Bankokas, Tailandas

Pažintinės 14 d. atostogos Tailande!

Kelialapio Kaina
Tailandas: skrydžiai, bagažai, pervežimai, viešbučiai, ekskursinė programa ir rusiškai kalbantis gidas0
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
13 naktų
2021-11-122021-11-25
Trukmė
13 naktų
2021-11-122021-11-25
1129
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
13 naktų
2021-11-122021-11-25
Trukmė
13 naktų
2021-11-122021-11-25
1129
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

Tailandas - vien šis žodis piešia egzotišką piešinį mūsų galvose. Neįtikėtino skonio maistas, balto smėlio paplūdimiai, draugiški ir nuolat besišypsantys gyventojai, unikali architektūra ir išskirtinės šventyklos.

Siūlome Jums 14 dienų pažintinę kelionę po Tailandą su rusiškai kalbančiu gidu, aplankant žymiausias vietas, kuri padės atrasti ir įsimylėti šią egzotišką pasaulio vietą.


1 DIENA. Skrydis iš Vilniaus su trumpu persėdimu Stambulo oro uoste. Vilniuje atiduotus lagaminus atsiimsite Bankoke. Skrydis su geriausiomis Europoje oro linijomis Turkish airlines: jo metu galėsite naudotis nemokama multimedijos sistema, įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės, užkandžiai bei gaivieji ir alkoholiniai gėrimai viso skrydžio metu.

2 DIENA. Bankokas.

Atvykimas į Bankoko oro uostą. Jus pasitiks vietinis gidas, su kuriuo privačiu transportu keliausite į Bankoko centrą. Apgyvendinimas viešbutyje Bangkok Chada Hotel (viešbučio nuotraukas rasi čia). Laisvas laikas mieste, kurio metu galite aplankyti naktinį Bankoko turgų, kuris yra vos 5 min pėsčiomis nuo viešbučio, arba apsilankyti netoliese esančiame SO/ Bangkok viešbutyje esančiame Sky bare.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

3 DIENA. Ekskursija Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliaujate į turą po angelų miestu vadinamą Bankoką. Aplankysite žymiausius objektus.

Pradėsite nuo Wat Traimit šventyklos, kurioje saugoma auksinė Budos statula, sverianti net 5,5 t.

Toliau keliaujate į Wat Pho - vieną didžiausių Budos šventyklos kompleksų visame mieste. Čia pamatysite 46 metrų ilgio ir 15 metrų pločio Budos statulą.

Kelionė tęsiasi laivu Chao Phraya upe, kur aplankysite Wat Arun, dar kitaip vadinamą Aušros šventyla, kuri išsiskiria iš kitų Bankoko šventyklų savo dizainu: ji pastatyta iš spalvingai dekoruotų bokštų, į kuriuos žiūrint iš toli, atrodo, kad šventykla stovi ant vandens. 

Pietūs vietiniame restorane. Po jų, kelionė atgal į viešbutį ir likusi dienos dalis - laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

4 DIENA. Laisva diena Bankoke.

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Bankoke, kurios metu galėsite mėgautis poilsiu prie baseino,kuris yra ant viešbučio stogo. Taip pat aplankyti didžiausią Chatuchak market miesto turgų (patariame čia apsipirkti, dėl didžiulio pasirinkimo ir gerų kainų) arba užsisakyti papildomas vietinių gidų siūlomas ekskursijas.

Nakvynė viešbutyje Bankok Chada Hotel.

5 DIENA. Kačanaburio provincija.

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas ir kelionė į Kačanaburio regioną, kuris žinomas dėl laukinės gamtos, žalių kalvų, krioklių, nacionalinių parkų - puiki vieta aktyvaus poilsio mėgėjams. Pakeliuj užsuksime į plaukiojantį turgų - Damnaen Saduak.

Kelionės metu aplankysite per Kwai upę nutiestą žymų tiltą, kuris vadinamas mirties keliu. Susipažinsite su šios vietos istorija ir pasimėgausite atsiveriančiais vaizdais.

Atvykstate į Sweet Garden River Kwai Resort viešbutį (viešbučio nuotraukas rasite čia), kuris pastatytas ant vandens! Jūsų laukia poilsis po ilgos kelionės ir egzotiška tailandietiška vakarienė.

Nakvynė viešbutyje Sweet Garden River Kwai Resort.

6 DIENA. Kačanaburio provincija - Pataja 

Pusryčiai viešbutyje. Po jų galėsite išbandyti plaukimą mediniu plaustu, pasileidžiant kartu su upės srove (pramoga truks apie valandą laiko). Grįžtame į viešbutį.

Atsisveikinimas su viešbučiu ir išvykimas prie įžymiųjų terminių versmių, kurios garsios savo gydomosiomis savybėmis ir yra Kančanaburi provincijos pasididžiavimas. Toliau pasieksime Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Taip pat už papildomą mokestį (~700 batų = ~20 EUR) galėsite ant dramblių pakeliauti po džiunglių tankumynus.

Toliau keliausite iki garsiosios upės Kwai, kur trumpam panirsite į XX a. vidurio istoriją ir sužinosite „Mirties kelio” atsiradimo istoriją. Čia aplankysite ir arbatos namelį su milžiniška arbatos kolekcija, kur galėsite sau ar artimiesiems išsirinkti tikrai egzotiškų dovanų iš šių atostogų Tailande.

Po aktyvių dienos pramogų keliausite į Patają. Atkreipkite dėmesį, kad šią dieną jūsų laukia ilga kelionė.

Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya (viešbučio nuotraukas rasite čia).

Nakvynė Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya viešbutyje.

7 DIENA. Laisva diena Patajoje.

Pusryčiai viešbutyje. Visą dieną laisvas laikas Patajoje, kurio metu galėsite mėgautis poilsiu prie baseino arba pasirinkti papildomas ekskursijas su vietiniais gidais. Savarankiškai galite keliauti į Ko Lang salą (reikia keltis laivu iš Patajos uosto, jį pasieksite vietiniu taksi arba tuk tuk'u).

Vakare siūlome apsilankyti žymiojoje Walking Street Patajos centre. Tai išskirtinė naktinio gyvenimo gatvė, kur jūsų laukia įvairiausių pramogų. Čia galėsite pamatyti ir žymųjį Ping Pong Show.

Nakvynė viešbutyje Floral Hotel Dolphin Circle Pattaya.

8 DIENA. Pataja - Ko Čang

Pusryčiai. Kelionė į Ko Čang salą (kelionės trukmė ~04:30 ir kelionė keltu ~30 min). Sala pripažinta paskutine rojaus sala pietryčių Azijoje. Ko Čang rojus seniai populiarus tarp žmonių, kurie nori pailsėti nuo didelių miestų, beribių minių ir šurmulio. Šioje saloje paplūdimiuose gausu restoranų, kavinių, kur vakarais vyksta įvairūs pasirodymai, o dienos metu galėsite pasisupti ant palmėse pakabintų sūpynių. Salos paplūdimių vaizdas lyg iš atviruko.

Norintiems daugiau nuotykių, siūlome 3 - 4 valandų žygį iki Khlong Plu krioklių. O savarankiškam keliavimui saloje siūlome nuomotis motorolerį (apie visas draudimo galimybes pranešime prieš kelionę).

Įsikūrus Chai Chet Resort viešbutyje (viešbučio nuotraukas rasite čia) Ko Čange turėsite laisvą laiką poilsiui paplūdimyje.

Nakvynė Chai Chet Resort viešbutyje.

9 - 11 DIENOS. Laisvas laikas Ko Čange.

Pusryčiai viešbutyje. Trys laisvos dienos Ko Čange, kur galėsite ilsėtis prie baseino arba paplūdimiuose, naudotis vietinių gidų siūlomomis paslaugomis, įsigyti papildomas ekskursijas (labiausiai rekomenduojame įsigyti 5 salų turą, kurio metu galėsite mėgautis įspūdingais vaizdais. Nepamirškite savo kamerų!).

Būtinai skirkite bent vieną dieną ir apsilankykite saloje esančiame Long Beach paplūdimyje. Tai vienas atokiausių, bet gražiausių paplūdimių saloje.

12 DIENA. Pervežimas į Bankoką.

Pusryčiai viešbutyje. Prieš paskutinę kelionės dieną grįžtame į Bankoką, kad galėtume gerai pailsėti prieš skrydį atgal į Lietuvą ir nereikėtų paaukoti visos dienos keliaujant iš Ko Čango į oro uostą ir tada skrydis. Bankoke dar turėsite laiko įsigyti tai, ko nespėjote kelionės metu.

Atvykimas, įsiregistravimas Bangkok Chada Hotel viešbutyje. Paskutinė naktis Bankoke.

Nakvynė viešbutyje Bangkok Chada Hotel.

13 DIENA. Pervežimas į oro uostą.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio. Pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis.

14 DIENA. Grįžimas į Vilnių.


Jeigu norite užsisakyti kelionę, spauskite UŽSAKYTI ir toliau jūsų laukia šie žingsniai:

 • Įveskite keleivių vardus/pavardes bei gimimo datas;
 • Jei keliaujate su vaikais, įvedus jų gimimo datas, sistema automatiškai parodys, ar jiems taikoma nuolaida;
 • Papildomai galite užsakyti medicininių išlaidų draudimą kelionės metu ir Vilniaus oro uosto verslo klubo paslaugą.
 • Tedo.lt komanda pasirūpins visomis Jūsų kelionės detalėmis ir check-in’ais. Kelionės sutartį atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.


Jeigu pageidaujate kitos kelionės datos, jas galite rinktis čia:

2021-11-26 - 2021-12-09

2022-01-28 - 2022-02-10

2022-02-18 - 2022-03-03

2022-03-25 - 2022-04-07

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
į kainą neįskaičiuota:
Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Dėl COVID-19: Informacija apie keliavimą pandemijos metu Tailande nuolat atnaujinama Tedo.lt puslapyje čia.

 • Skrydžių laikai gali nežymiai kisti - juos patikslinsime 2-3 d. prieš kelionę. Tedo.lt už skrydžių laikų pasikeitimą neatsako.
 • Kelionės organizatorius taip pat neatsako už kelionės metu įvykusias neplanuotas aplinkybes (gamtos reiškiniai, stichijos, įvairios politinės aplinkybės ir pan.). Tokiu atveju gali keistis kelionės programa, išvykimai, apgyvendinimas, už kurių išlaidas atsako patys keliautojai.
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikai gali nežymiai keistis.
 • Viešbučiai gali keistis į panašius tos pačios kategorijos arba geresnius.
 • Nesusirinkus minimaliam turistų skaičiui (10 keliautojų), kelionės organizatorius pasilieka teisę atšaukti kelionę. Apie kelionės atšaukimą kelionės organizatorius įsipareigoja informuoti keliautoją likus ne mažiau kaip 14 kalendorinių dienų iki išvykimo.
 • Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Nuo 2019 m. balandžio 14 d. LR piliečiams, vykstantiems į Tailandą turizmo tikslais iki 30 dienų, galioja bevizis rėžimas ir viza yra nereikalinga.
 • Planuodami keistis pinigus, žinokite, jog Tailando valiuta - Tailando batas. 1 euras bus lygus 33.69 THB.
 • Nepamirškite, jog draudžiama iš Tailando išvežti Budos atvaizdus ir antikvarinius daiktus.
 • Privalomų skiepų keliaujant į Tailandą nėra, tačiau jei jaudinatės dėl skiepų, čia rasite visą informaciją apie rekomenduojamus skiepus. Taip pat iš anksto pasirūpinkite savo individualia vaistinėle.
 • Vidutinė oro temperatūra Tailande lapkričio mėnesį +29°C.
 • Dėmėsio! Šioje kelionėje viza nėra reikalinga, tačiau ši nuostata gali keisti. Viza (jei bus reikalinga) nėra įskaičiuota į paketo kainą.

Ką pamatyti

Tailandas yra itin spalvinga šalis, kurios kultūra gali būti kiek neįprasta europiečiui. Štai keletas dalykų, kurie padės labiau susipažinti su šia egzotiškos šalies kultūra ir pasiruošti ten laukiantiems nuotykiams.

Dabar – 2563–ieji metai

Tailande metai skaičiuojami ne pagal krikščioniškąją tradiciją, kaip yra Lietuvoje ir Europoje, Amerikoje. Metai skaičiuojami pagal budistinę erą (tajų k. พุทธศักราช). Ši era prasidėjo 543–aisiais metais pr. Kr., nes teigiama, kad tada buda pirmą kartą pasiekė nirvaną. Todėl Tailandas šiemet sutiko 2563–iuosius. Įdomu ir tai, kad Tajų saulės kalendorius šalyje buvo įvestas tik XIX amžiuje. Iki to laiko buvo remtasi Tajų mėnulio kalendoriumi. Pagal budistų kalendorių gyvenama Šri Lankoje, Kambodžoje. Siekiant išvengti nesusipratimų, datos ant maisto produktų užsieniečiams nurodomos ir pagal mums įprastą Grigalijaus kalendorių.

Kaip sveikinasi tailandiečiai?

Įprastas pasisveikinimas, paduodant vienas kitam rankas, Tailande - neįprastas dalykas. Čia vietiniai sveikinasi vadinamu „Wai“ gestu: reikia suglausti delnus ties krūtinės arba nosies sritimi ir šiek tiek nulenkti galvą į priekį. Vadinamasis „Wai“ gestas reiškia pagarbą arba nuolankumą, ypač jei jis yra atliekamas Budos statulos akivaizdoje.

Spalvos Tailande

Pagal senąsias ikibudistinio tikėjimo tradicijas Tailande yra itin svarbios spalvos. Kiekviena savaitės diena turi sėkmę ir nesėkmę žadančias spalvas. Todėl nenustebkite, jei, pavyzdžiui, pirmadienį sutiksite daugybę vietinių, kurie dėvi geltonos spalvos marškinėlius: taip rodoma pagarba tai diena, kai gimė karalius. Nesėkminga spalva tą dieną yra laikoma raudona. Tuo pačiu geltona spalva pirmadienį yra garbinamas mėnulis ir deivė Chandra.

Kaina asmeniui nuo
1129
0
Jau užsakyta 3 kartus
14 dienų pažintinė kelionė: Bankokas - Upė Kwai - Pataja - Ko Chang sala
Įskaičiuota į kainą
Registruotas bagažas 23 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius
Ekskursijos (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Dokumentų tvarkymas
Visi bilietai į lankytinas vietas
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Užsakyti