Ką pamatyti / Ispanija

Rasta rezultatų: 11
Paskelbta: 2017-11-19

Laukinė Kosta Bravos pakrantė Ispanijoje turistus traukia išskirtiniais laukiniais paplūdimiais, kuriuose privalai apsilankyti.

Paskelbta: 2017-07-18

Atostogų kurortas - Alikantė, neatsiginantis poilsiautojų dėmesio. Saulė, žydras vanduo ir daugybė veiklos ir lankytinų vietų! Kelionė po Alikantę prasideda jau dabar!

Ką pamatyti Ispanijos kurorte Alikantėje
Paskelbta: 2017-06-16

Nuostabioji Alikantė! Daug žodžių apie Ispanijos kurortus tikrai nereikia. Veikla ir lankytini objektai kalba patys už save. O tam, kad per savo atostogas pamatytumėte kuo daugiau kelionių agentūra "Tedo.lt" dalinasi su Jumis patarimais, ką pamatyti Alikantėje! Antroji gido keliautojams dalis jau čia!

Populiariausi viešbučiai Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Atostogose visada norisi gyventi nebrangiame, tačiau prabangiame viešbutyje, todėl siūlome keletą populiariausių ir geriausių viešbučių Tenerifėje.

Ispanijos kurortinis uostamiestis Malaga
Paskelbta: 2017-06-13

Žavingieji Ispanijos miestai! Malaga vienas iš tokių! Kelionių agentūra "Tedo.lt" leidosi į nepamirštamus įspūdžius dovanojančių vietų ir veiklų Malagoje paieškas! Nuostabias akimirkos, kurias poilsiautojams pažers šis miestas, atsiminsite ilgai!

Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Gran Kanarija
Paskelbta: 2017-06-16

Gran Kanarija - trečia didžiausia sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne! Susirengėte čia atostogauti? Žvilgtelėkite į patarimus. Tikimės, jog jie bus naudingi ir padovanos dar daugiau nuostabių akimirkų!

Ką pamatyti Kanarų saloje Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Kanarų salos žavi dažną keliautoją. Viena iš tokių - it magnetas turistus traukianti Tenerifė. Parengėme Jums išsamų kelionės gidą, kurį perskaitę suprasite, jog ši sala turi ką pasiūlyti visiems, pasirinksiantiems praleisti atostogas joje.

Toledas yra miestas Ispanijoje, Kastilijoje
Paskelbta: 2017-06-16

Šį kartą savo skaitytojams pateikiame Toledo, miesto Ispanijoje, gidą. Jis - vienas iš istorijos ir kultūros centrų šalyje. Kadaise Toledas buvo vestgotų Ispanijos karalystės sostine. Tad dabar apie tai, ką verta pamatyti, čia atvykus.

Paskelbta: 2017-06-18

Tedo.lt komanda parengė Jums trumpą aprašą, ką veikti nuostabiajame Ispanijos mieste - Barselonoje. | Tedo.lt

Ispanijos miestas Benidormas
Paskelbta: 2017-06-18

Keliaujantiems į Benidormo miestą prie Ispanijos krantų turėtų praversti šis patarimų gidas. Atsivertę neapsiriksite! Juk vietų, semtis įspūdžiams atostogų metu, niekada nebūna per daug! | Tedo.lt.

Kanarų sala Fuerteventūra
Paskelbta: 2017-06-18

Fuerteventūra - viena iš turistų itin pamėgtų Kanarų salų. Šiame virtualiame kelionės gide sudėjome ne tik įdomiausias vietas bei veiklas, bet ir tikrą "Tedo.lt" komandos nario Tado patirtį viešint Fuerteventūroje. | Tedo.lt.