Jomtien, Tailandas

Pažintinė kelionė į Tailandą su rusakalbiu gidu!

Kelialapio Kaina
Tailandas: skrydžiai, bagažai, pervežimai, viešbučiai, ekskursinė programa ir rusiškai kalbantis gidas
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
13 naktų
2021-10-222021-11-04
Trukmė
13 naktų
2021-10-222021-11-04
1129
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
13 naktų
2021-10-222021-11-04
Trukmė
13 naktų
2021-10-222021-11-04
1129
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Apie pasiūlymą

Tailandas - vien šis žodis piešia egzotišką piešinį mūsų galvose. Neįtikėtino skonio maistas, balto smėlio paplūdimiai, draugiški ir nuolat besišypsantys gyventojai, unikali architektūra ir išskirtinės šventyklos.

Siūlome Jums 14 dienų pažintinę kelionę po Tailandą su rusiškai kalbančiu gidu, aplankant žymiausias vietas, kuri padės atrasti ir įsimylėti šią egzotišką pasaulio vietą.


1 DIENA. Skrydis iš Vilniaus su trumpu persėdimu Stambulo oro uoste. Vilniuje atiduotus lagaminus atsiimsite Bankoke. Skrydis su geriausiomis Europoje oro linijomis Turkish airlines: jo metu galėsite naudotis nemokama multimedijos sistema, įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės, užkandžiai bei gaivieji ir alkoholiniai gėrimai viso skrydžio metu.

2 DIENA. Bankokas.

Atvykimas į Bankoko oro uostą. Jus pasitiks vietinis gidas, su kuriuo privačiu transportu keliausite į Bankoko centrą. Apgyvendinimas viešbutyje Bangkok Chada Hotel (viešbučio nuotraukas rasi čia). Laisvas laikas mieste, kurio metu galite aplankyti naktinį Bankoko turgų, kuris yra vos 5 min pėsčiomis nuo viešbučio, arba apsilankyti netoliese esančiame SO/ Bangkok viešbutyje esančiame Sky bare.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

3 DIENA. Ekskursija Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliaujate į turą po angelų miestu vadinamą Bankoką. Aplankysite žymiausius objektus.

Pradėsite nuo Wat Traimit šventyklos, kurioje saugoma auksinė Budos statula, sverianti net 5,5 t.

Toliau keliaujate į Wat Pho - vieną didžiausių Budos šventyklos kompleksų visame mieste. Čia pamatysite 46 metrų ilgio ir 15 metrų pločio Budos statulą.

Kelionė tęsiasi laivu Chao Phraya upe, kur aplankysite Wat Arun, dar kitaip vadinamą Aušros šventyla, kuri išsiskiria iš kitų Bankoko šventyklų savo dizainu: ji pastatyta iš spalvingai dekoruotų bokštų, į kuriuos žiūrint iš toli, atrodo, kad šventykla stovi ant vandens. 

Pietūs vietiniame restorane. Po jų, kelionė atgal į viešbutį ir likusi dienos dalis - laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

4 DIENA. Laisva diena Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Bankoke, kurios metu galėsite mėgautis poilsiu prie baseino,kuris yra ant viešbučio stogo. Taip pat aplankyti didžiausią Chatuchak market miesto turgų (patariame čia apsipirkti, dėl didžiulio pasirinkimo ir gerų kainų) arba užsisakyti papildomas vietinių gidų siūlomas ekskursijas.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

5 DIENA. Kačanaburio provincija.

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas ir kelionė į Kačanaburio regioną, kuris žinomas dėl laukinės gamtos, žalių kalvų, krioklių, nacionalinių parkų - puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams. Pakeliuj užsuksime į plaukiojantį turgų - Damnaen Saduak.

Kelionės metu aplankysite per Kwai upę nutiestą žymų tiltą, kuris vadinamas mirties keliu. Susipažinsite su šios vietos istorija ir pasimėgausite atsiveriančiais vaizdais.

Atvykstate į Sweet Garden River Kwai Resort viešbutį (viešbučio nuotraukas rasite čia), kuris pastatytas ant vandens! Jūsų laukia poilsis po ilgos kelionės ir egzotiška tailandietiška vakarienė.

Nakvynė viešbutyje Sweet Garden River Kwai Resort.

6 DIENA. Kačanaburio provincija - Pataja 

Pusryčiai viešbutyje. Po jų galėsite išbandyti plaukimą mediniu plaustu, pasileidžiant kartu su upės srove (pramoga truks apie valandą laiko). Grįžtame į viešbutį.

Atsisveikinimas su viešbučiu ir išvykimas prie įžymiųjų terminių versmių, kurios garsios savo gydomosiomis savybėmis ir yra Kančanaburi provincijos pasididžiavimas. Toliau pasieksime Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Taip pat už papildomą mokestį (~700 batų = ~20 EUR) galėsite ant dramblių pakeliauti po džiunglių tankumynus.

Toliau keliausite iki garsiosios upės Kwai, kur trumpam panirsite į XX a. vidurio istoriją ir sužinosite „Mirties kelio” atsiradimo istoriją. Čia aplankysite ir arbatos namelį su milžiniška arbatos kolekcija, kur galėsite sau ar artimiesiems išsirinkti tikrai egzotiškų dovanų iš šių atostogų Tailande.

Po aktyvių dienos pramogų keliausite į Patają. Atkreipkite dėmesį, kad šią dieną jūsų laukia ilga kelionė.

Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya (viešbučio nuotraukas rasite čia).

Nakvynė Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya viešbutyje.

7 DIENA. Laisva diena Patajoje.

Pusryčiai viešbutyje. Visą dieną laisvas laikas Patajoje, kurio metu galėsite mėgautis poilsiu prie baseino arba pasirinkti papildomas ekskursijas su vietiniais gidais. Savarankiškai galite keliauti į Ko Lang salą (reikia keltis laivu iš Patajos uosto, jį pasieksite vietiniu taksi arba tuk tuk'u).

Vakare siūlome apsilankyti žymiojoje Walking Street Patajos centre. Tai išskirtinė naktinio gyvenimo gatvė, kur jūsų laukia įvairiausių pramogų. Čia galėsite pamatyti ir žymųjį Ping Pong Show.

Nakvynė viešbutyje Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya.

8 DIENA. Pataja - Ko Čang

Pusryčiai. Kelionė į Ko Čang salą (kelionės trukmė ~04:30 ir kelionė keltu ~30 min). Sala pripažinta paskutine rojaus sala pietryčių Azijoje. Ko Čang rojus seniai populiarus tarp žmonių, kurie nori pailsėti nuo didelių miestų, beribių minių ir šurmulio. Šioje saloje paplūdimiuose gausu restoranų, kavinių, kur vakarais vyksta įvairūs pasirodymai, o dienos metu galėsite pasisupti ant palmėse pakabintų sūpynių. Salos paplūdimių vaizdas lyg iš atviruko.

Norintiems daugiau nuotykių, siūlome 3 - 4 valandų žygį iki Khlong Plu krioklių. O savarankiškam keliavimui saloje siūlome nuomotis motorolerį (apie visas draudimo galimybes pranešime prieš kelionę).

Įsikūrus Chai Chet Resort viešbutyje (viešbučio nuotraukas rasite čia) Ko Čange turėsite laisvą laiką poilsiui paplūdimyje.

Nakvynė Chai Chet Resort viešbutyje.

9 - 11 DIENOS. Laisvas laikas Ko Čange.

Pusryčiai viešbutyje. Trys laisvos dienos Ko Čange, kur galėsite ilsėtis prie baseino arba paplūdimiuose, naudotis vietinių gidų siūlomomis paslaugomis, įsigyti papildomas ekskursijas (labiausiai rekomenduojame įsigyti 5 salų turą, kurio metu galėsite mėgautis įspūdingais vaizdais. Nepamirškite savo kamerų!).

Būtinai skirkite bent vieną dieną ir apsilankykite saloje esančiame Long Beach paplūdimyje. Tai vienas atokiausių, bet gražiausių paplūdimių saloje.

12 DIENA. Pervežimas į Bankoką.

Pusryčiai viešbutyje. Prieš paskutinę kelionės dieną grįžtame į Bankoką, kad galėtume gerai pailsėti prieš skrydį atgal į Lietuvą ir nereikėtų paaukoti visos dienos keliaujant iš Ko Čango į oro uostą ir tada skrydis. Bankoke dar turėsite laiko įsigyti tai, ko nespėjote kelionės metu.

Atvykimas, įsiregistravimas Bangkok Chada Hotel viešbutyje. Paskutinė naktis Bankoke.

Nakvynė viešbutyje Bangkok Chada Hotel.

13 DIENA. Pervežimas į oro uostą.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio. Pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis.

14 DIENA. Grįžimas į Vilnių.


Jeigu norite užsisakyti kelionę, spauskite UŽSAKYTI ir toliau jūsų laukia šie žingsniai:
 • Įveskite keleivių vardus/pavardes bei gimimo datas;
 • Jei keliaujate su vaikais, įvedus jų gimimo datas, sistema automatiškai parodys, ar jiems taikoma nuolaida;
 • Papildomai galite užsakyti medicininių išlaidų draudimą kelionės metu ir Vilniaus oro uosto verslo klubo paslaugą.
 • Tedo.lt komanda pasirūpins visomis Jūsų kelionės detalėmis ir check-in’ais. Kelionės sutartį atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.

Jeigu pageidaujate kitos kelionės datos, jas galite rinktis čia:

2021-11-12 - 2021-11-25

2021-11-26 - 2021-12-09

2022-01-28 - 2022-02-10

2022-02-18 - 2022-03-03

2022-03-25 - 2022-04-07

Kelionės organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
į kainą neįskaičiuota:
Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Kurorto/miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti
 • Skrydžių laikai gali nežymiai kisti - juos patikslinsime 2-3 d. prieš kelionę. Tedo.lt už skrydžių laikų pasikeitimą neatsako.
 • Kelionės organizatorius taip pat neatsako už kelionės metu įvykusias neplanuotas aplinkybes (gamtos reiškiniai, stichijos, įvairios politinės aplinkybės ir pan.). Tokiu atveju gali keistis kelionės programa, išvykimai, apgyvendinimas, už kurių išlaidas atsako patys keliautojai.
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikai gali nežymiai keistis.
 • Viešbučiai gali keistis į panašius tos pačios kategorijos arba geresnius.
 • Nesusirinkus minimaliam turistų skaičiui (10 keliautojų), kelionės organizatorius pasilieka teisę atšaukti kelionę. Apie kelionės atšaukimą kelionės organizatorius įsipareigoja informuoti keliautoją likus ne mažiau kaip 14 kalendorinių dienų iki išvykimo.
 • Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Nuo 2019 m. balandžio 14 d. LR piliečiams, vykstantiems į Tailandą turizmo tikslais iki 30 dienų, galioja bevizis rėžimas ir viza yra nereikalinga.
 • Planuodami keistis pinigus, žinokite, jog Tailando valiuta - Tailando batas. 1 euras bus lygus 33.69 THB.
 • Nepamirškite, jog draudžiama iš Tailando išvežti Budos atvaizdus ir antikvarinius daiktus.
 • Privalomų skiepų keliaujant į Tailandą nėra, tačiau jei jaudinatės dėl skiepų, čia rasite visą informaciją apie rekomenduojamus skiepus. Taip pat iš anksto pasirūpinkite savo individualia vaistinėle.
 • Vidutinė oro temperatūra Tailande spalio mėnesį +29°C.
 • Dėmėsio! Šioje kelionėje viza nėra reikalinga, tačiau ši nuostata gali keisti. Viza (jei bus reikalinga) nėra įskaičiuota į paketo kainą.

Ką pamatyti

Tailandas yra itin spalvinga šalis, kurios kultūra gali būti kiek neįprasta europiečiui. Štai keletas dalykų, kurie padės labiau susipažinti su šia egzotiškos šalies kultūra ir pasiruošti ten laukiantiems nuotykiams.

Ilgiausias pasaulyje miesto pavadinimas

Jeigu manote, kad Tailando sostinės – Bankoko – pavadinimas yra Bankokas, labai klystate. Oficialus ir pilnas šio miesto pavadinimas yra Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosim Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit. Dėl savo ilgumo šis pavadinimas įtrauktas į pasaulio Ginesų rekordų knygą. Lietuviškai jis skambėtų panašiai į: Angelų miestas, didis miestas nemirtingųjų, Puikus devynių brangakmenių miestas, karalystės miestas, Karaliaus rūmų miestas, miestas įkurtas Visvakarman Indra’s Behest.

Tailando simbolis - Tuk tuk'as

Tuk tuk'as yra neoficialus Tailando simbolis, kurį visada prisiminsite, jei bent kartą lankėtės šioje šalyje. Tai atvira triratė motorinė priemonė, kurioje gali keliauti iki trijų žmonių. Azijos šalyse toks keliavimo būdas itin populiarus, tačiau faktas - pirmieji Tuk tuk'ai buvo sukurti Tailande. Iki dabar Tailandas vis dar išlieka geriausias šios transporto priemonės gamintojas. Tuk tuk'as nuo kitų transporto priemonių išsiskiria savo itin spalvingu dizainu, o kelionė atviroje transporto priemonėje - puiki galimybė iš arti pajusti didžiulių miestų šurmulį. Tiesa, kelionė Tuk tuk'u tikrai nėra pigesnė nei taksi ar privačiu automobiliu, tačiau patirtis neįkainojama ir lankantis Tailande privalu tai išbandyti.

Karalius Tailande lyg Dievas

Vienas dalykas, kurio tikrai neturėtumėte daryti Tailande - tai nepagarbiai kalbėti apie Tailando karalių ir šalies karališkąją šeimą. Čia su jais privaloma elgtis su didžiausia pagarba, antraip galite būti nuteisti. Tailando baudžiamojo kodekso 122 straipsnyje rašoma, kad tas, kuris „niekina, įžeidinėja arba grasina karaliui, karalienei, įpėdinui“, gali būti nuteistas laisvės atėmimo bausme nuo 3 iki 15 metų. Tailande su karaliumi yra elgiamasi lyg su Dievu ir nors tai gali pasirodyti kiek neįprasta ar net juokinga, geriau laikykit liežuvį už dantų ir nesivelkite į diskusijas apie tai su vietiniais.

Kaina asmeniui nuo
1129
0
14 dienų pažintinė kelionė: Bankokas - Upė Kwai - Pataja - Ko Chang sala
Įskaičiuota į kainą
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Pasiūlymas nebegalioja