val. kas 30 minučių. Bilietas į vieną pusę asmeniui kainuoja 11 eurų, o perkant iš karto į abi puses – 19 eurų. Bilietus galima įsigyti internetu, tiek ir turizmo informacijos centre, esančiame oro uoste.

Vienos centrą galima pasiekti ir autobusu. Kelionė autobusu į miesto centrą trunka apie 22 minutes, o autobusai kursuoja visą parą. Kelionės autobusu kaina – 8 eurai asmeniui, o turint Vienos lankytojo kortelę (Vienna city card), kelionė kainuos 7 eurus asmeniui. Bilietą galima įsigyti pas vairuotoją.

Taip pat į Vienos miesto centrą galite keliauti taksi, tačiau kelionė gali kainuoti nuo 35 iki 50€.

Lankydamiesi Vienoje, nepraleiskite galimybės paragauti tradicinį šalies štrudelį.

Vienoje pietaujant restorane ar kavinėje, įprasta palikti 10% arbatpinigių.

Kaina asmeniui nuo
213
226
Jau užsakyta 1 kartą
Booking.com vertinimas 8.1 iš 2,424 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje „Hotel George Vienna 4*“
Skrydis: Vilnius - Viena - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
Užsakyti