Ką pamatyti / Turkija

Rasta rezultatų: 5
Paskelbta: 2017-06-05

Daug pasakoti apie Turkiją nereikia! Užtenka vieną kartą pabuvoti šioje šalyje ir, neabejojame, norėsite čia grįžti vėl ir vėl. Dalinamės su Jumis gido keliautojams šioje šalyje pirmąja dalimi, nes pramogų ir grožio akims atostogaujant niekada nebus per daug!

Ką aplankyti Turkijoje
Paskelbta: 2017-06-16

Pirmojoje "Ką pamatyti Turkijoje?" dalyje rasite turistams rekomenduojamų aplankyti vietų šešetuką. Tačiau tai - tikrai ne viskas! Tad tęsiame kelionę po gražiausias šios šalies vietas, nes kiekvienos atostogos nusipelno nuostabių akimirkų, o kas gi kitas jas suteiks, jei ne pamatytų grožybių visuma?

Ką aplankyti Stambule
Paskelbta: 2017-06-16

Atostogaujant Stambule yra lengva pasiklysti tarp mirguliuojančių parduotuvių. Kad taip neįvyktų, siūlome keletą svarbiausių vietą ką pamatyti Stambule.

Paskelbta: 2017-06-16

Atostogose, norint išnaršyti šalį ir pamatyti jos grožį, yra geriausia automobiliu. Pateikiame įdomiausius maršrutus atsotogaujant Turkijoje su automobiliu.

Turkijos kurortas Alanija
Paskelbta: 2017-06-16

Alanija - vienas iš turistų itin pamėgtų kurortų Turkijoje. Jei susikrovėte lagaminus ir rengiatės čia atostogauti, ar vis dar svarstote ir klausiate, ar verta? Atsiverskite šį kelionės gidą. Čia rasite viską, kas svarbiausia, keliaujant šia kryptimi.