Ką pamatyti / Ispanija

Rasta rezultatų: 10
Paskelbta: 2017-07-18

Atostogų kurortas - Alikantė, neatsiginantis poilsiautojų dėmesio. Saulė, žydras vanduo ir daugybė veiklos ir lankytinų vietų! Kelionė po Alikantę prasideda jau dabar!

Ką pamatyti Ispanijos kurorte Alikantėje
Paskelbta: 2017-06-16

Nuostabioji Alikantė! Daug žodžių apie Ispanijos kurortus tikrai nereikia. Veikla ir lankytini objektai kalba patys už save. O tam, kad per savo atostogas pamatytumėte kuo daugiau kelionių agentūra "Tedo.lt" dalinasi su Jumis patarimais, ką pamatyti Alikantėje! Antroji gido keliautojams dalis jau čia!

Populiariausi viešbučiai Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Vienas iš populiariausių maršrutų visais metų laikais, kurio link keliauja tūkstančiai turistų, yra Ispanijos vulkaninė Kanarų sala Tenerifė, kurios krantus skalauja Atlanto vandenynas. Ji žavi ištisus metus išliekančiu nepriekaištingu klimatu bei išskirtine gamta. Vienas iš nuostabiausių gamtos kūrinių – Teidės ugnikalnis, laikomas aukščiausiu kalnu Atlanto vandenyne. Taigi, saloje tikrai yra ką pamatyti, o mes Jums pateikiame sąrašą vietų, kuriose geriausia apsistoti atostogų metu.

Ispanijos kurortinis uostamiestis Malaga
Paskelbta: 2017-06-13

Žavingieji Ispanijos miestai! Malaga vienas iš tokių! Kelionių agentūra "Tedo.lt" leidosi į nepamirštamus įspūdžius dovanojančių vietų ir veiklų Malagoje paieškas! Nuostabias akimirkos, kurias poilsiautojams pažers šis miestas, atsiminsite ilgai!

Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Gran Kanarija
Paskelbta: 2017-06-16

Gran Kanarija - trečia didžiausia sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne! Susirengėte čia atostogauti? Žvilgtelėkite į patarimus. Tikimės, jog jie bus naudingi ir padovanos dar daugiau nuostabių akimirkų!

Ką pamatyti Kanarų saloje Tenerifėje
Paskelbta: 2017-06-16

Kanarų salos žavi dažną keliautoją. Viena iš tokių - it magnetas turistus traukianti Tenerifė. Parengėme Jums išsamų kelionės gidą, kurį perskaitę suprasite, jog ši sala turi ką pasiūlyti visiems, pasirinksiantiems praleisti atostogas joje.

Toledas yra miestas Ispanijoje, Kastilijoje
Paskelbta: 2017-06-16

Šį kartą savo skaitytojams pateikiame Toledo, miesto Ispanijoje, gidą. Jis - vienas iš istorijos ir kultūros centrų šalyje. Kadaise Toledas buvo vestgotų Ispanijos karalystės sostine. Tad dabar apie tai, ką verta pamatyti, čia atvykus.

Paskelbta: 2017-06-18

Tedo.lt komanda parengė Jums trumpą aprašą, ką veikti nuostabiajame Ispanijos mieste - Barselonoje. | Tedo.lt

Ispanijos miestas Benidormas
Paskelbta: 2017-06-18

Keliaujantiems į Benidormo miestą prie Ispanijos krantų turėtų praversti šis patarimų gidas. Atsivertę neapsiriksite! Juk vietų, semtis įspūdžiams atostogų metu, niekada nebūna per daug! | Tedo.lt.

Kanarų sala Fuerteventūra
Paskelbta: 2017-06-18

Fuerteventūra - viena iš turistų itin pamėgtų Kanarų salų. Šiame virtualiame kelionės gide sudėjome ne tik įdomiausias vietas bei veiklas, bet ir tikrą "Tedo.lt" komandos nario Tado patirtį viešint Fuerteventūroje. | Tedo.lt.