Bankokas, Tailandas

15 dienų pažintinė kelionė į Tailandą su skrydžiu iš Vilniaus (Kinų Naujieji metai)!

Kelialapio Kaina
Tailandas: skrydžiai, bagažai, pervežimai, viešbučiai, ekskursinė programa ir rusiškai kalbantis gidas
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
15 naktų
2022-01-242022-02-08
Trukmė
15 naktų
2022-01-242022-02-08
1599
Pirma įmoka tik199
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
15 naktų
2022-01-242022-02-08
Trukmė
15 naktų
2022-01-242022-02-08
2049
Pirma įmoka tik199
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Oro kondicionierius
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

Šventiškas pasiūlymas egzotiškoms atostogoms Tailande - kviečiame Jus į 15 dienų pažintinę kelionę po Tailandą su rusiškai kalbančiu gidu, aplankant žymiausias vietas, kurios padės atrasti ir įsimylėti šią išskirtinę pasaulio vietą. Atostogautojų laukia skrydis iš Vilniaus, ekskursijos rusų kalba, apgyvendinimas ir maitinimas Bankoke, Patajoje, Ko Chang saloje.

1 DIENA. Bankokas.

Skrydis iš Vilniaus su trumpu persėdimu Stambulo oro uoste. Vilniuje atiduotus lagaminus atsiimsite Bankoke. Skrydis su geriausiomis Europoje oro linijomis Turkish airlines: jo metu galėsite naudotis nemokama multimedijos sistema, įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės, užkandžiai bei gaivieji ir alkoholiniai gėrimai viso skrydžio metu.

Atvykimas į Bankoko oro uostą ir paketas „Test & Go“. Atvykimo į Bankoką dieną būsite pervežti tiesiai į patvirtintą karantino sąlygų Furamaxclusive Sathorn viešbutį, kuriame atliksite PGR testą. Patvirtinus testo rezultatus, svečiai gali atsipalaiduoti, vykti pasivaikščioti į miestą ir apsistoti tame pačiame viešbutyje iki išvykimo į Bankoką.

2 DIENA. Laisva diena Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Jus pasitiks vietinis gidas ir Tedo.lt atstovas iš Lietuvos, su kuriuo privačiu transportu keliausite į Bankoko centrą, viešbutį - Trang Hotel Bangkok (viešbučio nuotraukas rasi čia).

Turėsite laisvą dieną Bankoke, kurios metu, galėsite mėgautis poilsiu prie baseino arba, padedant grupės vadovui iš Lietuvos leistis į spalvingus prekybos centrus, aplankyti didžiausią Chatuchak market miesto turgų (patariame čia apsipirkti, dėl didžiulio pasirinkimo ir gerų kainų) arba užsisakyti papildomas vietinių gidų siūlomas ekskursijas.

Nakvynė viešbutyje Trang Hotel Bangkok.

3 DIENA. Ekskursija Bankoke - miesto šventyklų turas.

Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliaujate į turą po angelų miestu vadinamą Bankoką. Aplankysite žymiausius objektus.

Pradėsite nuo Wat Traimit šventyklos, kurioje saugoma auksinė Budos statula, sverianti net 5,5 t.

Toliau keliaujate į Wat Pho - vieną didžiausių Budos šventyklos kompleksų visame mieste. Čia pamatysite 46 metrų ilgio ir 15 metrų pločio Budos statulą.

Pietūs vietiniame restorane. Kelionė tęsiasi laivu Chao Phraya upe, kur aplankysite Wat Arun, dar kitaip vadinamą Aušros šventyla, kuri išsiskiria iš kitų Bankoko šventyklų savo dizainu: ji pastatyta iš spalvingai dekoruotų bokštų, į kuriuos žiūrint iš toli, atrodo, kad šventykla stovi ant vandens. 

Kelionė atgal į viešbutį ir likusi dienos dalis - laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Trang Hotel Bangkok.

4 DIENA. Kačanaburio provincija.

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas ir kelionė į Kačanaburio regioną, kuris žinomas dėl laukinės gamtos, žalių kalvų, krioklių, nacionalinių parkų - puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams. Pakeliuj užsuksime į plaukiojantį turgų - Damnaen Saduak, kuriame būsite pavaišinti atogrąžų vaisių užkandžiais.

Kelionės metu aplankysite per Kwai upę nutiestą žymų tiltą, kuris vadinamas mirties keliu. Susipažinsite su šios vietos istorija ir pasimėgausite atsiveriančiais vaizdais.

Atvykstate į Sweet Garden River Kwai Resort viešbutį (viešbučio nuotraukas rasite čia), kuris pastatytas ant vandens! Jūsų laukia poilsis po ilgos kelionės ir egzotiška tailandietiška vakarienė.

Nakvynė viešbutyje Sweet Garden River Kwai Resort.

5 DIENA. Kačanaburio provincija - Pataja 

Pusryčiai viešbutyje. Po jų galėsite išbandyti plaukimą mediniu plaustu, pasileidžiant kartu su upės srove (pramoga truks apie valandą laiko). Grįžtame į viešbutį.

Atsisveikinimas su viešbučiu ir išvykimas prie įžymiųjų terminių versmių, kurios garsios savo gydomosiomis savybėmis ir yra Kančanaburi provincijos pasididžiavimas. Toliau pasieksime Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais.

Toliau keliausite iki garsiosios upės Kwai, kur trumpam panirsite į XX a. vidurio istoriją ir sužinosite „Mirties kelio” atsiradimo istoriją. Čia aplankysite ir arbatos namelį su milžiniška arbatos kolekcija, kur galėsite sau ar artimiesiems išsirinkti tikrai egzotiškų dovanų iš šių atostogų Tailande.

Po aktyvių dienos pramogų keliausite į Patają. Atkreipkite dėmesį, kad šią dieną jūsų laukia ilga kelionė.

Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Oakwood Journeyhub Hotel (viešbučio nuotraukas rasite čia).

Nakvynė Oakwood Journeyhub Hotel viešbutyje.

6 DIENA. Laisva diena Patajoje.

Pusryčiai viešbutyje. Visą dieną laisvas laikas Patajoje, kurio metu galėsite mėgautis poilsiu prie baseino arba kartu su Tedo.lt atstovu iš Lietuvos išsirinkti papildomas ekskursijas su vietiniais gidais. Grupės vadovas atskleis, kaip lengvai galite nukeliauti į Ko Lang salą (reikia keltis laivu iš Patajos uosto, jį pasieksite vietiniu taksi arba tuk tuk'u).

Vakare siūlome apsilankyti žymiojoje Walking Street Patajos centre. Tai išskirtinė naktinio gyvenimo gatvė, kur jūsų laukia įvairiausių pramogų. Čia galėsite pamatyti ir žymųjį Ping Pong Show. Visos dienos metu galėsite konsultuotis su grupės vadovu iš Lietuvos.

Nakvynė viešbutyje Oakwood Journeyhub Hotel.

7 DIENA. Pataja - Ko Čang

Pusryčiai ir išsiregistravimas. Kelionė į Ko Čang salą (kelionės trukmė ~04:30 ir kelionė keltu ~30 min). Sala pripažinta paskutine rojaus sala pietryčių Azijoje. Ko Čang rojus seniai populiarus tarp žmonių, kurie nori pailsėti nuo didelių miestų, beribių minių ir šurmulio. Šioje saloje paplūdimiuose gausu restoranų, kavinių, kur vakarais vyksta įvairūs pasirodymai, o dienos metu galėsite pasisupti ant palmėse pakabintų sūpynių. Salos paplūdimių vaizdas lyg iš atviruko.

Norintiems daugiau nuotykių, siūlome 3 - 4 valandų žygį iki Khlong Plu krioklių. Jei keliautumėte po salą savarankiškai, siūlome nuomotis motorolerį (apie visas draudimo galimybes pranešime prieš kelionę).

Įsikūrus Kacha Resort & Spa Koh Chang viešbutyje (viešbučio nuotraukas rasite čia) Ko Čange turėsite laisvą laiką poilsiui paplūdimyje.

Nakvynė Kacha Resort & Spa Koh viešbutyje.

8 - 12 DIENOS. Laisvas laikas Ko Čange.

Pusryčiai viešbutyje. Trys laisvos dienos Ko Čange, kur galėsite ilsėtis prie baseino arba paplūdimiuose, naudotis vietinių gidų siūlomomis paslaugomis, įsigyti papildomas ekskursijas - mūsų vadovas padės išsirinkti įdomiausias atrakcijas (labiausiai rekomenduojame įsigyti 5 salų turą, kurio metu galėsite mėgautis įspūdingais vaizdais. Nepamirškite savo kamerų!)

Būtinai skirkite bent vieną dieną ir apsilankykite saloje esančiame Long Beach paplūdimyje. Tai vienas atokiausių, bet gražiausių paplūdimių saloje.

Nakvynė Kacha Resort & Spa Koh viešbutyje.

13 DIENA. Pervežimas į Bankoką.

Pusryčiai viešbutyje. Prieš paskutinę kelionės dieną grįžtame į Bankoką, kad galėtume gerai pailsėti prieš skrydį atgal į Lietuvą ir nereikėtų paaukoti visos dienos keliaujant iš Ko Čango į oro uostą ir tada skrydis. Bankoke dar turėsite laiko įsigyti tai, ko nespėjote kelionės metu.

Atvykimas, įsiregistravimas Bangkok Chada Hotel viešbutyje. Paskutinė naktis Bankoke.

Nakvynė viešbutyje Trang Hotel Bangkok.

14 DIENA. Pervežimas į oro uostą.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio. Pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis.

15 DIENA. Grįžimas į Vilnių.

Kyla papildomų klausimų prieš rezervuojant datą? Laukiame Jūsų užklausų tel. nr. +370 650 26644

Jeigu norite užsisakyti kelionę, spauskite UŽSAKYTI ir toliau jūsų laukia šie žingsniai:

- Įveskite keleivių vardus/pavardes bei gimimo datas.

- Alternatyvias turo datas rasite Tedo puslapyje.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
į kainą neįskaičiuota:
Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Dėl COVID - 19:

Visi keliautojai į Tailandą privalo iš anksto užregistruoti savo atvykimą svetainėje čia ir būti pasirengę prieš kelionę parodyti savo registraciją sveikatos kontrolės pareigūnui. Nuo 2021 m. spalio 1 d. visiems keliaujantiems į Tailandą yra leista atvykti tik šiomis sąlygomis:

- Esate praėjęs pilną vakcinacijos kursą. Tailando sveikatos ministerijos patvirtintų vakcinų sąrašą rasite čia, o Pasaulio sveikatos organizacijos patvirtintų vakcinų sąrašą rasite čia.

- Pasveikę nuo COVID-19 privalo turėti tai įrodantį dokumentą, kuris išduotas per pastaruosius 3 mėnesius ir vakcinacijos pažymėjimą su bent viena patvirtintos vakcinos doze likus ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės datos.

- Visi lankytojai griežtai privalo laikytis atsargumo priemonių: laikytis atstumo, dėvėti kaukės, plauti rankas, tikrinti temperatūros, testuotis nuo COVID-19 ir laikytis perspėjimo programėlės nurodymų. Kaukės visada turi būti dėvimos viešose vietose ir visose transporto priemonėse su 2 ar daugiau keleivių.

Detali informacija apie apribojimus Tailande pandemijos metu nuolat atnaujinama Tedo.lt puslapyje čia.

Atkreipkite dėmesį:

Programoje nurodyti viešbučiai gali keistis, priklausomai nuo užimtumo ar kitų nepalankių aplinkybių. Atsitikus tokiam atvejui, apgyvendinimo įstaigos bus keičiamos į tos pačios arba aukštesnės klasės viešbučius.

Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Planuodami keistis pinigus, žinokite, jog Tailando valiuta - Tailando batas. 1 euras bus lygus 33.69 THB.

Nepamirškite, jog draudžiama iš Tailando išvežti Budos atvaizdus ir antikvarinius daiktus.

Privalomų skiepų keliaujant į Tailandą nėra, tačiau jei jaudinatės dėl skiepų, čia rasite visą informaciją apie rekomenduojamus skiepus. Taip pat iš anksto pasirūpinkite savo individualia vaistinėle.

Vidutinė oro temperatūra Tailande sausio mėnesį +29°C.

Paspaudę UŽSAKYTI papildomai galėsite įsigyti šias paslaugas: medicininių išlaidų draudimą, Vilniaus oro uosto verslo klubo paslaugas.

Ką pamatyti

Tailandas yra itin spalvinga šalis, kurios kultūra gali būti kiek neįprasta europiečiui. Štai keletas dalykų, kurie padės labiau susipažinti su šia egzotiškos šalies kultūra ir pasiruošti ten laukiantiems nuotykiams.

Karalius Tailande lyg Dievas

Vienas dalykas, kurio tikrai neturėtumėte daryti Tailande - tai nepagarbiai kalbėti apie Tailando karalių ir šalies karališkąją šeimą. Čia su jais privaloma elgtis su didžiausia pagarba, antraip galite būti nuteisti. Tailando baudžiamojo kodekso 122 straipsnyje rašoma, kad tas, kuris „niekina, įžeidinėja arba grasina karaliui, karalienei, įpėdinui“, gali būti nuteistas laisvės atėmimo bausme nuo 3 iki 15 metų. Tailande su karaliumi yra elgiamasi lyg su Dievu ir nors tai gali pasirodyti kiek neįprasta ar net juokinga, geriau laikykit liežuvį už dantų ir nesivelkite į diskusijas apie tai su vietiniais.

Spalvos Tailande

Pagal senąsias ikibudistinio tikėjimo tradicijas Tailande yra itin svarbios spalvos. Kiekviena savaitės diena turi sėkmę ir nesėkmę žadančias spalvas. Todėl nenustebkite, jei, pavyzdžiui, pirmadienį sutiksite daugybę vietinių, kurie dėvi geltonos spalvos marškinėlius: taip rodoma pagarba tai diena, kai gimė karalius. Nesėkminga spalva tą dieną yra laikoma raudona. Tuo pačiu geltona spalva pirmadienį yra garbinamas mėnulis ir deivė Chandra.

Salos Tailande

Tailande yra apie 1430 salų! Išsirinkti, kurią aplankyti, tikrai turėtų būti sunku. Daugelis salų vis dar yra negyvenamos ir sunkiai pasiekiamos, tačiau vystantis turizmui ir Tailandui tampant vis populiaresne atostogų kryptimi, daugėja įspūdingų salų, kuriose turistai gali mėgautis išskirtiniu poilsiu. Štai kelios populiariausios Tailando salos: Koh Lipe, Koh Tao, Phi Phi, Koh Samui, Koh Tao, Puketas ir Koh Chang. Koh Tao sala mylima nardytojų ir vandens pramogų mylėtojų, Koh Samui - dažniausiai ją renkasi jaunavedžiai praleisti medaus mėnesį, o Koh Chango sala išsiskiria tuo, kad ji pasislėpusi džiunglėse: čia galėsite pamatyti įspūdingus vandens krioklius, koralinius rifus, o balto smėlio paplūdimys primins pasaką.

Kaina asmeniui nuo
1599
Pirma įmoka tik 199
Jau užsakyta 2 kartus
15 dienų pažintinė kelionė: Bankokas - Upė Kwai - Pataja - Ko Chang sala
Įskaičiuota į kainą
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Užsakyti